Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Witam i pozdrawiam wszystkie próbkomaniaczki. Napiszcie proszę, czy któraś z was otrzymała coś od zagranicznej firmy, która na swojej stronie napisała że oferta dotyczy np. tylko obywateli USA. Warto próbować czy szkoda czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfesaefgw
Prosicie o próbki i gadżety, a może tak fajnie byłoby też zarabiać nic nie tracąc. System Eurobarre wam to gwarantuje. Siedzicie przed komputerkiem i szukacie firm kosmetycznych, a na waszym komputerku działa eurobarre i nalicza wam jeszcze za to pieniążki. Nic nie przeszkadza, bo to tylko taki banerek na górze ekranu. Fajna sprawa i nie wymaga nakładu pracy, a pieniążki same wskakują do portfela.Sprawdz sama !!! http://www.eurobarre.com/index_fr.php?p=271154838564

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniato
do wiadomości: jok3r Jestem zainteresowana nowym forum Atot@o2.pl Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dostałam przesyłkę z Gatty: notes, długopis oraz breloczek w pudełku. A poza tym wygrałam bluzkę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wczoraj dostałam katalog aromaterapii,i przesyłke z gerbera i mnie zaskoczyli teczka na dokumenty, płyta cd z kołysankami, książka mój pieerwszy rok,kalendarz rozwoju no i jeszcze jakies ulotki, jestem zadowolona.a z czego wygrałas tą podkoszulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jakoś tak się zakończyła nawałnica próbek... i teraz takie jakies pustki.. oprócz tego, że jak sie kiedyś wkurzyłam to 2 razy ankiete Dermiki wypełniłam i dzięki temu przysłąli mi drugi raz próbki... A tak to zimmmmno... brr a ja troszke jestem chora bo w niedzielę zbierałąm pieniądze na WOŚP.. a był taki mróz......ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WerkaZ
Nie wiem czy to znacie ale podam dla tych które nie wiedzą Ja właśnie dostałam próbki z wydawnictwa poligraficznego EKB -opakowanie na płytę takie plastikowe duże(takie jak są Simsy2) -płytę z reklamą ich firmy -płytę z wizytówką jakiś alarmów -całkiem czystą płytę !! -i dwie takie małe prostokątne płytki 1wizytówka miasta Nowa Sól 1całkiem czysta!! ToJest firmaKtóra zajmuje się nadrukami na gadżety długopisy płyty itp. czekałam chyba 2 tyg. www.ekb.pl biuro@ekb.pl Tylko nie piszcie lepiej wszystkie od razu pozdrawiam i owocnych zbiorów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa87-87
ja dostalam z Gatty to samo co reszta ( brelok, dlugopis , notes) moze wicie skad mozna dostac próbki fluidów, podkładów , pomadek itp.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooooooanna
a ja dostałam pożądnego twardego korzenia w cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam gatte to samo co wszyscy.a tak wogóle to gdzie jes modern niektóre posty wypadało by usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj dostałam z Gatty - to samo co wszyscy, aczkolwiek przynam, że bardzo ładne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie.
chętnie rozchylę nóżki i dam pomacać jakiemuś porzystojnemu kolesiowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MonitekS
i innych, co pisałyście do Gatty? bo mi nie przysłali :( a juz 2 tydzień czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wcoraj dostałam tonę śmiecia, tzn.ulotek i broszur z ambasady Finlandii...biedny listonosz, pewnie był wściekły przez te dodatkowe 3 albo i 4 kilogramy, hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipulencja
cipcia mnie sfendzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie rewelacja. Super 4 duże plakaty z Subaru + 4 długopisy. Te plakaty są ogromne. Oprawię je w antyramę i powieszę u mojego synka na ścianie jako obraz. Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jok3r: Ja tez jestem zainteresowana tym zamknietym forum. Do gdzie sie podziała: Pisze do ciebie cały czas na gg, a ty nie odpisujesz. Ty napisz do mnie na 3932597.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki/ Nie oddzywałam sie bo u mnie jak nie było kiedys, tak do dziś nic nie ma. Chyba każdemu sie już znudziło zbieractwo gadzecików choć otwieranie kopert to bardzoo przyjemna praca ;D Pozdrawiam Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem w grze prizee jestem w siudmym dniu i mi takie coś wyskakuje co zrobić... a co to wogle oznaczaa....Pomocy \"-__-\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroofa
Hej! Ja jeszcze nie wypełniłam ankiety, nie wiem czemu... Pisze ze to jest bezplatne ale moza ja jestem slepa i sie czegos nie doszytalam :) :P:D Wejdzcie na tą strone: http://eurorest.org//index.php?lng=pl#ordfrm i zobaczcie sami! Jakies czek na bezplatne nocowanie w hotelach i bezplatny prezent o wartosci 100 zl :P ale mi sie wydaje ze sa jakies ukryte koszty ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkurs.hitnews
Wygrywają osoby, które zgromadzą największą ilość punktów. Podstawowym sposobem na zdobywanie punktów jest polecenie nowych użytkowników. O innych sposobach na zdobywanie punktów możesz przeczytać tutaj to ten polecany wyzej konkurs.nabijanie nowych osob,wiec sie zastanowcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroofa-> widocznie nie popatrzyłas wszedzie.. \"Nie zapłacisz za zamawiany pakiet promocyjny. Pokryjesz jedynie koszt emisji czeku hotelowego i przesłania go do Ciebie, w wysokości 48,90 zł (równowartość 1 noclegu w hotelu średniej klasy). Uwaga! Dzięki staraniom Eurorest udało się czasowo obniżyć wysokość opłaty. Dzisiaj gwarantowana obniżona opłata: 48,90 zł\" Prosze bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie, że na Gatte trzeba długo czekać.. ja nie czekałam długo.. odpowiedzieli mi na lkilka dni po tym, jak ja do nich napisałam, a przesyłka tez nie przychodziła długo... hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie bylo dzis dostala,m z Motoroli --- 5 smyczy , cudny kalendarz , 5 notesikow ale takich wypasionych , kubek , czekoladki zapakowane w taki sliczny zloty kartonik i przewiazane kokarda , dostalam to wszystko bo moj maz kupil motorolke za prawie tysiac zlotych i napisalam im o tym fakcie podajac wszystkie nr fabryczne tel NO I PRZYSLALI , dostalam rowniez z AA OCEANIC kilkanascie probek , fajne durze probki z ZEPTERA,probeczki z JONSON& JONSON, karteczki zapachowe od BOSSA I LACOSTY , z ambasady finlandi kilkanascie informatorow i to wszystko na dzisiaj POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×