Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość sama makulatura
Asiulina__ możesz napisać krótko i zwiezle ale pamietaj zeby bylo uprzejmie, bo jak maja wyslac to wysla bez wzgledu na dlugosc mejla. Jak piszesz do firm kosmetycznych mozesz podac jaka masz cere, czy jestes uczulona, wiek itp. bo wtedy jest wieksze prawdopodobienstwo, ze dostaniesz cos dal siebie a nie kolejne probki przeciwkozmarszczkowe dla mamusi :) Natomiast jak piszesz po gadzety to zachwalaj dana firme i grzecznie popros czy bylaby mozliwosc otrzymania jakichs bezplatnych gadżetów z ich logo :D:D:D Gotowego @ ci nie podam bo to bez sensu gdy pozniej kilkadziesiat osob wysyla to samo. Pozdreo :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama makulatura
u mnie na @ dzis sam spam :/ :(:(:( mam juz ich dosc... :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie co się dzieje na tym forum, kliknij tu, kliknij tam - szok normalnie. Nie wiem też czemu wszyscy narzekają, ja tam dzisiaj dostałam 23 przesyłki (niech mnie nikt do lekarza nie wysyła, bo właśnie od niego wróciłam), a po odjęciu makulatury w postaci map, widokówek i przewodników mam 20 przesyłek z gadźetami. Zwykłe rzeczy to smycze (9 szt.), długopisy (12 szt.), breloczki (1) i przypinki (1). Ciekawsze to: T-shirt, podkładka pod mysz optyczną, skórzane etui na klucze, torebka (taka do noszenia), notes A4, zapałki do świec i kalendarz ścienny malowany na jedwabiu (rozwijany na bambusowych kijkach). W skrzynce też sporo pozytywów - więc optymizmu troszeczkę - są firmy co wysyłają upominki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama makulatura
mardud ty to masz szczescie ale nie wszystkim tak dobrze sie powodzi... Wysylam duzo @, staram sie zeby moje e-maile byly interesujace i zeby sie roznily od setek kopiowanych z roznych forum... jedank cos mi nie wychodzi... stracilam juz optymizm... ale fajnie, ze ty dostajesz takie fajne paczuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej pisalam na \"sama makulatura\" ale zarezerwowalam sobie nick zeby nikt sie podemni nie podszywal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardud ja też uważam, że to forum robi się śmietnikiem!!Klikaj tu, klikaj tam! Dziewczyny.....stop it :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwneeee
to forum nie ma moderatora???? ktos powinien sie tym zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djBasia
Misty_sweet podalabys maila do plejady? bo jak wchodze na ich stronke i kontakt to tam sa tylko adresy pocztowe...a o mailu nic nie pisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dawno nic nie pisałam ale często czytam :) Ostatnio jakoś szczęście mnie opusciło :( Wysyłam tyle meili i jakoś pustki..... Mardud moze podałabyś mi jakieś adresy pewniaki? Widze że masz niesłychane szczęście :) Jakbyś była tak miła......Byłabym bardzo wdzięczna....Może coś dla dzieciaczków moja córcia by się ucieszyła :) Jakby coś to meil jest widoczny :) Pozdrawiam kobitki jak znajde coś ciekawego to podam adresiki bo jak narazie brak czasu na szukanie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhh
mardud a to wszystko napewno jest za darmo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djBasia
Plejada.... dzieki;] mi dzisiaj tylko 3 broszurki przyszly z powiatu limanowskiego.... niedlugo dam jakies linki tylko musze znalezc ciekawe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do tej pory, to zbieractwo kosztuje mnie tylko tyle co poranne wycieczki na pocztę. A te z linków to z tego co zrozumiałam to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djBasia
Mardud.... doszedl e mail?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś tylko reklama w skrzynce... moze jutro cos bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonifacy*
Witam:) Już dość dawno śledzę ten topik. Na razie nie miałem odwagi by się odezwać:) więc pozdrawiam was dziewczyny:) Juz "trochę" dzięki wam udało mi się złowić gratisowych próbek:) więc podam i ja maila bingocosmetics@go2.pl Dostałem od nich trzy ogromne sole do kompieli i dwa mydełka w płynie!! Byłem w szoku!! Pozdrawiam i udanych łowów życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudlee
u mnie nic, bo i tak dopiero zaczynam. ;) co tam jeszcze ciekawego u was.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry - ale co to za firma z takim adresem? Możesz konkretniej - bo jakoś nie wieżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma pod nazwą bingocosmetics ma meila: e-mail: jaskiewicz@bingo.net.pl trochę inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
czesc..ja dzisaj pierwszy raz od dluzszego czasu dostaalm przesylke.i bylo to sama nie moge w to uwierzyc probka blyszczyku Maybelline.:)napisalm do nich jakis miesiac temu i dopiero teraz mi przyszlo.probojecie.moze tez wam sie uda.ja wypelanialam ankiete na ich stronie.niestety adresu nie pamietam bo bylo to dawno.ale w google'ach napewno bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djBasia
Marud do mnie doszlo:)) zaraz wysle kolejnego,wiec jak bedziesz to sprawdz niedlugo poczte....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×