Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Wieś Bobkowice Śl. leży w zachodniej części Pienin Spiskich, u podnóża Żaru, usytuowany pomiędzy wapiennymi grzbietami - Honajem i Czerwoną Skałą, z których wypływają potoki Dursztyński, Poprzeczny i Dziurawy. Ludność Dursztyna licząca ok. 500 mieszkańców, zachowała polską gwarę spiską podobną do podhalańskiej. Główna produkcja rolna we wsi to hodowla bydła i produkcja mleka. Zauważyłem iż w podpisie Pani Joanny jest błąd w kodzie pocztowym. Poprosiłem ją już o skorygowanie błędu. (zostały tam poprzekręcane liczby właściwy kod to 34-404) Joahim Bugla To może skończy dyskusję na temat Bobkowic. Piszcie meile jak wysyłają próbki bo o to chodzi. Aby więcej takich chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAMY !!! Phenomens serdecznie dziękuje za zainteresowanie naszą firmą,aktualnie nie jesteśmy jeszcze dostępni na rynku,dlatego chcemy ją dobrze rozreklamować by wejść pełną parą i mieć dużo zadowolonych klientek. Nasz zespół liczy ponad 70 pracowników i część z nich zajmuję się reklamą i pomocjami. Oczywiście wyślemy do Państwa próbki kosmetyków i mamy nadzieję,że w ten sposób zachęcimy do kupna produktów w najbliższej przyszłości. POZDRAWIAMY PHENOMENS. Może to was też zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) U mnie listonosz wyjątkowo późno dziś chodził. Przyniósł: * Handelsblatt (gazeta ni emiecka) z 1 sierpnia * Suddeutshe Zeitung z 3 sierpnia ( to też gazet niemiecka) *przesyłkę z Egiptu ( mapki, mały przewodnik, foldery) * przeysyłkę z amasady Portugalii ( pełno folderów, ale takic jakichś niezbyt ciekawych..., mała mapka, długopis, dwie przypinki) I to na razie tyle:) Pisałam w sprawie próbek do niemieckiej Jefry , ale dostałam odpowiedź, że firma sie rozwija i jeszczze nie posiadaja próbek do rozsyłania. w zamian za to pani opisala cala historie tej firmy haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalaa
mozw ktos zarzuci adresem www albo @ do tego Phenomens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djBasia
dzisiaj pierwsze przesyłki:) listonoszka,az sie zdziwila,ze wszystkie listy do mnie.... -Jarosław-ulotki,pocztówki -Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu-Banknoty euro(duze),kalendarz,smycz,długopis -Ulla Popken-katalog -Bakista-katalog Yves Rocher-katalog,6próbek(5damiskich i 1meskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski.Chwile mnie tu nie było i mam tyle czytania...A dzisiaj przyszły próbki z Alcina - tylko 2 i z YR - 5. Czekam na jutro. Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z alcina odp że chętnie przeslą próbki,ale jeszcze nie dostałam.Kiedy do nich pisałaś naaaatalia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dostalam dzis probki z yves rocher:D:D:D i bylo ich az 14 ;o;o;o;o :P:P:P i zielona ksiega urody:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama makulatura
ja z yves rocher miałam tylko 7....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama makulatura
+ zielona ksiega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom sama sie zdziwilam ze az 14 ich jest...i chyba zadna sei nie powtarza:) ale staralam sie piszac do nich tego malila:D:D bo wlasnie slyszalam ze oni okolo 8 najczesciej wysylaja a tu 14 mialam:P:P tylko ze po 1ml sa wiec malutkie ale zawsze cos:):) tylko ze nawet nie wie3m do czego niektore sluza bo nie jest napisane nic na nich po Polsku, ale co tam:D:D kliknijcie jesli mozecie:):) ja klikam:):) ba Wasze linki:] http://www.3dwhite.pl/?click=dd5383c92c7121b7866697d6261a1199

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny o jakich ciasteczkach mowa ze jak sie je usunie to sie wygra w Shreku?? Bo jak do tej pory gram ale jeszcze nic nie wygrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudlee
mam pytanie do dziewczyn, które zamawiały próbki z yves rocher pisałyście na adres po zieloną księgę i przesłali wam dodatkowo próbki czy prosiłyście o to i o to.? na ten adres zielona_ksiega@yves-rocher.com.pl. z góry dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo poniedziałek to jest dzień :) wróciłam z pracy a tu oprócz wcześniej wspomnianej przesyłki pieniężnej :D przyszło: -Alcina--> trochę ulotek i tylko 2 próbki :( -UM Sopot-->makulatura i naklejka z napisem-www.sopot.pl -UM Kozienice-->3 śliczne pocztówki i wizytówka do Burmistrza Gminy :D -Ambasada Portugalii--> 9 albumów (porządnie wyglądają, jeszcze nie wiem jaka zawartość :D ), mapki x2, długopis, 2 przypinki -PLEJADA-->smycz bardzo ładna niebieściutka:) 2 magnesy w kształcie gwiazdek Takie zdobycze na dziś :D ja jestem zadowolona :P tylko ta Alcina jakoś oszczędza ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama makulatura
Gość sama makulatura
ja prosilam o probki ( o istnieniu ksiegi nie wiedzialam) pisalam na adres: opinie@yves-rocher.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×