Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

jok3r >>> dzieki lece na tamten topic i coś czuje ze dlugo mnie nie bedzie :):):) pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika przysłała mi własnie ankiete do wypełnienia (@ odesłać kazali). Okres oczekiwania na próbki- około miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam! Dziękuję za pozdrowienia. Dziś (po ponagleniu Oceanica) Pani G. napisała, że wysłali próbki ale pewnie ukradli na poczcie. :(:(:( kurde! A Dermika kazała wypełnić ankietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,DERMICA przysyła ankiete.Warto poczekac,bo przysyłaja ciekawe probki.Ostatni odostałam 10 probek,w tym dwa fajne musy.Cudowny jest ten poziomkowy!!!!!! dobre sa rowniez peelingi i maseczka,ktora przysyłaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zaznaczałyście własciwe odpowiedzi w ankiecie Dermiki??Ja pogrubiałam na Wordzie a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja też dostalam wlasnie z DERMIKI ankiete:) zaraz wypełniam:) myslicie ze moge jako niepelnoletnia wpisać moją date urodzenia czy wysłać na mame? prosze doradźcie:) ide zaraz do skrzynki, obadac:D tata mi zostawił kluczyk:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonjour, Il appartient Ă chaque pays de rĂŠpondre Ă ses consommateurs. Merci de vous renseigner directement auprès de votre filiale PUMA : info-polska@puma.com Salutations sportives La Cellule Consommateurs de PUMA France. CO to znaczy?? Zrozumiałam jedynie Bonjour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie przywitam 🌼 jeszcze nie odkrylam nowych linkow i listonosz dzisiaj mi8 nic nie pyrzyniosl - kiepski dzien :-( Nelsza007 - masz zabawna stopke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dostalam dzis mnóstwo przesyłek:):):) a raczej znalazłam w skrzynce:) zaraz Wam to wszystko opisze:) ide po nożyczki... i uporządkuje sobie biurko bo njuz nie ma gdzie tego dawać chwlunia zaraz opisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis otrzymałam -probki od physiogelu - przewodniki z Ambasady Niemiec - gadzety od mojej regionalnej gazety: sliczny notatnik z długopisem, kapelusik na lato,w pieknym piaskowym kolorze, dwie kosmetyczki oraz podkładke pod mysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva-nowa
z barcelony plakat :) ok ja zmykam..miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynamy 3...2...1... START 1. Katalog biuro podróży WYGODA TRAVEL 2. DOMY, KTÓRE KOCHACIE jakiś magazyn, gazeta, jesień 2004 ale wypasiony... i płytka do tego... supcio:) koszty budowy, 250 pomysłów na dom:) nadawca: archon 3. kolonie i obozy Wyjazdy językowe www.atas.pl na 2005r. KATALOG 4. MARKIZETA superowy katalog firan, mamusia sie ucieszy:) zaś sie bedzie zachwycać i bedzie chciala zamawiać:) 5. list z WINIARY zacheca do wstąpienia do Klubu, wstapie jak zbiore te 25 kodów 6. MARINEX - ulotki ;) 7. I coś o Austrii też fajne:) www.austria.info NO I TYLE:):):) ŻYCZCIE ŻEBY JUTRO BYŁO 2X TYLE :):):) POZDRO FOR ALL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleopatra 307 >>> a mi z AMBASADY Niemic napisali ze nie mają przewodników... pod jaaki mail pisałaś? prosze... napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja - super, a jutro niech bedzie z 5 razy tyle!!! a co!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie przyda >>> thx:):):) niech Wam też jutro listonosz przyniesie tyle kg poczty ile same wazycie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie dziewuszki... 1. OB z Niemiec (3 sztuki, Pro Comfort) 2. Polecony z MON! a w nim: notesik sygnowany MON, długopisy sztuk dwie- jeden super granatowo- czarny, metalowy- takie lubię, MON sygnowany i brelok w kolorze srebra z wygrawerowanym orzełkiem i MON:) adres znaleziony przez gogle- wpisałam \"ministerstwo\" i wyświetliły się wszelkie nasze ninisterstwa:) pozdrawiam, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzka_istoto - a masz adres do MON bo link do nich nie dziala, a ja tez bym chciala takie gadzety - dla brata mundurowego ;-), prosze ladnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
Mi też nie działa ta stronka z MON.Czy mogę też prosić cię o maila ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×