Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Ziobro
Karington a Ty nie jestes przypadkiem ze śląska? znajomy pseudonim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmopolitanka20
Mam do sprzedania komplet cosmopolitanów od lutego 2002 do biezącego miesiąca do tego jako gratis dodam cosmo 2 przewodniki po życiu seksualnym (różne dwa) i ok 9 glamurów. Za całośc chciałambym 10 złotych . Tyle dla mnie do tego należałoby doliczyć koszt przesyłki wg cennika poczty polskiej. jesteś zainteresowana napisz do mnie : ========================== aischa-in-love@wp.pl ========================== Zapraszam do zakupu Naprawde warto, tysiące porad, felietonów, stron z kosmetykami , modą. Ponad 50 numerów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziobro
Tinka podaj jakis adres 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karington___
łoczywiscie zem jo ze slasko, ale dlugo z womi dyskutowoc nie byda. bo wyjezdom za granico. Nie byda sie glupielokom tlumoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam, szukam, szukam może coś znajdę, jak znajdę to dam znać:D. A wy też nie leniuchcujcie:). Nie spać, zwiedzać!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karington a Ty kiedykolwiek podałaś?? DZIEWCZYNY WRÓCIŁAM Z WAKACJI:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziobro
Karigton a może ty do tarnowskich gór do szkoly chodziłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karington___
Ziobro ty żubrze nie wyjeżdżaj mi tu z takimi tekstami, żem juz pisala ze głupielokom tłumaczyć się nie byda i kropka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmopolitanka20
Mam do sprzedania komplet cosmopolitanów od lutego 2002 do biezącego miesiąca do tego jako gratis dodam cosmo 2 przewodniki po życiu seksualnym (różne dwa) i ok 9 glamurów. Za całośc chciałambym 10 złotych . Tyle dla mnie do tego należałoby doliczyć koszt przesyłki wg cennika poczty polskiej. jesteś zainteresowana napisz do mnie : ========================== aischa-in-love@wp.pl ========================== Zapraszam do zakupu Naprawde warto, tysiące porad, felietonów, stron z kosmetykami , modą. Ponad 50 numerów:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziobro
Karington...głupszemu trzeb ustapić więc dam sobie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Tinka 🌼 dla Ciebie tez :) Wieczorkiem zabiore się ostro za szukanie lineczków :) bo musze nadrobic nieobecnosc:) wieczorkiem też napisze co dostałam jak mnie nie było :) znaczy co mamu$ odbierała ze skrzyneczki bo teraz ide się rozpakować zjeść i przespać troszeczke ;) 🌼 dla Tinki i innych dziewuszek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Od 3 lat zbieram gadżey firmowe-moja kolekcja liczy już ponad 1000 sztuk, a dostałam je od ponad 200 firm, tylko z Polski. Chętnie się wymienię adresami firm przysyłających gadżety. Jeżeli chcecie - piszcie: monika_124@tlen.pl Dostałam m.in: -mnóstwo koszulek-zarówno sportowych jak i eleganckich -mnóstwo długopisów - kolo 200 (nie licząc dubli), w tym eleganckie komplety Waterman, Senator, Bic-idealnie nadające się na prezent -artykuły piapernicze - ołówki,teczki, taśmy klejące, pisaki, kredki, notesy, puzzle i wiele wiele innych -radyjka, słuchawki, kalkulatory elektroniczne, myszy optyczne -maskotki, podkładki pod myszke -kubki (łącznie ponad 100 rodzajów) -kalendarze, zapalniczki, balony -czapki i mnóstwo breloczków -zestawy do szycia, magnesy z notesami, torby, plecaki, portfeliki -plakaty, słodycze, bandany, płyty DVD i CD Jeżeli jesteście zainteresowani-piszcie na mój adres: monika_124@tlen.pl Warunek - najpierw napiszecie swoje firmy, a później ja odpiszę Wam swoje adresy (dobiorę je tak, aby się żadne nie powtarzały). A to tylko z tego względu, że gdy najpierw pisałam swoje adresy-nieuczciwe osoby nie odpisywały mi później-stąd chce się zabezpieczyć. Jeżeli napiszecie 50 adresów-przyślę Wam 55 (czyli o 10% więcej niż napiszecie) - to się opłaca. Adresy do wymiany są w 100% sprawdzone. Zapraszam do kontaktu e-mail. ZAPRASZAM DO WYMIANY ADRESÓW FIRM PRZYSYŁAJĄCYCH GADŻETY - piszcie: monika_124@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CoBru idx i sie wyśpji:). Karington___ to Ziobro to nie żaden zubr:). A to dla Ciebie Żeberko :) (Ziobro) 🌼. A ja zaraz mykam na mój filmik:) Wszystkie wiemy na jaki:D PEACE 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziobro
Dzięki tinka dla Ciebie 🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie próbkomaniaczki! Ostatnio nhie za czesto tu wchodze, bo znalazłam nowe hobby. Robię rózne rzeczy, które moge zrobić sama. Np. kwiatki, nauczyłam się robic na drutach, ostatnio piecze też cistka i ciasteczka. Ale nie zapomniałam i o tym - jakże ciekawym - \'hobby\'. Dzisiaj listonosz przyszedł wcześniej niz zwykle (10:20) i przyniósł duzo listów, niestety tylko (albo aż) 2 dla mnie. A było to:] --> Poradnik o wizycie u psychiatry i w ogóle o psychiatrii (nie wiem, czy się kiedykolwiek przyda :D) --> Książeczka i broszurki Mavala o pielęgnacji paznokci (po angielsku) i zestaw kilku małych, papierowych pilniczków. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta co pisala wyzej o mailu: monika_124@tlen.pl nie odpisuje! nie dajcie sie znowu nabrac dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie nie bawie się w takie \'zaminianie\', bo boję się, że ktoś mnie po prostu wystawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziobro
Ja od razu pomyślałam że to podpucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulllla
Niewarto bo ci nieprzysla bo niejestes z USA, Niemiec i Szwajcarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulllla
Dziewczyny gdzie trzeba wejsc aby sie zarejestrować? Prosze odpiszcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziobro
no niestety darya musiałabyś mieszkać w któryms z tych krajów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ZNA KTOŚ MOŻE ADRES KATALOGU Z ROŚLINAMI,KWIATAMI ITP???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thank you for your mail and for your the interest you show for our products. Algea as is a company producing seaweed products as use as raw materials in the industry, and we have regretfully not products designed for detail sales. So far we are not represented in Poland, but through the site you have visited, we hope to come into contact with companies who can be interested in distributing our products. Czy dobrze rozumiem, że oni przesyłają tylko firmom zainteresowanym sprzedażą ich produktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×