Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

wydaje mi sie ze zamieszczanie nawet takich niepełnych adresów jest niezgodne z prawem... komu też sie tak wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pussycat
zgadzam się z papają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNIACZKA ta Hip Hop
Cieszcie się że nie zamieściłem całego! Jestem przedstawicielem jednej z firm. Dostałem w tym tygodniu dokładnie 469 maili z prośbą o gadżety. Czy nie uważacie że to przesada??? Adres tego forum znalazłem przez przeglądarkę. Teraz już wiem skąd tak duże zainteresowanie. Ok, możemy wysłać 10-20 osobom nasze gadżety firmowe, ale 469 próśb to już PRZESADA! Co Wy o tym sądzicie? Ja muszę (jako manager e-commerce) je wszystkie czytać, i mam już dosyć, stąd postanowiłem się dowiedzieć skąd takie NAGŁE zainteresowanie. I już wiem. Nie będziemy wysyłać już NIKOMU gadżetów-pragnę aby ta informacja dotarła do wszystkich użytkowniczek forum. Pozdrawiam, Manager e-commerce Naturell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..
Prawie się nabrałam..hehee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Wy ale ja jakoś nie wierzę... wątpię, żeby ktoś z taak poważnej i co jak co, ale fajnej firmy pisał takie coś... to nielegalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą... każdy może prosić... zaraz napisze do Naturell czy to prawda i sie dowiem, oni odpoisują na maila wiec nie bedzie problemu... a jesli to nieprawda to ten ktos dostanie bana na całą kafeteie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piszcie coś... ja mysle ze kangurek... byla tyle nieostrozna sorki... na tyle nieostrozna ze podala swoj adres gdzies na maila z o2, wp, czy onet po @ ... a co Wy myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ALL. ALE DZIŚ U MNIE PALI SUN. PADNE ZARAZ. PEWNIE W POŁUDNIE ZNOWU BĘDZIE WIELKA BURZA TAK JAK WCZORAJ. MÓJ BIEDNY PIESEK CAŁE WAKACJE W ŁAZIENCE SPEDZI CHYBA BO BOI SIE BURZY, SZTUCZNYCH OGNI I WSZYSTKIEGO CO JEST GŁOSNE :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno powiedzieć, coprawda jak napisałam do Naturel to faktycznie odpwiedż z musu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHA ALE JAJA GOSC SOBIE ROBI NAPEWNO NIE JESTES Z FIRMY NATURELL BO FIRMA NATURELL MI WYSLALA PO DRUGIE JESTEM BARDZO OSTROZNA I WYSYLAM TYLKO NA PRAWDZIWE ADRESY A NIE Z KONCOWKAMI BEZPLATNYCH SKRZYNEK A PO TRZECIE TO NIE MOJ ADRES DALES W TORBY FACET. JUZ WIADOMO ZE NIE JEST Z FIRMY NATURELL BO JA SIE NIE NAZYWAM NIEJAKA ILONA CZY JAKOS TAK I NAPEWNO NIE MIESZKAM W JASTRZĘBIE ZDROJU PAPAPA POZDRÓWKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzieczęta:) u mnie dzis pusto- listonosz w soboty ni ebiega, jakoś trzeba przeczekać;) jak coś znajdę, to się odezwę a o 7 rano przeszła pięęęęęęęęęęękna burza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanaa, jakbyś była taka miła, to proszę o przesłanie mi linka do tego pudru. Niekoniecznie od razu, może być w najbliższym czasie :D aha, te próbki które dostałam były z firmy GOSH. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVP SA
KOBIETY OTRZYMAŁYSCIE JAKIES GADZETY OD NICH? wydaje m isie,ze ktos pisał o długopisie,smyczy i czapeczce? Otrzyaliscie te gadzety za napisanie recenzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kangurek... to sprawa wyjaśniona:) u mnie gorąco i tak parno ze juz serio mam problemy z oddychaniem... :( nie moge zaczerpnąć do konca oddechu... nie wymyślam... staram sie duzo pic... mam wentylator włączony... ale zanosi sie na burze... boje sie... ale juz pomalu wiecie o co chodzi... slonce sie jakby skrylo... nie jest jakos strasznie niebo w chmurach ale jest tak... hm...dziwnie... bedzie burza... moze napisze do jakiejś stacji meteorologicznej bo mnie strasznie fascynujhą takie zjawiska różne, błyskawice, burze, rodzaje chmur... trzeba bedzie spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda Ja napisałam recenzje! ale jest losowanie raz na jakiś czas i tylko wylosowana osoba dostaje gadżety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie szczerze to brak firm co dają od tak gadżety! ja takie chce zdobyć i jest cięęęęęęęęężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja chyba Ty chciałaś namiary do Miryndy. Więc tak. Ja napisałam z tej stronki, ale to było dość dawno już o tym zapomniałam, więc może już nie wysyłają. To jest co prawda stronka Coca-Coli, ale właśnie stamtąd dostałam plecak. http://promocja.pepsi.pl/pytanie.html .Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciala jaakieś gadżety:) jakos tak lepiej mi kupować potem produkty firm ktore dbają o klienta:) no np. WINIARY babka obiecała że przyśle nakiete i trzeba odesłać 25 kodów krskowych to od tego czasu jem budynie, kisiele i galaretki, i zupy w proszku WINIARY a to tylko dlatego ze mozna dostac gadżety:D dobra jestem co? i tak bym to jadła ale może nie ytej firmy akurat...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r >>> tak ja:) ale juz napisalam wlasnie z tej stronki, to stronka PEPSI:) moze jeszcze cos do mnie zostanie... a jak wygląda troba z ALGIDY? to ja też dawno wysłałam, uwielbiam ich lody:) mniam mniam:) moze dostane torbe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też to zaoferowali!!No ale bez przesady!! Używam produkty WINIARY ale na siłę nie będę czegoś kupować aby dostać gadżecik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzgirl >>> JA NIE JEM NA SIŁĘ... ale jak mam ochote na galaretke... a mam w te upały ochote... to ide do sklepu i biore Winiary albo budyń... kiedys kupoilam z Oetkera ten ulubiony waniliowy mial tak chemiczny smak ze... feeeeeee.... a z WINIARY całkiem dobre są budynie zwłaszcza śmietankowy NIE KUPUJE NA SIŁE ale jak mam cos kupic juz to biore Winiary... to chyba okej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) PrincetonGIRL-> dzięki za miłe przyjęcie :) u mnie też dziś listonosza nie było bo w sobote nie chodzi :( ale za to jak wrocilam 2 dni temu z wakacji to czekała na mnie miłaaaa niespodzianka pełno kopert z próbkami9w next poście napisze od kogo) a najbardziej jestem z francuskiej firmy Caudalie :) bo dostalam przesyłke po tygodniu więc moze byla podana stronka i mail ale podaje jeszcze raz http://www.caudalie.com info@caudalie.com naprawde opłaca sie napisać tylko najlepiej po francusku ...dobra zmykam odezwe sie pozniej milego dzionka @ll 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta torba z Algidy to taki worek-plecak jeśli wiesz o co mi chodzi. Niebieski z logo firmy. Ja osobiście nie lubię takich \"worków\" więc go oddałam siostrze. Ale ma ładny kolor i przyciąga wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;* Ale stron znowu napisałyście o_O zaraz się zabiorę do czytania :P U mnie w skrzynce pusto, ale ja narazie mam parę adresików.. http://www.carefree.de/probe_bestellen/index.asp http://www.soczewki.pl/free.html www.gratisproben.com/tabakwaren.php http://de.pampers.com/de_DE/home.do www.holle.ch/ProbenRatgeber/ProbenRatgeber.asp www.head-and-shoulders.de/de_DE/index2.php www.maybelline.com/newsletter.aspx?res=true maybellin http://129.33.77.33/jovanmusk/jovanmuskfreesamplejuly2001.html http://www.ecommercegroup.net/magicherbs/freetrials.html http://lhcb.web.cern.ch/lhcb/samples/_sampsite/sendme.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×