Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Hello:) nie śpimy zwiedzamy:) ale sie rozgadałyscie:) siedzialam i czytalam dopiero skonczylam. Kinderia smacznego Lece spać bo zabalowałam i mi się kreci w głowie. mam kiełbie we łbie ;) papatki. do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jest nas 4 osoby, więc koszty pójdą w dół ale kurde to zbrodnia płacić stówkę za dobę :-( gdzieś właśnie widziałam że tyle chcą tam u was, dlatego pytam czy może znajdziesz coś tańszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracow
Pisałam do Krakowa już 7 razy i doopa ...... Do urzędu miasta, do wszystkich punktów informacji turystycznej, do PTTK, do jakiś organizacji turystycznych i doopa.... Zadne miasto tak nie olewa turystów jak Kraków :( :( :( :( Piszę to z żalem, bo kocham Kraków ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corinna
wiecie moze gdzie mozna dostac katalog o Londynie albo o Anglii? Bardzo mi zalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj do kompa sie przykleiłam:) kto mnie odklei????? eee tam nie ma kaca :) rano faja a zresztą PIWO Z RANA JAK ŚMIETANA ;) juz nie zwiedzam bo jutro rano pobudka:) jade sobie nad wode:) odkleje sie od kompa i nara:) pozdrowki. PEACE 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawurko,ja myślałam,że po studencku jedziecie pociągiem,za moich czasow tak się podróżowało ale to nic w samochodzie też będziecie mieli dość bo korki straszne.a co Cię interesuje Tani nocleg jak studenciak,motel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz co to jest paranoja, nad morzem nocleg od osoby (bez wyżywienia! bo to nawet mnie nie interesuje, wyżywię się sama :-)) juz sie zaczyna od 20 zł i to w jakimś pensjonacie czy takim domu wczasowym, a w Krakowie cennik jest od 50 zł i to w domu studenckim, gdzie nocleg powinien być tani jak barszcz (przecież wiadomo że studenci przepłacać nie będą) Kasę na wyjazd mam - ale po co mam płacić majątek za nocleg skoro lepiej za tą różnicę cenową się wybawić czy pójść do dobrej knajpki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki 🌼 26 zł no to jest to o czym myślę, zaraz zobaczę galerię zdjęć i zobaczę czy to obskurne nie jest i łazienkę ma :-D ale pewnie to jest tak jak na koloniach: pokój ze starymi łóżkami (nie wymagam nówek ale wiecie może o jakie mi chodzi?) i łazienka na cały korytarz pokoi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to schronisko młodzieżowe nawet schludnie wygląda ale ma 2 wady: nie ma podwójnych łóżek i brak łazienki w pokoju :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź na google :noclegi w Krakowie sama poszukasz coś dla Was,im bliżej rynku to zawsze drożyzna.A masz rację zdzierają na studentach jak diabły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Ci Kinderia Bóg w dzieciach wynagrodzi za te linki 🌼 ❤️ ale widzisz perło to nie jest jeszcze to czego szukam :-( chodzi mi o małe koszty, podwójne łóżka i łazienkę w pokoju (nie będę paradować pół naga po korytarzu i czekać aż się łazienka zwolni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak też zrobię, ale myślałam że Ty skoro tam mieszkasz to się orientujesz może gdzie jest porządnie, tanio i wygodnie. Podejrzewam że trudno mi będzie znaleźć coś co spełni moje oczekiwania (ta nieszczęsna łazienka w pokoju, o łóżkach nie wspomnę no i najlepiej z parkingiem, bo na ten samochód już się nie raz czaili) Jak znam życie to pewnie zapłacę więcej ale już będzie na zasadzie: klient nasz pan full opcja serwis hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecyduję się chyba na tę bursę jagiellońską - parking strzeżony mają :-D i 39 zł za osobę to już nie taka tragedia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz w Krakowie to niczego nie można być pewnym,jeszcze te studenckie się trzymają lata a reszta to jak w kalejdoskopie,powstaj hotele jak grzyby po deszczu,tylko kto zapłaci tyle kasy,żeby posiedzieć w mieście.Powinno być dużo taniej ale sama się przekonasz ile kosztuje piwo w ogródku z beczki,szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srasznie zdzierają z turystów,którymi głównie są młodzi ludzie wkurza to strasznie a tyle się mówi o promocji turystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Njpierw Katowice potem Kraków i Zakopane :-D ja piwa z ogródka się nie napiję - to istne sikacze rozrabiane z wodą :-O blehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w Zakopcu to zabawimy najdłużej, i wypad w górki i zwiedzanie okolicznych barów i takich tam pierdół :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie pozostaje nic jak życzyć udanego urlopiku,ja Zakopca nie lubię ale okolica to palce lizać,jest gdzie odpocząć i powędrować. Idę spać bo ziewam i oczy się kleja,dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corinna
ok. juz znalazlam na starym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×