Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

negatyw z Iwonicz-zdrój ;( i życzenia na urodzinki od Delektynki :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Wczoraj : -z Niemiec magazyn Cinema + film na DVD - dwie koperty z próbkami kremów i balsamów Dzisiaj: - z Niemiec witaminy dobrej firmy - płyta "Shakespeare in Love" - z Japonii zestaw kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj 3 probki perfum z carlo bossi i podam firme bo nie jestem taka ja to niektorzy... no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baja za....srany weź się odpier*** ode mnie ok ?? Jak Ty możesz nie znać jakiegoś adresu skoro całymi dniami ślęczysz przyklejony do ekranu kompa i \"ciekawe która firma wyśle mi jakieś mydełko (bo już nie mam w domu), szampon (bo myje włosy samą wodą), smycz (dołącze do mojej milionowej kolekcji), kubek (będą miały w czym pić moje praprapraprapraprawnuki,jeśli je będę w ogóle mieć\" ................itp haha :) Weź się obudź dzieciaku, pocieszam się faktem, że może niebawem wyrośniesz z idiotycznego zachowania i ciągłego obrażania co drugiej osoby na tym forum. MAMY CIĘ DOŚĆ WIESZ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnio bardzo słabo. Za to dziś mała przesyłeczka. Do brata (zaraziłam go próbkomaniactwe i teraz razem szukamy, zamawiamy i wysyłamy e-maile). Dwie baterie Energizer. Czekałam baaardzo długo. Nie mogle znaleźć strony z której zamawiałam, ale na bank była to taka ankieta na niebieskiej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Słyszałem o wejściach gdzieś w niedostępne strony e-konkursy, gość który tam siedzi prawie 15 godz dziennie wygrywa kina domowe, kilka wycieczek zagranicznych, imprezy alkoholowe na koszt bolsa, teraz chce plazmę..........i będzie ją miał. Może ktoś zna te tajniki, m.in. wygrywa w glosowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by było znać takie tajniki konkursowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowaaco
wypłoszyłeś stare poczciwe kafeteriuszki kiedyś leciał link za linkiem a teraz? baja i jego linki po których spamu nie można zlikwidować i te cholerne zdjęcia które są zawsze robione na jakiejś ochydnej wersalce baja wstydź się chodź raz mogłbyś uprać swoje posłanie :) a może próbki proszku ci nie wysłali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowaaco
część linków już nie działa ale to były czasy a nie: "każdy sobie rzepke skrobie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj próbka męskich perfum Prada i telefon o wygranej płycie DVD+ paczka do odbioru na poczcie. Warto popatrzeć na http://www.gratisland.de/, po rejestracji przychodzą wiadomości co kilka tygodni o nowych firmach z próbkami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowaaco
u mnie dzisiaj proszek do pieczenia i gazetka z www.delektynka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Prośba, czy ktoś może mi podać stronę z tłumaczem polsko-niemieckim, koniecznie do tłumaczenia całych zdań/nie pojedynczych wyrazów/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Ci klikam !! hahah ku.............wa zaczyna się zas...ra-ne 3D white! Nie stać Was na pastę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj: - z Solara maskotka Kangur 40 cm, czapeczka, dwa firmowe znaczki i piękny kalendarz, - folie do pieczenia-Jan Niezbędny - komplet próbek kremów od..................... . P.S. Lol 12345 , jeżeli nie możesz pomóc w prozaicznie prostej prośbie dot. słownika polsko- niemieckiego to milcz /" ironia mędrców świadczy o ich głupocie"/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj: - z Solgara maskotka Kangur 40 cm, czapeczka, dwa firmowe znaczki i piękny kalendarz,daje im + - folie do pieczenia-Jan Niezbędny - komplet próbek kremów aptecznych P.S. Lol 12345 , jeżeli nie możesz pomóc w prozaicznie prostej prośbie dot. słownika polsko- niemieckiego to milcz /" ironia mędrców świadczy o ich głupocie"/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj: - z Solgara maskotka Kangur 40 cm, czapeczka, dwa firmowe znaczki i piękny kalendarz, - folie do pieczenia-Jan Niezbędny - komplet próbek kremów aptecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam was czy ktoś mógł by mi podać link do ob była bym wam wdzięczna z góry dzięki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam was czy ktoś mógł by mi podać link do ob była bym wam wdzięczna z góry dzięki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniaaa hej witam was czy ktoś mógł by mi podać link do ob była bym wam wdzięczna z góry dzięki www.google.pl i sobie poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×