Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Hej, a gdzie sie wszyscy podziali. Fakt ładna pogoda się w końcu zrobiła, ale tak nagle wszystkie wyfrunęłyście z domów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelsza007 bardzo ci dziekuje za pozdo kachana!!pozdro dla ciebie , buziak i 🌼 pozdro dla stalych🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelsza dziękuję za pozdrowionka również cieplutko pozdrawaim! I udanego wypadu zyczę :) Buziaki ::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za pozdrowienia bardzo mi milo:)milego wyjazdu:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej osoby - co mnie obraża w poście na górze. Nie piszę debilko na tym forum przez takie osoby jak ty!!!! Gdybys tu była chociaż trochę to wiedziałabyś ile adresów do przewodników podałam na starym forum - tyle tu nie podał nikt! Przestało mi się tu podobac własnie dzieki osobom twojego pokroju. Zauważ że prawie wszytkie sałe dziewczyny ze starego forum uciekły (ivy_queen, magdal3nka, olivka_19) lubo pojawiaja się raz na miesiąc pisząc jednego posta. Wiesz czemu?? Bo mamy dosyć takich pasożytów jak ty! Które tylko czekają na gotowe linki. Dla twojej wiadomości: Wiesz dlaczego dostaję bardzo dużo gadżetów i przewodników? Dlatego że sobie sama szukam adresów i bynajmniej nie korzystam z twoich nędzna cipo - bo pewnie na tym forum jeszcze żadnego nie podałas! Jeśli tak ci żal dupę ściska, to zajrzyj na stare forum i zobaczysz, że dostałam już ponad 300 przesyłek z przewodnikami z całego świata, zanim jeszcze inne dziewczyny zaczęły pisać po przewodniki. Dlatego też przeniosłam się na forum konkury.wsieci bo nie mogę znieść takich debilek jak ty! Pozdrawiam wszystkie normalne i \"stare\" forumowiczki. Trzymajcie się i nie dajcie sie sprowokować podszywaczkom i idiotkom wszelkiego rodzaju! BKR dla nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest jeszcze ten stary topic z darmówkami?? Szukam czegoś a jego znaleźć nie umiem help me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu
gdzies moj post zniknal albo w ogole nie wszedl :( pytalam sie Was dziewczyny o ta stronke - grzenda, zapisalam sie pare dni temu, i jestem w ciazy ;) ale chcialabym tabletke po, mam dzisiaj ostatnia szanse, czy mozna ja gdzies tam kupic czy w inny sposob dostac oprocz tego ze sie dostanie za przejscie 5 poziomu ktorego nie daje rady przejsc :( 4 bez problemu ale 5 nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kindera :* Nie nie da sie tabletki po inaczej zdobyć, ale 5 pozieom nie jest takistraszny, pamietaj ze masz druga bron jak nacisniesz na 2 to zniszczy wszystkie plemniki ktore sa akurat na widoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank a
Hej dziewczyny dostałam potwierdzenie od hotelu Sheraton z polski ,że dostanę gadżety hip hip ;-) hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie musze z Wami pozegnac na jakis czas - uciekam na urlopik 2 tygodnie na polnocy :) jupi 3majcie sie Male - powodzenia i wielu super paczuszek papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :* Brawurka 🌼 dla Ciebie za to że o mnie nie zapomniałaś :P Na obozie bnyło za...rąbiście :P tylku ludzi poznałam fajnych i w dodatku wszyscy są z mojego miasta także bedziemy się często widzieć....a poza tym tylko dwie osoby (te na których znajomości mi najmniej zależało (11 lat :D:D) ) nie mają gg a reszta ma :) Byłam na obozie sportowym na koniec dostałam dyplom z dedykacją :D:D : Dyplom dla Martyny G...... za najładniejszą opaleniznę na obozie sportowym Garbicz ' 2005 :D zajęłam też 5 miejsce w turnieju w Tenisie Ziemnym niestety nie wystąpiłam w turnieju pływackim na basenie bo byłam chora :( ale same lewary były (z dziewczyn) to by może było 1 miejsce :D Tyle jazd robiłyśmy z dziewczynami i kumplami że sie nigdy tak nie uśmiałam :D:D POKOJE BYŁY BOSKIE I DUŻE :) TV, Lodówka, piec, łóżka wielkie i piętrowe no cudeńka normalnie :) BRAWURKO TO CHYBA WYSTARCZY OPOWIEDZIAŁAM W DUUUŻYM SKRÓCIE ...ale więcej nie piszę bo nie chcę zaśmiecać forum:P Pozdrowionka dla stałych 🌼 i reszty normalnych dziewczyn :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I JESZCZE OCZYWIŚCIE dwa 🌼 dla Loli i Lady_Stokrotki ... thx dziewczynki :* też sie ciesze ale wolałabym jeszcze troche tam zostać :( i 🌼 dla hekatesk (czyt. spoko dziewczynki ;) ) za niedługo może tu jeszcze wpadnę hehe :*:* papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ze tak spytam kiedy do nich maila wysyłałas?? Ja tez wysyłałam i nic nie odpisali :( Pisałas do Warszawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank a
przysłali mi z warszawy chyba 3 dni temu teraz weszłam na pocztę patrzę potwierdzenie ;-)!!!!!!!!!! Nie martw się doczekasz się ja napisałam 1,5 tygodnia temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank a
a tak w ogóle to chyba trzeba ten hotel wychwalić no wiesz sposobem na nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co obraża Izkę
A ty to Aniołku niby po co zaglądasz na konkursy.wsieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co izkę 22 broni
zajrzałam tam bo myslałam ,że są uczciw osoby podające adresy jak u nas. z tego samego powodu dla którego TY tu zaglądasz więc się chyba rozumiemy.Zresztą tam też u was pisałam-ale odeszłam bo chamscy i chytrzy są ludzie tu są uczciwe dziewczyny i domowa atmosfera.Pozdro dla Was dziewczynki ;-) stąd- wy wiecie co to solidarność Ja nie popieram ukrywania firm bo to chamskie.Tu na naszym forum są dowody,że niezależnie od ilości próśb niektóre firmy ślą póki mają gadżety. a nawet jak ktoś poda adres i potem stąd dostanie np 4 osoby a potem nikt to to jest OK bo tak nikt by nie dostał a tak ktoś skorzysta to samo ze str www.Ktoś dostał konfetti z Anglii i uczciwie napisał stronkę potem wszystkie dostałyśmy.A jakby to ukrył nie miałybyśmy radości z otrzymania konfetti bo moze by nikt www nie znalazł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel
Dziewczynki nie dajmy się chytrości osób z konkursów w sieci. U nas zawsze było fajnie i uczciwie i niech ak zostanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nie szkoda Wam tracić energii na kłótnie? luzik :D to podstawa lepiej poświęćcie czas na...przyjemności :) życie jest takie krótkie a co do mojego ostatniego wpisu, bardzo Was proszę (przypominam się) podajcie linka do School\'a pozdr. acha 20-go 08. kończę 33 lata... (niestety) czy któraś z Was złoży mi życzonka? bo szukuje się samotne świętowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taka jedna
czemu samotne? Ja życzę Ci aby jednak nie były samotne ;-).Sto lat sto lat ;-).to dziś te urodzinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram, popieram- atmosfera i współpraca gwarantem silnego... państwa i próbkomaniactwa (od tego się zaczęło wszak) witam wszystkie wieczorową porą:) wiecie, co mam na kolację? bób, oby lepszy niż poprzednio;) idę czegos poszukać po stronkach, może się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna---> głowa o góry:) niebędą samotne, bo masz nas... marna pociecha, ale zawsze... ode mnie dostaniesz kartkę @:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) dwudziestego sierpnia się urodziłam...Anno Domini 1972 :D dzięki Wam za miłe słowa :D no właśnie ludzka_istota :D w jedności siła..hmm a nie bojasz sie tak bobu z wieczora? a co na to Twój men?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiehie tym razem jako JA czyli *taka jedna* vel mumi ale się odkryłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×