Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Mam jeszcze jeden adresik: kontakt@emolienty.pl Dostałam od nich dzisiaj taką odpowiedź Szanowni Państwo, W dniu wczorajszym za pośrednictwem Poczty Polskiej zostały wysłane do Państwa katalog+próbka emolientów Orion Pharma. Orion Pharma Jak ktoś chce sprawdzić to podaje stronke: http://www.emolienty.pl/index.php?ps=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thx i wzajemnie!! Od zawsze zbieram jakieś gadżety ale dopiero od czasu jak weszłam na te forum zostałam prawdziwą maniaczką. Mam problemy ze zdrowiem i większość czasu niestety siedzę w domku - musiłam się czymś zająć. A to zajęcie okazało sie narazie najprzyjemniejsze. Teraz zaczeły mi się zajęcia w budzie i coraz mniej będe zaglądała. Ale zawsze jak cos dostanę albo pozyskam jakieś nowe adresy to je tu wkleję! Pozdrówki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordelia
Witam wszystkich. Jestem nowa na forum i nie prześledziłam jeszcze tych wszystkich 305!!!!!! stron, więc niektóre namiary możecie już znać: - katalog mebli # IKEA www.ikea.pl # www.brw.com.pl - katalogi z ciuchami # www.bonprix.pl/zamow.php?hits=banner&hz=57 # www.neckermann.com.pl/index.php?top_gr_id=1001 # www.quelle.pl/ # www.ullapopken.de/ullapopken...d=katalogfinder - książka chrześcijańska w języku polskim # www.bjnewlife.org/english/printedbook/printbook_basket.php - podkładka pod mysz: # www.hotmat.com/?AID=1194345&PID=1280084 # kinderstart.com/survey1.php?survey_id=5 # www.irisheyes.com/four_horse...epad_fo rm.htm - naklejki # www.peta.org/feat/sars/ - kosmetyki: # www.teenfreeway.com/newdesig...deals/fira1.htm # order.store.yahoo.com/cgi-bi...g?evitaperoni00 # 194.246.124.154/KlubDove/ # sampollnet.coty.com/Jovanhea...FreeSample.html # 129.33.77.33/jovanmusk/jovan...july20 01.html - Plakat Hubba Bubba # ns11.hiwit.net/~richard/www/ -Katalog zegarków # www.ekspansja.pl/pl/Katalog/zamow_katalog.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Koldelii---> Mam pytanie. Czy z wsztstkich tych firm, co pisałaś cos dostałas czy tylko z niektórych. No. dziewczynki....wykonałyście kawał Dobrej roboty. Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trytka22
Heja dziewczynki! Bardzo ci dziękuje przypominajko za te wszyskie adresy:) dzisiaj się biore do roboty i wysyłam do wszystkich bo tych adresów to mam tysiace :) Pobudka!! :D witam cię "ona" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze byłam przed chwilka pomarańczowa ale zamiast\"u\" napisałam\"y\" jak widać :( juz jestem czarna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki bardzo potrzebuje jakieś fajne długopisy czy posiada któraś z was jakieś linki czy maile na długopisy, notesy?? Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos zna adresy pewne na dlugopisy i notesy?bardzo mi sa potrzebne a wiekszosz firm odpowiedziala negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda..już teraz ja też jestem no a zqa kilka minutek lecę sprzątać bo w końcu dzis sobota;)buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ta
podkladke pod mysz ktos dostal ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pozytywnie odpisała firma Huggies że przyślą mi pieluszki - ale fajnie bo za 3 miesiące rodze. A czy dostał ktoś jakiś kubek?? Fajnie by było gdyby podał ktoś emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kordeli
dostalas ta podkladke pod mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaa;D nO ja myślęę ze mozesz sie dołączyć! Czemu nie:> A tak wogole dostalas juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×