Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

nie zdarzyło mi się nigdy płacić za próbki (lub za ich przesłanie), a sotałam już naprawdę dużo, z całego świata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z BI-ES odpisali mi kiedyś (pisałam z ich strony), że nie mają próbek i podali adresy drogerii niedaleko mego miejsca zamieszkania, gdzie mogę \"powąchać\" ich perfumy! adres mailowy podany do tej firmy przez zołzę, która wymyśliła wcześniej wirtuellę - nie istnieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JEST STRONKA DO JAK TO T DZIEWZYNA PODAŁA (POLSKIEGO) BI-ES : http://www.bies.com.pl/ A TE KONTAKTY DO NICH SĄ TYLKO TAKIE : sprzedaz1@bies.com.pl sprzedaz2@bies.com.pl sprzedaz3@bies.com.pl export@bies.com.pl eksport@bies.com.pl eksport1@bies.com.pl sekretariat@bies.com.pl INNYCH NIE mA a poczta go2.pl to prywatny użytkownik... A TAK POZA TYM TO SPRAWDZIŁAM I ŻADNYCH ŻELI NIE PRODUKUJĄ TYLKO TAK JAK MÓWIŁAM PERFUMY SPRAWDZAJCIE WSZYSTKO ZANIM WYŚLECIE !! RADZE WAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja ja podałam linki do firm których podałaś nazwy. nudzi mi się i nie mam co robić więc pomyslałam sobie ze skrócę niektórym drogę do kontaktów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrincetonGIRL >>> oki:) to moze jeszcze... dr oetker, Kruger, Kamis, Winiary, AIG bank, Hoop, Hochland...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becauseiloveyou stronka jest bo firma taka jak BI-es istnieje naoprawde (mam kilka ich perfum) z tym , ze nie produkują ABSOKLUTNIE kremów i zeli tylko i wyłącznie PERFUMY . A STRONKA INTERNETOWA JEST TYLKO MAIL JEST ZŁY a adres jest jej prywatny(TA DZIEWCZYNA ZŁY ADRES PDAŁA) BO PRAWDOPODOBNIE CHCIAŁA NASZE ADRESY DOMOWE, ŻEBY JE GDZIES OPUBLIKOWAĆ (tylko to akurat jest nielegalne i pójdzie do pudła jak to zrobi) chyba ze ma nie stałe IP. DLATEGO JESZCZERAZ POWTARZAM NIE RZUCAJCIE SIĘ TAK NA SĘPA NA WSZYTSKO TYLKO PODANY ZOSTANIE ADRES MAIL JAKIEJŚ FIrmy to wejdźcie w google i wpiszcie nazwę tej firmy albo maila który został podany na forum jeśli beDzie mail to wporzadku, a jeśli nie to lkłamstwo... becauseiloveyou wrobili cię... maja twój adres teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bi-es jest tyle ze produkuje jedynie podroby perfum zadnych zeli czy innych pierdol... basz basz wez sie basz basz w glowe byle zdrowo na co ci adresy tych lasek? idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten lewy adres
do bi-es nie istnieje i maile wracają z powrotem, co znaczy, że nikt NIE MA naszych adresów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mi wcale nie chodzi o wasze głupie adresy chciałam się wkręcić w to formu ale wy mnie oskarżanxcie od razu każdy podaje adresy i linki to ja też a że wy macie coś z pocztą nie tak ze wam wraca to nie moja wina moze zle wpisałas adres ja psiałam na bies-office@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ide:) robic ciasto na pierogi, a moze mi ktoras powiedziec tak zbaczając z tematu czy gdy zrobię to ciasto to moge go włożyć do lodówki na pare godzin? nic mu sie nie stanie? a farsz zaczne wkładać dopiero na parenascie minut przed obiadem i zaś do lodówki na parenascie minut... moze tak byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRA SKOŃCZ JUZ Z TYM BI-ES BO I TAK NIC Z TEGO. CHCESZ TO SOBIE WYSYŁAJN PO 150 DZIENNIE .. CHOCIAŻ NIEWIEM CZY TAK PRZYJEMNIE JEST CZYTAĆ SWOJE WIADOMOŚCI ALE MOŻE CZERPIESZ Z TEGO JAKAS PRZYJEMNOŚĆ :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja nie wiem bo u mnie w domu gotuje mama ( TATA TYLKO W NIEDZIELĘ :D):D:D:D także ja Ci nie pomogę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitkaa
dziewczyny właśnie sie masturbuje :) super zajęcie ;)_ polecaaaaammmmm już praiwe dooooooooooochodddddddddddzeeeeeeeeeee.................aaaaahhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam!!! chce zauważyc, że go2.pl ta potencjalna domena bi-es to jest to samo co 02.pl czy tlen.pl :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lollitki
smiesza mnie te panienki:) podajace bledne adresy:) LOLITKO niestety malo osob dało sie nabrac na TWOJ adresik:) nie zdziw sie jak niebawek ktos zadzwoni do Twoich rodziców i poinformuje czym ich dziecko zajmuje sie zabijajac nude.INTERNET NIE JEST ANONIMOWY,przekonasz sie o ty mw najblizszym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale zrozumcie ją ...wkońcu taka sama, zakompleksiona , niekochana dziewczyna nie ma nikogo kto mógłby dawac jej trochę przyjemności hahahaha jak sie nie ma nikogo to czasem palma do łba odbija :/:/ BĘDĘ PÓŹNIEJ :*:* POZDRO DLA NORMALNYCH :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziołszki!!! Ja dziś dostałam dwam długopisy i magnesiki na lodówkę z campiny,a także katalog necermanna z ciszkami już na jesień i zimę, a ja jeszcze na wakacje letnie nie wyjechałam:) Laseczki ZAWSZE jak ktos podaje jakiegoś meila,to wpiszcie sobie w google sprawdzcie,nie ma cio ryzykowac i rozsłac swoje dane na każdy mail jaki się pojawi na forum,niektóre to nawet nie czytają czego dotyczy post tylko jak widzą meil to ślą prośbę...ehhh Papaja ja też wysyłałam już dawno meile do różnych firm tych co ty i wielu innych(jak byłam w supermarkecie to spisałam sobie na karteczki,a potem znalazłam adresy w internecie)niestety oprócz Zotta,nutricii,kujawsiego oleju i dziś campiny niccccc...cisza,nawet odp.,oprócz kilku odmownych,myslę że to przez to że na konkursach w sieci już dawno się bawili w wysyłanie próśb po gadżety,a tamto forum odwiedza mnóstwo osób,może firmom już wyczerpały się zapasy gadzetów?Sama niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitkaa
ja nie podawałam żadnego adresu! musiałaś mnie pomylić z kims innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lollitki
nie, nie pomyliłam Cie.Mamy twoje IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitkaa
dziewczyny, nie bądzcie takie! napisałam tutaj tylko jeden raz, teraz, a wcześniej nie podawałam żadnych adresów e-mailowych! naprawde!!! a jeśli macie moje IP to chociaz podaj to zobacZymy czy sie zgadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×