Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Ej laski mam do Was prośbę - co prawda nie pasuje do tego tematu ale chciałam się spytać czy któraś z Was ma jakieś ciekawe strony z pomysłami na kartkę walentynkową. Bo muszę wykonać na WOK i chce jakieś ciekawego pomysły, żebym widziała jak robić krok po kroku... eh... Czekam na odp. Z góry dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos poda jakies fajne stronki :P u mnie dzis probki z bielendy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rzucilas- i tak juz wykorzystalam polowe maili z tych co podalas :P na nie ktore i tak nie wysylaja nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj sliczna kartka, mega duzo info o szwajcarii, dlugopis i smyczka dlugopis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racaja zgadzam sie z jegoeminencja baja nie rzucaj sie bo dostaniesz baan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj trochę zdobyczy :) :) wreszcie ! -list z uczelni :) -wygrany komplet drewnianych podstawek pod szklanki -podkładki pod szkanki, ładne kolorowe -długopis, smyczka i ulotki, książki informacyjne z jednej szkoły PS. Od dziś jestem taka, jak więszkość - nie podaję nazw ani adresów (zainteresowani mogą pisać @), bo niby z jakiej okazji mam dawać gotowce osobom, które tylko się chwalą zdobyczami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj katalog, pelno broszurek, plan lekcji, 4 podstawki pod szklanke, 3mapy, 2notesy, 2smycze, odblask, 3dlugopisy, 6kalendarzykow takich malutkich, zakladka do ksiazki i to wszystko jak na dzisiaj... ________________________ Misty mogłabyś odezwać się do mnie na maila? basia944@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj kartka zapachowa Christina Aquilera katalog o wakacjach w Bułgarii materiały o Irlandi i Dani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis 7 przesylek ;) Listonosz nawet nie wlozyl ich do skrzynki bo by sie nie zmiescily, wiec zostawil je na schodach... 1. Z Urzedu Miejskiego Pszczyna - Ksiązka o Pszczynie - 2 male kalendarzyki - 2 zakladki do ksiazek - Ładny dlugopis 2. Z www.vol-mal.com.pl dwie takie same przesylki, czyli w jednej kopercie byly : - Dwie ksiazeczki o medycynie naturalnej - Jakas ulotka - 4 wizytowki 3. Z www.szkolamagii.com - Jakies broszurki w ladnym opakowaniu 4. Z www.klose.pl - Katalog mebli 5. Z UmiG Połczyn Zdrój - Ksiazeczka o miescie - 4 broszurki - Jedna ulotka o Grocie Solnej 6. Z UM Olsztyn 4 fajne ksiażeczki na temt miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pircia
Witam :) Uwazam, ze to forum jest naprawde swietny pomyslem :) Chcialabym do Was dolaczyc dziewczyny ;) Na poczatek troche skromnie, bo podam tylko pare adresow od ktorych uzyskalam pozytywne odpowiedzi: - www.zyskajzdrowie.pl/- wysylaja gadzety z logo akcji - http://www.bip.krakow.pl/?id=753&idz_wk=BT- gadzety i informacje z Krakowa - http://www.muzyczneradio.idl.pl/?a=kontakt- gadzety z Muzycznego Radia- wystarczy poprosic w mailu ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katsek2
witajcie. Jestem nowa i świeża w temacie... Może i mnie wciągnie zbieractwo? Mam córkę która na pewno ucieszy się z jakiś drobiazgów, jest dzieckiem specjalnej troski i chciałabym sprawić jej jak najwięcej radości czymś więcej niż mogę we własnym zakresie. Jakiś kubek, smycz czy nawet długopisik takiemu dziecku sprawiaja frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się zaczerniłam, żeby nikt się nie podszywał pode mnie.:-) Jeśli ktoś ma jakieś propozycje - może w jakiś sposób pomóc mi to proszę, może na email - katsek2@gmail.com Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki i porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś : kartka zapachowa męskiego Hugo Bossa, jakieś próbki z Niemiec i próbki od Kolastyny (w rozerwanej przez panie z poczty kopercie :/ żenujące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia86
Hejo.. kurcze od ponad pół roku zbieram gadżety, ale jeszcze nigdy nie dostałam kalendarza - może macie jakies pewniaki na kalendarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
negatyw z Pelplina ;( kalendarze pewniaki to są tylko w sklepie i na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda ja dostalam dzis kalendarz w koncu nawet 2 jeden trojdzielny a drugi maly na biurko do tego pelno roznych dlugopisow karteczki. Baja napisz gdzie sie oglada te reklammy na loo4win !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklamy sie pojawiają u mnie po zalogowaniu w rubrykach jak wygrac i sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
co to jest baja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartki pocztowe z Gminy Woźniki przewodnik po Amarillo z USA materiały z Bielska-Białej, pocztówki, mapa Beskidów,informator materiały o Rewalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł mail od firmy produkującej karmy dla psów, że przyślą mi DARMOWE próbki karmy jak im zapłacę 10 zł, które zostaną mi zwrócone pod warunkiem, że kupię cała duża karmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
Baja Czemu nie podasz? Byłbym ci bardzo wdzięczny i obiecałbym że nie będę od ciebie chciał już ani razu linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×