Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Cześć Laski u mnie juz byl listonosiciel dostałam -Smycz na klucze i foldery z Ponieca -3 foldery z Brzeska ( czyli bez gadżetów ) -folder z Bierunia )też bez gadżetów) jestem dziś w sumie Happy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, chce zagrać na prizee ale mi wyskakuje że mam podać dane, a na razie nie chce... co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie jakieś przypuszczenia skąd Ci misjonarze - postarajcie sobie przypomniec co związanego z religią zamawiałyście... szczególnie topytankie kieruję do dziewczyny u której byli już Ci misjonarze... może wspólnymi siłami dojdziemy do tego - skąd Ci misjonarze mają nasz adres - skąd są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę,że stąd że Wy obie i Papaja I Pirania zamawiałyście jakieś rzeczy religijne .Pirania mówila,że kartki różancowe,a Ty Papaja biblię jakąś chyba no nie? No jak ktoś napisał może dla nich to znak zainteresowania ich wiarą lepiej więcej nic nie zamawiajcie na temat religi,bo nawet niby z katolickiej nie wiadomo czy to katolicka jest bo na necie to mogą pisać co chcą a prawda............zapuka do drzwi jako misjonarze , .....boh dobrze,że ja nie zamawiałąm miałabym awaturkę w domu po takich misjonarzach........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak... zamawiałam tę książkę o Biblii bo kurcze... interesuję sie tym - ale zaznaczam ze jestem katoliczką - i interesuję sie różnbymi religiami, ale nie mam ochoty żeby moj adres mialy jakies hmm... wiecie ;) zamówiłam te książkę o Biblii bo jedna osoba mówiła ze dostala pocztą - myslalam ze dostanie czegos pcztą to koniuec kłopotów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w sumie laki,to jestem wkurzona na pocztę -chyba. Bo mi z Ponieca odpisali,zę mi yślą gadżetu a tu tylko smycz, a napisłi kilka gadzetó wyslemy czyzby poczta zakosiłą coś? hmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu klawka mi nawala,ale mi się napisało,chodziło o to,że mieli przysłać kilka gadżetów a dostałam tylko smycz i podejrzewam pocztę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mała łyżwiareczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!!!WITAM Z RANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U MNIE DZISIAJ LISTONOSZ SPISAŁ SIĘ NA MEDAL ❤️DOSTAŁAM: *PRÓBECZKI Z IWOSTINU (AŻ 4 SZTUKI...) *PORADNIK KOBIECE DNI BEZ BÓLU *KATALOG ODZIEŻY NECKERMANN *KATALOG MEBLI BRW *KATALOG POŚCIELI *2 PŁYTY ZESPOŁU KANKAN :-D POZDRAWIAM SERDECZNIE I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA-JAK ZNAJDE COŚ CIEKAWEGO TO DAM ZNAĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mała łyżwiareczka
hej dostałam dzisiaj próbki z caudalie, jednak któraś z Was pisała że nie są zbyt dobre i można dostać uczulenie. Dziewczyny używałyście już ich, jeśli tak to jaka reakcja? Pozdro :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mała łyżwiareczka
darya a skąd dostałaś katalog mebli i pościeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł heloł claudale na mnie dizała bardzoi dobrze, na moją mam też... więc nie narzekam- ale ja silny człowiek jestem, mało co mnie uczula (jak już to na powaznie- ląduję w szpitalu z zapaścią;) zamawiała któraś neckermanna albo bon prix? bo ja zamawiałam, ale jakoś nie dojszły jeszcze... miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, mam coś dla Chorzowa i okolic- firma ACPOLAND (acpoland@acpoland.prv.pl ) www.acpoland.pl firma produkuje autokosmetyki, odbiór gadżetów osobisty w Chorzowie. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
[ kwiatek ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAŁEJ ŁYŻWIARECZKI: KATALOG MEBLI: www.brw.com.pl KATALOG POŚCIELI:www.carreblanc.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
[ kwiatek ] Co dziś dostałyście ?? U mnie jeszcze listka nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Ostatnio coś mnie nie ma, ale net mi zamula okrutnie i nie mam nerwów, żeby czekać 10min, aż mi się strona odpali. Pozatym jest zajefajna pogoda i szkoda mi jej na siedzenie przed kompem. Wzięłam sobie kilkudniowy urlopik, bo muszę przygotować wszystko na powrót mojego szczęścia zwanego mężem:) Od jakiegoś czasu nic nie dostałam, ale to pewnie dlatego, że już zamówiłam co chciałam i koniec. Teraz jedynie czekam na przesyłki z zagranicy. Papierowe_nozyczki dzięki za linka już tam zajrzałam i dowiedziałam sie super rzeczy.:) Pozdrówka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mała łyżwiaeczka
darya dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Czy większość firm nie odpisuje????? Mam pytanko: wysłałam sporo maili do różnych firm i miast ale dostałam tylko kilka odpowiedzi (pozytywów i negatywó). Czy dużo firm robi tak, że nic nie odpisują a potem coś przysyłają??? Bo nie wiem czy mieć nadzieje na coś czy nie? Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczyny :) to znowu ja. U mnie jak codziennie - miasta: - plan miasta, przypinka i smycz z Ponieca - plan miasta i widokówki z Polanowa - foldery i zakładki z Karkonoszy - długopis, foldery i płyta z FAKRO (firma) Na dziś tyle, a przede mną dwa dłuuugie dni bez paczuszek :D A wiecie laseczki ... mówiłam wam kiedyś, że dostaję głuche telefony. I w końcu się wyjaśniło kto to dzwonił, bo ojciec założył w domku usługę, że pokazuje mi się numer jaki dzwoni :D A te głupie sygnałki (boże, jak ja się bałam przez jakiś czas :/ ) puszczała ... moja wredna teściowa :/ Zadzwonilam do baby i ją opierdzeiliłam. Co za ludzie ... ech :] Pozdrówka dla was i życzę miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Dziś dostałam -z Campiny 2 długopisy i magnesy na lodówke -poradnik Żywienia Dziecka fajniuśki i 2 kaszki -próbki z Biomarisu!! To by było na tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania17
Ja ostatnio dostałam: -smycz i podkładkę pod mysz z HOME.PL -próbki z Mincer -2 próbki z GOSHa--> nie postarali się :/ -płyte z Zielonej Góry -katalog z projektami domów -poradnik "kobiebe dni bez bólu" -z Hipp stosy ulotek i żadnych gadżetów :( -płytę o uprawie trawnika -przewodniki po Szwajcarii -z Katowic mnóstwo map przwodników, ale koperta była rozerwan i nie wiem czy panie z poczty nie wzięły mi jakiś gadżetów:/ To tyle, dzisiaj nie było jeszcze listonosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
jezeli nie pisalyscie jeszcze do Chorzowa to napiszcie .. przysylaja fajne informatory ale bez gadzetow , pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa probka
http://www.ganocafegirl.com/ mozna zamowic probkę kawy lub czekolady do picia, trzeba tylko wpisac swoje imie, email i klinąć "request a free coffee sample" Sprawdzone i działa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×