Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

T_I_N_K_A ------------> Dziękuję Skarbeczku za pozdrowienia!!! Pierwszy raz ktos mnie tu pozdrowił! Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :D:D:D tak to ja znienawidzona przez was zakochanaaaaaaa przyszlam w odwiedziny, z malym prezencikiem :D:D:D poszukajcie sobie w necie firmy ALGEA, odstalam od nich porbke alg ( pudeleczko wielkosci szklanki ;)), robi sie zdrowy wywar, moze co po niektore zmadrzeja :D:D:D i nie bedzie tu tak parszywie papatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wam dziewczyny !!!! :) Przed chwilka skonczyłam czytać stare forum- nareszcie no i jestem peółna podziwu dla was :) Mam nadzieje ze mnie miło przyjmiecie w swoim gronie prubkomaniaczek :P Pozdrawiam was wszystkie i zaczynam czytac ten topik a jak skoncze to poszukam czegośnowego :) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups...ta liviaa to jednak nie ja;) al jestem samolubna;) a ty liviaa chyba hestes nowa slonce:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nowa:D jeżeli pozwolicie, to się dołączę:) tak na wstępie, żeby nie było przychodzę z pustymi rękoma(no raczej klawiszami:)) to podaję kilka linków http://www.pqwer.com/ biżuteria https://secure.americanbaby.com/bhg/store/checkout/partner/?promoCode=I401VADF4&ordersrc=webclients magazyn o dzieciach małych http://www.freerazorzone.com/?src=WC-00087aaa:42786: maszynki do golenia http://www.freepizzapromotions.com/ zniżka na pizza hut http://apps.meadjohnson.com/forms/jsp/Efb/Efb.do?referrer=149 paczuszki dla małych dzieci http://www.yogitea.com/ próbka herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pustki:( czy w tej biżuterii nie płaci się czasami za przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmacianka
Tak na stronce z biżuterią jest napisane, że trzeba zapłacić za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmacianka
Piszą, że chcą w ten sposób uchronić się przed osobami, które nie planują zakupu biżuterii (tzn. nie są ich potencjalnymi klientami), tylko wezmą próbki i cześć. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie też dzwoniła ta pani z partii ale mnie nie było!!gadała z moją starą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiej partii to tak do Wa
s dzwonią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiej partii to tak do Wa
ale jaka partia nazwa... moze samoobrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski dawno mnie nie bylo:) dostalam wlasnie dzisiaj pilniczki do paznokci z mawalii:) czekalalm czekalam ale sie oplacilo:) do tego bardzo fajna ksiazeczka o pielegnacji szponikow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawia, czytalam :-) Mam zmienic,te stopke,czy mozemy miec takie same?? :) A ja czekam na listka...i doczekac sie nie moge :( buuu W dodatku okropna pogoda bleee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmacianka
Nooika - proszę bardzo ?? Why do you have to pay the shipment? Because we are trying to separate our future partners and customers from the thousands of people who will take the samples just because they are absolutely free. chyba że coś pomieszałam, ale według mnie to jest tak: Dlaczego ty masz zapłacić za transport. Ponieważ próbujemy rozdzielić naszych przyszłych partnerów i klientów od tysięcy ludzi, którzy wezmą próbki tylko, ponieważ oni są całkowicie wolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmacianka
Masz rację ... mój błąd ... przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Jak listonosza nie bylo tak go nadal nie ma. Pogorszyl mi sie humor w dodatku ta pogoda mnie dobija. Na szczescie mam wieczorem RANDKE :):):) życzcie mi powodzenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam to gdzies w necie, moze komus sie przyda Podaję mega długi wykaz adresów gdzie można poprosić o zdjęcie z autografem(nadrukowanym) Linki służą wyłacznie temu celowi i żadne listy nie są czytane. Pisać krótką prośbę po angielsku lub tylko wpisać adres w treści+Poland Czeka się długo ale przychodzą!!! 7thheaven@studiofanmail.com angel@studiofanmail.com charmed@studiofanmail.com friends@studiofanmail.com stargatesg1@studiofanmail.com willandgrace@studiofanmail.com Jensenackles@studiofanmail.com alanalda@studiofanmail.com timallen@studiofanmail.com gilliananderson@studiofanmail.com richarddeananderson@studiofanmail.com jenniferaniston@studiofanmail.com tomarnold@studiofanmail.com davidarquette@studiofanmail.com patriciaarquette@studiofanmail.com tyrabanks@studiofanmail.com drewbarrymore@studiofanmail.com kimbasinger@studiofanmail.com halleberry@studiofanmail.com jasonbiggs@studiofanmail.com josiebissett@studiofanmail.com marcblucas@studiofanmail.com davidboreanaz@studiofanmail.com ChristieBrinkley@studiofanmail.com nicholascage@studiofanmail.com deancain@studiofanmail.com nevecampbell@studiofanmail.com charismacarpenter@studiofanmail.com stockardchanning@studiofanmail.com garycole@studiofanmail.com courteneycoxarquette@studiofanmail.com cindycrawford@studiofanmail.com KaleyCuoco@studiofanmail.com elishacuthbert@studiofanmail.com oliviadabo@studiofanmail.com brittanydaniel@studiofanmail.com BenicioDelToro@studiofanmail.com rebeccademornay@studiofanmail.com zooeydeschanel@studiofanmail.com minniedriver@studiofanmail.com davidduchovny@studiofanmail.com michaelclarkeduncan@studiofanmail.com elizadushku@studiofanmail.com robertduvall@studiofanmail.com carmenelectra@studiofanmail.com robestes@studiofanmail.com peggyfleming@studiofanmail.com matthewfox@studiofanmail.com andygarcia@studiofanmail.com jennifergarner@studiofanmail.com janeanegarofalo@studiofanmail.com jenniegarth@studiofanmail.com sarahmichellegellar@studiofanmail.com cubagoodingjr@studiofanmail.com laurengraham@studiofanmail.com petergraves@studiofanmail.com brianaustingreen@studiofanmail.com sethgreen@studiofanmail.com alysonhannigan@studiofanmail.com EdHarris@studiofanmail.com neilpatrickharris@studiofanmail.com seanhayes@studiofanmail.com marghelgenberger@studiofanmail.com catherinehicks@studiofanmail.com rachelhunter@studiofanmail.com kathyireland@studiofanmail.com thomasjane@studiofanmail.com donjohnson@studiofanmail.com angelinajolie@studiofanmail.com tomjones@studiofanmail.com jamiekennedy@studiofanmail.com lisakudrow@studiofanmail.com christinelahti@studiofanmail.com mattleblanc@studiofanmail.com juliettelewis@studiofanmail.com loriloughlin@studiofanmail.com roblowe@studiofanmail.com tobeymaguire@studiofanmail.com cheechmarin@studiofanmail.com ericmccormack@studiofanmail.com NancyMcKeon@studiofanmail.com debramessing@studiofanmail.com tameramowry@studiofanmail.com tiamowry@studiofanmail.com meganmullally@studiofanmail.com edoneill@studiofanmail.com jackosbourne@studiofanmail.com kellyosbourne@studiofanmail.com ozzyosbourne@studiofanmail.com sharonosbourne@studiofanmail.com theosbournes@studiofanmail.com robertpatrick@studiofanmail.com matthewperry@studiofanmail.com loudiamondphillips@studiofanmail.com giovanniribisi@studiofanmail.com tanyaroberts@studiofanmail.com BobSaget@studiofanmail.com fredsavage@studiofanmail.com davidschwimmer@studiofanmail.com michaelshanks@studiofanmail.com mollyshannon@studiofanmail.com cybill@studiofanmail.com tomskerritt@studiofanmail.com christianslater@studiofanmail.com rodstewart@studiofanmail.com juliastiles@studiofanmail.com benstiller@studiofanmail.com riderstrong@studiofanmail.com tiffanithiessen@studiofanmail.com niavardalos@studiofanmail.com forrestwhitaker@studiofanmail.com jaleelwhite@studiofanmail.com michellewilliams@studiofanmail.com owenwilson@studiofanmail.com henrywinkler@studiofanmail.com ScottWolf@studiofanmail.com noahwyle@studiofanmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelsza 007---->>oczywiscie ze mozesz te stopke kochana:) w koncu to ty ja pierwsza mialas:) ale ci jej nie ukradalam, dopiero pozniej zobaczyl a ksiazeke dorwallam od mamy i tam z tylu bylo napisane o tym autorze i wlasnie to bylo napisane;) a samotnosci w sieci ma byc 3 czesci i juz jest druga samotnosc w sieci epilog najgorsze w tej ksiazce bylo to zabijanie krow...boze....i ta biedna golden retrriver , ktora oddala swopjego zycie za jakis malego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!wiecie co sie stalo!! norton wykryl w moin kompie trojana!!...tam bylo nnapisane :norton antyviruses hasdetected and removed a virus in your comtuter?? co to znaczy . on wyrkryl tego wirusa i co z nim zrobil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokooo
dermika ma tez perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tak srednio podobala sie ta ksiazka :P I tak moje uluione to są Williama Whortona :):) A wszyscy sie dziwią,ze mam 16 lat i czytam ksiazki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uufff bardzo ci dziekuje ludzka_istoto🌼 nelsza007---->>widzisz jacy sa ludzie...boze to straszne prawie nikt teraz nie czyta!! ja tez lubie whortona czytalas ptaśka?? ja nie doczytalam nie moglam, zakonczylam na tym jak oni lapali psy i puzniej je zywcem mielili na karne😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, czy któras wpadła zeby pisac do leków :) Chodzi mi o te gadżety, np. do panadolu, ibupromu i innym. Ja własnie zaczełam wysyłać :] Zobaczymy :) wpadłam tak na to bo moja koleżanka co troche ma nowy długopis czy cuś z apteki, bp jej siostra jest farmaceutka, to czego i nam by mieli nie dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli same nie znajdziecie adresów to ja moge podać do tych co już pisałam ;) pozdrowienia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×