Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

W podskokach poprzez las do babci śpieszy Kapturek... Oh... dzisiaj mam świetny humorek :D Dostałam w końcu wymarzoną, upragnioną, wyczekiwaną od tygodni pocztówkę z Turcji od ciotki Andzi. Napisała, że specjalnie na moje urodzinki przywiezie likier pomarańczowy :P bleee... Ona ma chyba zamiar mnie otruć :) BUZIACZKI :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane panie:) u mnie dzis przesylka z heel :) poczekamy co bedzie pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natuali - jak się zarejestrowałaś na tej stronie?? mi cały czas wyświetla się że jest nieprawidłowy kod pocztowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do xyz girl - a jak go wpisywałaś?? bo ja próbowałam na kilka sposobów i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do xyz girl - a jak go wpisywałaś?? bo ja próbowałam na kilka sposobów i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolytas
do Brawurki_00 i tak wiemy kto jest prawdziwą Brawurką więc się nie podszywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawurka jest tylko jedna i ma koncowke:P 00 a nie OO kurde dziołszki :) cmok brawurkowata:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dzisiaj z Deutsche Post :) 3 kartki, 1 kartka z naklejkami, i druczki, chyba do przelewów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Ja to mam pecha :( Nestle -odmowa Triada-odmowa Pepino-odmowa Era-odmowa Gazeta Pomorska-odmowa Kujawski-odmowa Inteligo-odmowa Chodziło o gadżety !! To gdzie jeszcze mam pisać? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! ha! ha! przyszła paczka z www.aptekanowa.pl i obok zamówionych leków- masa (12 sztuk!) próbek z vichy i jedna;) z soyfem. Oszaleli? to jest dopiero firma, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem dziewczynyn happy!! dostałąm 18 kopert! jeszcze ich nie wypakowałam!! chyba z pół godziny wyciągałam to ze skrzybki bo nie chciało wyjść ;) potem wam napisze co dostałąm bo teraz ide zjeść obiadek i rozpakowywać to ;) ale wiekszośc to są przewodniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak: dostałam : 2 koperty z pety cornwall map mapę washingtonu przewodnik z san antonio próbki z head&shoulders katalog i naklejkę o ochronie niedzwiadków długopis i notes z naturell 2 płyty, długopis, i naszywke z zielonej góry przewodnik po australii przewodnik z carmarthenshire przewodnik z Canada\'s Rocky Mountain Playground kartke pocztowa z poczty niemiec przewodnik z Orkney podkładkę, naklejke i książeczkę z heel przewodnik z liechtenstein przewodnik z Vantage przewodnik z saint paul i to wszystko ;) troche tego było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z czego konkretnie
dostalas te rzeczy z Zielonej Gory? Jezeli to nie problem - bo zaraz rzuci sie na mnie stado dziewuch ze sama nie moge poszukac ;-) - to prosze podaj jakis blizszy namiar. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Martuś22121231- nie udało mi się i już dałam sobie z tym spokój, ale jak Tobie się uda to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×