Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Odpisuję na maile-jednakże zainteresowanie było duże-dostałam ok. 50 maili, więc musicie troszkę poczekać. Nie bawię się we wklejanie wszędzie tych samych adresów-każdemu odpisuję inaczej - tak aby adresy się nie powtórzyły. No i każdy dostaje 10% więcej, więc mam trochę pracy. Obiecuję że niebawem odpiszę, i że będziecie zadowoleni. Na pociechę podam adres - dostałam zegar ścienny, breloczek, 5 długopisów, 2 ołówki, notes A4 i Koszulkę. http://www.roto.pl/index.php?lang=_pl&m=page&pg_id=129 Wypełniacie formularz, i później miły Pan się z Wami kontaktuje, bądź od razu wysyła (tak było w przypadku mojej koleżanki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Z tymi rezydetnami to kicha ja wycsłałąm do brata do Usa i nic mu nie przyszło,było to jakiś czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! u mnie dzisiaj pusto... grałam na prizee... i dzisiaj dostałam pierwszą srebrną rangę;) a wy jakie macie rangi na prizee? czy to decyduje też o waszej wygranej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki tej randze dostajesz dodatkową grę. Ja mam srebro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjaaaaaaaaaaaa
co dostałaś z WARSZAWY????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszły mi gdzieś po tygodniu 3 przesyłki: - CAŁA taśma firmy 3M warta około 20 zł http://www.supertasmy.pl/ + teczka z ulotkami - jakieś 4 karty laminowane i ulotka - katalog od naturell i 10 tabletek odchudzających Jestem szczesliwa;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zieeeeeeeeew :P hehehe dopiero się przebudziłam :-) Jak fajnie w domQ:) Zaraz spróbuje linków poszukać :) Ale coś patrze że coraz mniej ich ;( Princeton Girl 🌼 Tinka🌼 Reszta dziewczynek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko dziwuchy ja zaraz oszaleję z nidów. Normalnie tylko się wieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r nie wieszaj się... będzie jeszcze gorzej lało:( znaczy u mnie się tak mówi- że leje dyszcz, bo się ktos obwiesił;) a leje okrutnie, od rana... paskudztwo... a co do nudy... możesz zawsze: posprzątac kuchnię, poukładać w szafkach- a przyokazji zrobić przegląd ubrań, pozwiedzac internet, pograc na kurniku, ugotowac coś dobrego, poplotkowac z nami, iść spac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha to mi ładny grafik strzeliłaś no nie mogę. Proszę bardzo. Widać Ty sobie zawsze czas umiesz zorganizować:) Wiesz ja mam długą lisytę do zrobienia, ale tak mi się nie chce, że kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis dostałam : przewodniki po meksyku przewodniki, smycz, naklejki z warszawy płyty o chrześcijaństwie, kościele próbki z kolastyny autograf jakieś baby i chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie tu pół dnia niemalże :P a juz 4 strony więcej no no staracie sie dziewczynki:) Byłam dziś na wycieczce w częstochowie i na jasnej górze oj nóżki mnie bolą ... dostałam zaproszenie z cartelia i niestety kilka odmownych maili : netia, inowrocław, gerber, hipp, i nie pamietam juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r- znam to...;) mam tak samo- duzo do zrobienia i lenia przy tyłku;) a naprawdę chciałam dziś w ogródku się poudzielac- i co? i leje od rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
a ta płyta o chrześcijaństwie to skąd ? jaka stronka ? U mnie dzisiaj nic ;( pustki ... aż głowa zaczeła mnie boleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
Aaaa i autografy do od tej baby są darmowe ? Chodzi mi o koszty przesyłki ... znalazłaś to w skrzynce czy było poleconym ? Bo ja wysłałam i nie wiem :P : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
Jest tu ktoooo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie cisza,żadnych przesyłek,kibicuję dziś mojej drużynie,trzymajcie kciuki,bo będzie ciężko.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Joker
Dziewczynko oj bardzo się nudzisz bardzo....................no ja właśnie z pracy wróciłam i tobie proponuję ruszyć się i roboty poszukać jakiejś bo ci nuda do główki uderza jakaś widzę dziwna. No żeby nie znaleść roboty w domu to ...........................do roboty normalnej iśc a nie całe dnie się lenić i narzekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siii:), ja jestem:). Przed chwilkeczką włączyłam kompa:). Listonoszka mnie dzisiaj zawiodła:(, niestety mnie nie odiwedziła:(. A taka szkoda. U mnie troszke popadało, potem słonko raziło mnie w oczy, jak siedziałam przy komputerze:D. Taka pogoda w kratke no i oczywiście zimno:(. Pogoda jak po byku:). Zaraz sprawdze sobie pocztę e-mailową:). Barrrdzo chciałabym tę ku;eczke dostać:). Barrrdzo....:D... Zaniedługo ide na kolację, pomimo to że na innym topicu obiecałam, że nic już nie zjem :), przynajmniej nie powinnam:D. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
Chyba już mi nikt nie odpowie na moje pytanka...Ale mam nadzieje że jutro ktoś odpowie.Pleas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sybilin
darmowe!!!!!!!!!!!! to wszystko darmowe jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×