Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Anty Lawia
doprawdy wzruszajace - zalic sie to na innym forum] juz po raz kolejny wyjezdzasz z rzewnymi tekstami o rozbitej rodzinie!!! a co nas to do cholery obchodzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anty lawia----->>widze ze zle mnie zrozumialyscie , nie chodzui mi o to, wiec muwie wprost ZAZDROSZCZE WAM TEGO ZE MOZECIE SOBIE SAME TE PROBECZKI I GADZETY OGBIERAC DO TO DAJE SATYSFACJE I W OGOLE TAK FAJNIE;) a to tej rodzinie musialam wspomniec bo jak by to wygladalo:dostaje poczte ale nie do swojej skrzynki wiec do jakiej?? naprawde chodzilo mi tylko o to, myslalam ze zrozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anty lawia----->>widze ze zle mnie zrozumialyscie , nie chodzui mi o to, wiec muwie wprost ZAZDROSZCZE WAM TEGO ZE MOZECIE SOBIE SAME TE PROBECZKI I GADZETY OGBIERAC DO TO DAJE SATYSFACJE I W OGOLE TAK FAJNIE;) a to tej rodzinie musialam wspomniec bo jak by to wygladalo:dostaje poczte ale nie do swojej skrzynki wiec do jakiej?? naprawde chodzilo mi tylko o to, myslalam ze zrozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Lawia
SPOCZKO nie lam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Juz dawno nie udzielalam sie na tym topicu. Napiszcie mi, co sie dział, co dostałyscie , bo mi sie nie nie chce czytac poprzedich stron. Ja dzisiaj dostałam z Malvy 8 pilniczków i ksiażke o pielegnacji paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe nozyczki --->>naprawde a mi jakas glupia baba na poczcie gadal a ze trzeba byc zameldowanym,dziekuje ci :* [kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Od 3 lat zbieram gadżey firmowe-moja kolekcja liczy już ponad 1000 sztuk, a dostałam je od ponad 200 firm, tylko z Polski. Chętnie się wymienię adresami firm przysyłających gadżety. Jeżeli chcecie - piszcie: monika_124@tlen.pl Dostałam m.in: -mnóstwo koszulek-zarówno sportowych jak i eleganckich -mnóstwo długopisów - kolo 200 (nie licząc dubli), w tym eleganckie komplety Waterman, Senator, Bic-idealnie nadające się na prezent -artykuły piapernicze - ołówki,teczki, taśmy klejące, pisaki, kredki, notesy, puzzle i wiele wiele innych -radyjka, słuchawki, kalkulatory elektroniczne, myszy optyczne -maskotki, podkładki pod myszke -kubki (łącznie ponad 100 rodzajów) -kalendarze, zapalniczki, balony -czapki i mnóstwo breloczków -zestawy do szycia, magnesy z notesami, torby, plecaki, portfeliki -plakaty, słodycze, bandany, płyty DVD i CD Jeżeli jesteście zainteresowani-piszcie na mój adres: monika_124@tlen.pl Warunek - najpierw napiszecie swoje firmy, a później ja odpiszę Wam swoje adresy (dobiorę je tak, aby się żadne nie powtarzały). A to tylko z tego względu, że gdy najpierw pisałam swoje adresy-nieuczciwe osoby nie odpisywały mi później-stąd chce się zabezpieczyć. Jeżeli napiszecie 50 adresów-przyślę Wam 55 (czyli o 10% więcej niż napiszecie) - to się opłaca. Adresy do wymiany są w 100% sprawdzone. Zapraszam do kontaktu e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno mnie tu nie było :)i patrze ze troche sie działo ja dzis dostałam od wirtualnej stolicy:katalog warszawy,długopis,2paczki zapałek, naklejki na samochód,smycz, puzle :)i taka jakby spinke do ubran\"pokochaj warszawe\":P wczesniej dostałam 4 probki od ziaji Cos chyba zaczynam sie wciagac w te probki, ale poki co nie szaleje czekam tylko na kolastyne , iwostin i pilniczki mavali :) Pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmacianka
Pytanko do os. znających angielski: Co znaczy słówko: feedback W słowniku jest tułmaczone jako sprzężenie zwrotne, ale pojawia się na wielu stonkach podawanych tutaj na forum, jako linki do bezpłatnych próbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmacianka
czy to ma być opinia zwrotna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam stałą bywaliczynią starego forum wasze forum wreszcie przeczytałam w całosci i własnie widze ze je gdzies przenieśliscie wielka szkoda;( własnie dostalam naklejki z shella:) czy jak to sie pisze:) Jak narazie dostalam kilka odmownych maili Brio, Netia, Inteligi a oto co dostalam kiedyś z póbek kosmetyków -Garnier -Norel -Ziaja -Yves Rocher + ksiega urody (ale u nich zamawiałam kosmetyki to mam dużo próbek) -Oceanic -Kolastyna -Soraya -Dr. Irena Eris -L;oreal (tylko nie wiem czy przyszlo czy probka z gazety) -MaxFactor (próbki podkładów -Smooth -Jabu\'she -Mona Liza -Dermika -Floslek -Inter-Fragrances -Helan Genova(wloska) Dostalam tez kilka zaproszeń slubnych ale nie pamietam skąd. Liczne katalogi. Naleze równiez do klubu zdrowia jakiegos www.walmark.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS serdecznie!! Od jakiegoś tygodnia obserwuję wasze forum i wysyłam emaile gdzie się da..i dzisiaj o dziwo listonosz przyniósł mi juz próbki-4 szt z Ziaji.katalog firan Markizeta-podaję linkhttp://www.markizeta.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=21&Itemid=43.z polleny Aroma katalog produktów w wersji z formularzem zamówienia... Może ktoś chciałby katalog z odzieżą Moda PLUS?-podaję link:http://www.modaplus.pl/ lub można też wysłać do Neckermana:http://www.neckermann.com.pl/katalog.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum nigdzie sobie nie poszło:) Jesteśmy, tylko tu zawsze tak jest, że czasami długo, długo jest cisza, a potem wszystkie laski się zbiegają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze,że dostałam odmowę z BRIO,Naturell,Netii..i szukam dalej nowych adresów...jak coś znajdę to podam oczywiście-za 1 uśmiech :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poda mi ktos linka do tego forum o Prizee ?? Bede wdzięczna :) Dostalam 3D podkładke na myszke od www.metalmarket.com.pl a ich kontakt to metalmarket@metalmarket.com.pl oni robią jakies łożyska czy cos takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za linka
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sosatłam perfumik i body lotion od Narciso Rodriguez www.narcisorodriguez.com Zapaszek jest bardzo ładny, świerzy i łagodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi z tych perfumików odpisali że nie wyślą bo za dużo chętnych było !!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie liczyłam, że coś dostanę, bo już mam takiego pecha. I zdziwiłam się , że tak szybko przysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jok3r
ile czekałas na te perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DalejdalejUp
Dzis dostalam kolastyne i Polena Aroma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO jok3r-czy możesz mi napisać jak tam się wysyła email po te perfumkibo ja kompletnie nie wiem jak tam po tej stronce się poruszac?Z góry wieeelkie dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem może tydzień, góra dwa. Dlatego tak się zdziwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×