Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Czuję sie świeżo i lekko :D już jestem. Do warty pisałam,że chciałabym lepiej poznac ich firmę.(dostałam negatywna odpowiedź) Nowych adresów niestety nie posiadam. Mam pytanko jak się robi serca,usta lub kwiatki na tym forum? Jak narazie umiem tylko miny :D:);):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie Próbkomaniaczki,przez przypadek weszłam na stronke i chciałabym również otrzymywać darmowe próbki,proszę pomóżcie mi jeżeli chodzi o zwierzaki,a jeśli ja coś znajdę napewno się z wami podziele.Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunia14
co robicie elo elo helloł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka...ja jak narazie dostałam tylko od firmy \"Ben\" 1 puszkę dla kota i 4 jakieś pasztety z kurczaka. Także jeżeli masz kotka to warto tam napisać,niestety nie pamiętam adresu,ale myślę,że cos znajdziesz jak w google wejdziesz i wpiszesz np.Ben :D Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LALUNIA14 moze przejdz do strony 308 lub 309 tam są całe 2 strony w daresach nie badz takim sepem i zacznij sama czegos szukac!!!! tak dla wyjasnienia www.google.pl i tam w malym prostokaciuku wpisuje sie nazwe jakiejs firmy albo poprostu probki czy gadzety i powinno ci cos wyskoczyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo :) ja teraz właśnie przeglądam 200 stronę tego forum.Ale tam kolorowo...jak zrobić takie kolorowe kwiatki i serca jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRACENA matko boska nie bolą Cie oczka od tego szukania ja juz kiedys przeczytalam 2 fora to jesdno nasze i jeszcze jedno ktore wtedy mialo 526 stron i moje oczka wygladaly jak u majez ropuszki!!! tak byly spuchniete!!! acha i jeszcze jedno słówko do kolezanki ktora udaje obłożnie chora!!!! SLUCHAJ TO DEBILKO SA DZIECI KTORE NAPRAWDE SĄ BARDZO CHORE I MARZA O TYM BY CHOSZ NA CHWILE WYJSC NA DWOR I WIESZ CO ONE NIE UCIEKAJA SIE DO TAKICH POMYSLOW ZEBY KOGOS NACIAGAC NA SWOJA AUTENTYCZNA CHOROBE!!! A TOBIE STARA BABO PRZYSZLO DO GLOWY ZEBY W TAKI SPOSOB KOGOS OSZUKIWAC!!! JESTES POPROSTU CHORA ALE NA GLOWE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysy85: Oj tak,tak oczka mnie już zaczynają boleć :D Ale robię to, bo: Po 1: Mogę znaleźć jakieś fajne stronki. Po 2: Sprawia mi to przyjemność Po 3: Zabija czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam że sie wtracam nie kłoccie sie,bo nie warto wlasciwie to ja nawet nie wiem do kogo daysy pije a jesli chodzi o poprzednie stronki to juz wysłałam własnie to kilku firm jak cos przyjdzie zaraz wam o tym napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonko
Siema dziołchy jak piszecie e-mail do angielskich włoskich francuzkich i innych zagranicznych firm o próbki please napiszcie mi:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie piszę do zagranicznych firm,ponieważ nie znam tak dobrze angielskiego,żeby sie doczytać czy potem cos musze zapłacić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Please napiszcie dziewczynki ja tez wam bede pomagać tylko napiszcie bo zalerzy mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dracena a masz jakieś ciekawe linki oprucz ziaja eris dax iwostin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktoś ??aha dostalam ostatnio od MTM STYL ksiązkie oraz płytke ich mail to mtm2mtmstyl.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kruczek sie wdarł!!!!Bo mialam napisac jeszcze coś!!Ale spoko razem damy se rade od iwostinu dostalam pare próbek,od Floraland płytkie cos o trawniku ale nie ważne no i od mtm styl ksiązkie fajna jakaś:))no i płytkie w niej nom i narazie to czekam do poniedzialku na nowe przesyłeczki :P:D trzymajcie za mnie kciuki :D Pewnie z Daxa przyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i napiszecie coś ktoś:> widze cie!!Napiszcie cos to ja dam pare linków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM ŚLICZNY TYŁECZEK I NOGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Blondi
zamknij ryja szmaciaro.starą babą to ty jesteś. a cel uświenca środki jeśli nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki proszę przetłumaczcie mi to po krótce: Dear Friend of Mary, It is a pleasure to assist you in your mission. We give you thanks for helping us spread the message of Our Lord Jesus Christ, and for promoting devotion to the Blessed Virgin Mary through prayer, especially the Rosary. It is my delight to share with you that Holy Cross Family Ministries is sponsoring the Try Prayer! It Works! Contest in 10 countries. This contest is open to students in grades K-12 where they have a choice to send in an entry as poetry, composition or artwork. The theme for this year is \'Receiving Jesus in Holy Communion Changes US.\' If you are interested in this contest please visit our web site at www.hcfm.org and learn more about the contest and how students may enter to win some prizes. The reason I write this letter is to notify you that we will be shipping the Rosaries via surface mail. We implore you to be patient in the waiting, as it could take a while for their arrival. We have completed all customs forms and have indicated that your Rosaries are \"Religious Articles - Free Gift with No Commercial Value\". We ask you to inform us in writing when you receive the Rosaries. If possible we would like to know how you distributed the Rosaries and the reaction of the people. If possible, we would love to have a picture of your people receiving or praying the Rosary. We also enclose a form on which people can sign up to pray the Rosary daily. For those who wish to sign and make this commitment, we would be happy to receive the signatures and present them in book form one day to the Holy Father. Please return signed forms as soon as possible. I know we can rely on your prayers for the apostolate that Servant of God Father Patrick Peyton, CSC has entrusted to our care. We here on the Holy Cross Family Ministries staff will remember you and your intentions in our daily prayer. May the love of our Lord Jesus Christ and the Virgin Mary accompany you always. In Christ, Son of God and Son of Mary, Fr. John Phalen, CSC President Holy Cross Family Ministries

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona 309
Gdybyś zechciała skarbie spojrzeć na stronę 309 to już byś dawno wiedziała co to znaczy.Ja rozumię,że kłopot może sprawiać przejrzenie kilkudziesięciu stron ale żeby tak od razu na łatwiznę? To co? Tak sobie tu tylko wskoczyłaś i prosisz o pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona 309
Sorki.Wredna byłam przed chwilą ale to samo ktoś pytał zaledwie dwie strony wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam wszystkim :) pamietacie mnie jeszcze?byłam tu kiedyś przez jakis czas, ale ostatnio czasu nie miałam i tak jakos zaprzestalam moja probkomanie ale znow mnie dopadla :) zauwazylam ze ciagle sie klocicie , a moze tak lepiej zalozyc nowy topic?bo wiem ze na tym topiku jest wiele dobrych osob , ktore po prostu chca pomoc ,a nei wyzywac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×