Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

tak-w pakiecie bezplatnym masz tylko jedna gre dziennie,jak bardzo chcesz grac, mozesz sobie zalozyc inny nick-szkoda tylko ze punktow nie mozna sumowac :0co nie?hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniatko
Ilu trzeba polecic graczy aby cos dostac ?? i Co sie dostaje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewodnik po Liverpool\'u: http://www.visitliverpool.com/ Przesyłaka z ambasady Niemiec: Katalog \"Tanie spanie\" i \"Prozpoycje dla rodzin\" - po polsku oarz 4 czasopisma \"Deutschland\" - w tym jedno po polsku: www.ambasadaniemiec.pl Katalog z uraniami (duże numery): www.ullapopken.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula - nowa jestem -
cześ wam! mam pytanko. czy wysyłanie swoich danych do tych różnych firm jest bezpieczne??? czy wszystkie te niby "gratisowe próbki i gadżety" są naprawdę daromowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jusztyski tak tylko raz dziennie ale możesz zarejestrować się drugi raz i jako nick osoby piolecającej wpisać swój poprzedni nick i wtedy dostaniesz dodatkowo $ na każdym nicku tylko raz dziennie możesz grać :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do x y z weszłam z tatą, który jest radnym i on pokierował mnie centralnie do prezydenta miasta (nie dostałam gadźetów przez jakieś powiązanie - broń Boże), grzecznie spytałam się czy mi da i dał :P (gadżety oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do osob, ktore pisaly do nutricii - co od nich dostaliscie i ile czekaliscie na przesylke?? z gory dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella83
dostałam dziś próbkę świetnej emulsji z Tołpy i mnóstwo ulotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinekkkk
Nutrica bardzo szybka przesyła swoje gadżety. Ja czekałam na nie ok. tygodnia. A wysłali mi kalendarzyka na lodówkę, kilka próbek jedzonka dla maluszka i ulotki. Mam jeszcze jedno pytanie do was dziewczyny, możecie podać mi kilka firm, które na 100% wysyłają kubki, albo bryloki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinekkkk
I jeszcze jedno pytanko(do stelli...dale zapomiałam nicu) co to za firma to topła?? polska?? co ona produkuję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo to weszlas po protekcji bo u nas na wizyte z prezydentem czeka sie tygodniami..nie mialabym cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella83
Delfinek-tak to jest polska firma produkująca kosmetyki z torfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym podrzucic pomysł który ja prawie co rok realizuje (nieztsty w tym roku - dupa, nie uda mie się) Jeżeli któraś mieszka w Warszawie lub okolicach, to niech się dowie kiedy są organizowane w Pałacu Kultury Targi związane z GPW i finansami. wejście jest za darmo (przynajmniej rok temu tak było) łazicie sobie i zbieracie ulotki i gadźety od firm, nawet ksiązki i płyty cd, przy okazji jest poczestunek, a naprawdę przychodzi tam niewiele ludzi bo tylko jakieś wycieczki szkolne. mówie wam opłaca się!!!!! (żeby nie było że jestem sęp i nic nie podrzucam :P :P :P :P) do x y z prezydent nawet nie wiedział kto ja jestem,po prostu spytałam się sekretarki czy jest sam i se wlazłam :) chyba że u ciebie w mieście prezydentem jest jakiś nadety borsuk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj dostalam probki - 3. W jakims temacie zalozycielka tego tematu podala maila do firmy, ktora jej wyslala probki. Bylam zaciekawiona i poprosilam probki czegos tam, dostalam 2 + krem. Musze powiedziec, ze bylam bardzo zdziwiona, bo juz kiedys probowalam i dostalam odpowiedziec, ze nie wysla. Wiem, ze ta firma, ktora teraz mi wyslala probki jest dobra - mialam kiedys krem do buzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxx
Hejka Ja bym prosiła w ramach mozliwości jeszcze tych którzy nie głosowali na oddanie głosu w konkursie http://www.pepino.pl/akce07.php na Pawła Gawłowskiego. LIcze na Wasza pomoc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć! Czy mogłybyście napisać co dostałyście od Ziaji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam krem do rak, balsam z witaminami, zel pod prysznic, jakis zel na cellulitis, balsam po opalaniu, krem jakiś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRELOKI
NIE BRYLOKI - PROSTAKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarryysskkaa
hej! ja wczoraj od Sztabu wyborczego cimoszewicza dostałam (www.cimoszewicz.pl) smycz, dlugopis i ulotke! A co do primy to widze ze naprawde w wielkiej kopercie dwie male probeczki ale co jak co kawa wysmienita! napewno ja kupie! mam prosbe jak piszecie ze cos cie dostaly to piszcie od kogo albo podajcie e-mail! Inni tez chca! a nie jak jak ktos wyzej od tej firmy, miałam tej firmy i tak dalej! Milego dnia ja dziś nie mam czasu nic nie wysylam ale moze dostane cos w miescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Olivka dzięki za odpowiedz... i jeszcze pytanko do grających w PRIZEE... czy faktycznie mozna stamtąd cos dostać? czy juz wam cos przysłali...? no ja gram dzis dopiero 2 dzien... ale kurcze slabo mi strasnzie idzie :(:( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gralam
kiedys przez 2 lata-zebralam kase, zamowilam chyba z 14 nagrod i zadnej nie dostalam-po prostu mnie nie wylosowali. Jak dla mnie to KICHA i NACIĄGANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mokrą cipę
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to idz ja wytrzyj recznikiem
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mmaarysskka - mam pytanie odnośnie tej stronki cimoszewicza - co zrobiłas aby dostac te gadzety o których wspominasz? Czy zapisałas sie na liste? Dzięki z gory za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się pochwalić!!!!!! wczoraj wysłałam maila do SDPL i do ZIAJI i dzisiaj dostałam juz paczuszki :) :) naprawdę p. Marek Borowski dba o wyborców!!! - dostałam zaje***** koszulkę SDPL, płytę, kalendarzyk i ulotki a z ZIAJI 3 próbeczki ciesze się jak dzika świnia na wietrze!!!!!! dziekuje wam dziweczynki!!!! (proponuje pisać do SDPL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzenkaatb
czy do ziaji pisalas od razu adres? jesli tak to gdzie??? go pisalas i od razu ci przysłąli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marzenkaatb - jestem na stronie SDPL i co mam zrobić dalej? Mozesz mnie pokierować? Prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×