Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

siem wsjem ;) ale jest zimno. brrr :-0 własnie wróciłam z psem. zimna jesień tego lata. Teraz rozpoczynam operacje błyszczyk za pomocą strzykawki :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaką operację heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do PrincetonGIRL tez tak kiedys mialam :) i jaki byl ubaw bo nie dosc ze ja cala bylam w blyszczyku to jeszcze wszystko naokoło hehe Dostalam jakas odpowiedź z miasta Łodzi jako załacznik tylko nie moge go odczytac ale nie no looz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupaczek
Tarka prosze bardzo podaj mi adres skad dostalas te pilniczki mavali, z gory dziekuje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariska --------> juz moze daruje sobie opisywanie myszki po zabiegu błyszczykowym, bo na klawiaturze pisałam ołówkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupaczek
Tark dzieki za adresik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarka nie wiem co tam w tym klubie dove obiecuja ale wiem ze raz na kwartał przysyłają gazetkę Ty i Twój dom a tam róznie nowości rynkowe opisane, przepisy, różne porady, fajnie mi sie to czytało dostałam juz 2 razy :) A do tego jest troche probek wiem ze był taki szampon dove taki w buteleczce , probka szamponu sunsilk, kostki ziołowe z knorra do makaronu i nie pamietam co jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie herbatke tez dostałam tylko oddałam mojej mamie i mówiła ze bardzo była niedobra hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal nie śpię :) echh ... ale chociaz przynajmniej znalazłam sobie zajęcie :) Chyba jednak poczekam już na listonosza :P Całuski laseczki 😘 i dzień dobry 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry laseczki 😘 Co tam powiecie z rana samego ??? :) ja nie mogę za bardzo powiedzieć nic ciekawego bo nadal się nie położyłam spać :P Pozdrówka dla was i życze miłych niespodzianek w skrzynce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, uprzejmie donoszę, że noc przespałam, a obudził mnie... deszcz:( pada, leje, kapie, sączy się z nieba... jesień już... nie ma na to rady, brrr... a jak jesien- to czas do pracy iść... brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj dostalam zamowione wczesniej probki zapachow i ...no wlasnie nie wiem co to jest -4 male pudeleczka - z mydelkami? cieniami w kremie? jeszcze do tego dojde :) paczka byla z anglii, doszla w tydzien, link podala ktoras z Was - do sklepu internetowego, gdzie zamawialo sie free sample - normalnie dodawalo do koszyka - link kilka stron wczesniej - a - probek zapachow - 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i 2 dni temu dostalam sliczne lusterko \"torebkowe\" z LEVISA oddzial Polska, do tego jeszcze smycz z LEVISA i taki katalogo przewodnik. Znalazlam po prostu strone w google - levisa - potem kontakt i tak jak zawsze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
Aaa mam pytanko... A ta firma : Levisa to polska stronka czy niee ? ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde \"firma levisa\" haha - LEVIS!!!!!!!!!! forma produkujaca odziez jeansowa :) o firmie levisa nie slyszalam - ale zes mnie ubawila :) tak levis ma polska www - wejdz w wyszukiwarke i szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja napisalam do Wasy nic nie odpisali a wczoraj patrze i dostalam nozyk do masła,długopis i chelebek wasa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS WSZYSTKICH niestety deszczowo. Jest mi trochę przykro ,bo nikt mnie nie zauważa, ale może kiedyś u nas wczoraj było duuuużżżooooooooo autografów gwiazd ze stron podanych na tym forum ołówek i długopis z Opoczna zobaczymy co dziś dzień przyniesie pozdrowionka PROSZĘ O KLIK http://www.wakacyjnelowy.dd.pl/n.php?id=zdjecie&cid=1942 http://www.e-wczasowicz.pl/konkurs.php?akcja=zobacz_zgloszenie&id=513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlos - chodzi Ci o kosmetyki oparte na winogronach - Caudalie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×