Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Mnie teksty wiekszosci pomaranczowych nickow juz smieszą...no ale ich wypowiedzi czasami stają sie nudne i nie chce sie nawet tego czytac.No ale racja...te osoby nie są warte naszej uwagi:P Po co zasmiecac sobie glówki i przede wszystkim forum tymi klótniami. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcja adresików:) : lustro@lustropol.com.pl -prod.luster epruszkowski@weltom.com.pl -prod.dywanów jarguz@kalwaria.pl -prod. butów biuro@irga.com.pl -prod.klawiatur kotwiccy@kotwiccy.pl -prod.mebli Nie wysylalam jeszcze do tych firm bo dzisiaj nie mam wielkich checi (jutro to nadrobie:P ) No ale wam juz moge podac.Nie zaszkodzi napisać do nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepna porcja:) : info@annpol.pl -prod.rajstop,bielizny,itp estiq@estiq.pl -prod.artykulow poscielowych krysztal@krysztal.net -prod.okien poczta@meble-s.com.pl -prod.mebli centrum@contractor.com.pl -prod.betonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nastepne:D : warsaw@czechtrade.cz -prod.wag biuro@spodnice.com.pl -prod.spódnic biuro@karstol.pl -prod.mebli amy@amy.com.pl -prod.pościeli dla dzieci marex@marex.pl -prod.elementów meblowych billkros@billkros.com -prod.stołów bilardowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna porcyjka: biuro@chimera-bielizna.com.pl -prod.bielizny norkop@ norkop.com.pl -prod.stołów bilardowych surma@sucha.pl -prod.mebli kuchennych biuro@arkona.lebork.pl -prod.odzieży techmark@techmark.com.pl -prod.mebli info@galaskor.pl -prod.odzieży skórzanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Niezapominajko nieźle :).. Taki senny dzisiaj dzien, nic mi sie nie chce.. Nawet szukac adreskow ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne adresy:) : stefaniak@stefaniak.gpe.pl -prod.mebli badurameble@wp.pl -prod.mebli (koncówka \"wp\" ale meila spisalam ze stronki tej firmy:) ) biuro@ekkowood.gpe.pl -prod.mebli biuro@antoninagorska.comweb.pl -prod.poduszek office@rondo.zywiec.pl -prod.odzieży biuro@interstol.bizn.pl -prod.mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"Myssy\"---->bo mi sie nie chcialo,ale pomyslalam ze co tak bede siedziala na forum i klocila sie,hehe:):) A wiec wzielam sie odrobine do roboty:P Wysylac mailów napewno mi sie juz nie zechce,no ale jutro nadrobie napewno:D Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj wstalam chyba lewą nogą.. wszystko mnie wscieka wrr.. Przez caly tydzien nic nie dostałam, a dostalam pozytywy juz od około 10 firm. Wrrrrrr.. mam nadzieje ze w poniedzialek będą zapełnione skrzynki:) i Wam tez tego życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abald8wp.pl
piszcie laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abald8wp.pl
abald8@wp.pl całuję WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
info@gff.pl - odzież dobron@galla.pl gramix@gramix.com.pl jupi@jupi.poznan.pl biuro@hilltop.com.pl poczta@danex.bielsko.pl dreso@dreso.com.pl :) Tez się nudze.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do typhon
o czym jest ten ostatni katalog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do typhon
jak cos zamowisz to wtedy ale katalog jest free no bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jot@jot.pl ewiton@ewiton.com.pl pawo@pawo.pl chojnex@chojnex.com bluzki@holi.pl biuro@revera.pl Biuro@uniwers.pl info@kreacja.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne... PRODUCENCI MEBLI: dominex@dominex.ig.pl awo@post.pl devo@devo.pl amikus10@wp.pl (końcówka \"wp\" ale mail spisany ze stronki firmy:) ) biuro@meblux.pl PRODUCENCI ODZIEŻY gramix@gramix.com.pl pawo@pawo.pl bluzki@holi.pl info@nivena.pl modland@go3.pl (mail kopiowany ze strony inter.firmy:) ) info@awa.biz.pl biuro@sawana.pl PRODUCENCI OKIEN: schwarz@hot.pl biuro@juka-okna.pl alplast@isf.pl winyltech@poczta.onet.pl (\"onet\",ale jest to mail ze strony inter.firmy:) ) biuro@sozal.com.pl almaplast@almaplast.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"Myssy\"---->ja mysle ze cos z cisnieniem na dworze jest nie tak.Bo u mnie w domu wszyscy prawie caly dzien chodzili wsciekli.Jak widzialam sie ze znajomymi to tez humorki jakies takie zle.Chyba dzisiejszy dzionek prawie na kazdego zle wplywa.No ale zeby sie nie nudzic i nie dac sie zlemu nastrojowi postanowilam troszke poszukac adresikow:) ktore podalam wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie boje..zeby nic mi za przesylke nie przyszlo.. ;/ jeszcze nigdy tak mi sie nie trafiło i mam nadzieje ze nie przytrafi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie adresikow przeciez nie jest wcale trudne:) W necie ich pełno:) Tylko trzeba troszke checi zeby powysylac maile do firm...ale ja dzisiaj sobie juz odpuscilam:P Niedlugo zmykam moje kochane....obejrze komedię \"I kto to mówi\":D:D:D Oglądalam ją juz kilka razy....super:) Polecam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zawsze o tej porze w szkole, kiedy listek przychodzi. Mama odbiera pocztę. Ale ja w każdym liście piszę, że chce darmowe i nie podaje jescze adresu. Dopiero jak mi odpiszą ze jest taka mozliwosc to im daje adres. Dla mnie to jest ostrożniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...troche glupio mowic listonoszowi ze nie wie sie o co chodzi z tą przesyłką i ze sie nie przyjmuje...bo on przeciez wie ze sie dostaje duzo przesylek darmowych od firm.Mam nadzieje ze wiecie o czym pisze,bo troszke pomotalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×