Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Te perfumki mi nie wchodzą kazą mi wpisac numer karty kredytowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pojawiło się że musze wpisać jakiś numer karty?? miałaś cos podobnego? Jezeli tak to jaki numer wpsiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zaproszenie,nie nie wpisywałam bo nie wiem co. Freja co wpisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A panią deszczyk
zasypało mailami... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wpisywalam - i chyba wlasnie o to chodzi nie podajesz nr karty znaczy free sample - nie placisz - zlekcewazcie nr karty - zadnego nie podawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nic z tego bo ja próbuje róznych konbinacji i nic nie wchodzi, może dużo osób to zamówiło i już nie wysyłają do Polski, ale dzięki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech - robilam to tydz temu i niestety nie pamietam co ja tam wymyslilam :( ale ani nie podawalam nr - jedyne co mi przychodzi do glowy to jesli trza bylo podac to mozliwe ze wstawilam --------------------- i tyle, no i powtarzam po raz setny - nie placilam dopuszczam jednak mysl ze mnostwo osob z polski poslalao i mieli dosc i zmienili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princeton pomóż jak mam sie zalogować do grona. Freja ok, ale i tak dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na maila dostałas zaproszenie. otworz je i kliknij w link. jak otworzy sie wtrona wybierz "wchodzę" otworzy sie druga strona i tam masz wszystko podane jak na tacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle to wiem ale nie moge sie zalogować,dobra spróbuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziolchy mam nowa sprawdzona firme pewnie wiekszosc z was pomysli ze jezeli ma koncowke poczta.fm to nie wysle ale nie namawiam ja ja sprawdzilam i jest dobra dostalam z niej gumki i spinki do wlosow a takze bon na prostownice jest coll a adres to druza@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, widze, że macie fajne hobby :D Tylko co ja później z tymi wszystkimi pierdołami zrobię?? No ale Dior mógłby mascarę przysłać, a Louis Vuitton jakąś torebkę :P ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CARLOS,MI WYSKOCZYŁ TEN SAM PROBLEM CO U CIEBIE,NIBY W KOSZYKU 0,00 A POD SPODEM TAKI NAPIS This is currently the only shipping method available to use on this order. Zone Rates Shipping to Poland: 3 lb(s) $24.95 CO TO ZNACZY?KOSZTY PRZESYŁKI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAM
JA TEŻ ROZUMIEM TEKST TEN JAKO OPŁĄTĘ ZA PRZESYŁKĘ DO POLSKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie oznacza to polski, tylko stany w juesej... ale często, żeby wysłac ankietę- żeby ją przyjęło, musisz wybrac jakis stan... obojętne, który

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są skróty nazw stanów:) zaznacz pa czyli pensylwania. Ja tak zawsze robię i dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam wszystkich 🌼 U mnie dziś pusto w skrzynce, zarówno tej mailowej jak i tej zwykłej :-( wczoraj przyszła tr ójwymiarowa podkładka pod mysz i naklejka dziecko w samochodzie z firmy Heel, już dawno wypełniałam ich ankiete (jakieś 3 miechy temu) a oni dopiero teraz wysłali :-( późno troszkę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi
ludzka istoto 🌻 jok3r 🌻 bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×