Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

No i mam monolog!!!! To znak, że trzeba skończyć nudziarstwo i iść spać! Dobrej nocy wszystkim! I tym nocnym stróżom także ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny 😘 ja właśnie chyba jednak idę spać :)) do zobaczenia później i życze miłych niespodzianek w skrzynkach ps. co dostałyście z DuWopa ??????? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ludzie śpicie? To sie siedzi do 5.00 rano a potem wstaje sie o 12?:) Dzisiaj mnie niema jade do 3 pól miesiecznego siostrzeńca Mateusza:). Bede dopiero wieczorem ale u siostry poszukam czegoś co można by było wysłać:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołszki:) 🌼 Monika 124-------- zwracam honor:), ostatnio mam mało czasu i nie doczytuje wszytskich postów do końca:), ale to się zmieni:D. Ja jak narazie w znajomych mam tylko stąd Dziorke:), PrincetonGIRL, pati. A jestem kaja kajak :) czyli T_I_N_K_A tak samo jak tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
Hejka !! Cio dziewuszki jeszcze śpicie?? A ja szukam nowych adresików, jak znajde to wam wkleje .Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny skad macie w ogole tego osiolka?? mozna go sciagnac z sieci?? cos sie za niego placi??? czy ten osilek jest lepszy od kazyy?? bo jak by cos to ja go sobie sciagne i poprobuje filmiki posciagac jak sie da. bo z tego pliczka to nie bardzo 3 miechy sie to chyba sciaga, i kompa nie mozna wylaczyc.jesli np.jakis film wchodzi do kin to mozna go juz ogladac na necie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana, skoro świt przed południem;) jeszcze tylko 2 tygodnie urlopu... i powrót w kierat...oj, losie... a w ogóle, to czym się zajmujecie? ja pracuję, fizycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinderia- odpowiadam:) w sklepie odmówili mi reklamacji, powiedzieli, że nie mają pewności, ze to z mojej winy. Napisałam więc do producenta (u mnie to była PRIMA) i prawie od razu dostałam odpowiedź od b. miłej pani. Spróbuj napisac bezpośrednio do producenta, do działu obsługi klienta. Wątpię, żeby w sklepie coś poradzili:(. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pracę to ja jestem udziałowcem rodzinnej firmy i w niej też pracuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, chciałam Wam powiedzieć,że i mnie lipa z Warszawa bo dostałam mejla od tej str bym się zwróciła do info turyst i że gadżetów nie ślą :-(............................ Inne miasteczka też mi odmawiają pusząć ,że info turyst jest na www......!!!!!!!!!!! nie wiem co to ma być..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tak czytam te odpowiedzi odmowne i jedna jest taka,że zzadzwoni do mnie Pani i mi odpowie na moje pytania turystyczne--no cyrk az się odechciewa mejli pisać..............:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko 🌼 Ja z duwpoa dostałam 4 mini błyszczyki do ust (piecze strasznie jak się nałożyna usta - jakby kto pieprzem posypał) fluid, odżywkę do włosów - wszystko oczywiście mini :-( no i katalog :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawurka te błyszczyki są korzenne,pieką tak po to aby uwydatnic Twój naturalny kolor ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nie nie wracam tylko uczciwość mi nakazuje napisać co dostałam, nie czytałam dokładnie tego topicu ostatnio więc pewnie zostane zjechana że to już było, ale jak chcecie wypasioną paczkę to napiszcie do ambasady IZRAELA - ja interesuję się regionem Ziemi Świętej więc dla mnie to szalenie ciekawe... lotnisko w Pyrzowicach też odpowiedziało pozytywnie i dostałam paczuszkę o paczce z ambasady Hiszpanii też pewno wiecie to tyle papa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Brawurki
Brawurko - jesteś pewna, że to jest odżywka do włosów?? z tego co wiem, to DuWop nie ma w swojej ofercie odżywek ;) ;) ;) A ten błyszczyk, który tak piecze, to taka "odżywka" do ust, która ma powiększać troszkę usta i nadawać im intensywny kolor (od tego szczypania, robią sie własnie takie czerwone i lekko spuchniete).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlos ja wyczytałam tam w tym ich mądrym katalogu że one mają powiększyć optycznie usta i może dlatego tak pieką :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzięki za info ludzka istoto (świetne pseudo),napisałam do nich to zobaczymy bo w sklepie nie przyjęli reklamacji. Mam pytanko do zamieszkałych w okolicy Kołobrzega jaka jest pogoda,bo córka wyjeżdża na kolonię dzisiaj.U nas w Krakowie pod chmurkę albo inaczej pogoda pod psem.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem właśnie - odnośnie tych błyszczyków, a ta odżywka to włosów to tak zwany nabłyszczacz albo krem do rąk - tak tam było napisane: dokładnie to hands2hair i opis ma taki: a revolutionary finishing cream for the hair that adds shine and separation while doubing as a brilliant hand cream.Więc wydaje mi się że dobrze zrozumiałam - w końcu angielski się zna :-) a ten fluid jest okropny: zawiera jakiś brokat i się świeciłam jak psu jajca na wielkanoc i wogóle nie krył nic - coś podobnego to było jak krem koloryzujący z avonu ten color trend - kaszana i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×