Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Skoro nasze forum jest doniczego to po co tu siedzisz ??? Co robię i kiedy to wyłącznie moja sprawa :) A na nowe adresy to możesz sobie poczekać :) wątpię, żeby ktoś odpowiedział na taką denną wypowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleSsSa_91 --> to jest dobry pomysł :) szkoda tylko, że czasami takie \"barany\" potrafią namarudzić, namarudzić, a potem cieszyć się z \"burzy\" jaką wywołują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko 🌼 No ale wiesz lepiej ignorować takich ,,baranów,, jak ty ich nazwałaś ;] niż do nich cały czas gadać i się z nimi przekamarzać i z nimi ogólnie dyskutować. :* 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie, mam nieodparte wrażenie (szczegolnie po awanturach z Daryllą oraz moich przejściach z mariettą), że te wszystkie niemiłe wypowiedzi pochądzą ciągle od tych samych osób; mam wrażenie, że wchodzą co jakiś czas na forum i pod różnymi nickami sieją zamieszanie... dziewczyny, a nie lepiej się zaprzyjaźnić z Nami? Pogadać o różnych rzeczach, wymienić poglądy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totinka --> Masz rację to może być ta sama osoba ! :) Która udaje 150 innych osób które są po prostu żałosne i śmieszne, szkoda słów :[ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
a spaduwa totinka, co ty przyjaciółek na forum szukasz, czy jesteś tak beznadziejna że nie masz ich w realu? jakie to przykre............buu!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jej zapodałaś
pewnie w pięty jej pójdzie!!!!!!!!!!!!!! a ty sssss nie śiągaj sama coś wymyśl, bądź kreatywna, a nie nie wiadomo skąd i po co tu jesteś, slędze to forum od początku i wiem o was więcej niz wam sie wydaję!!!!!!!!!!!!! do buuuuuuuu!!!!!!!!!: dzieki ze też jesteś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jasne bu
już się ciebie boimy buuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeje ojej
dajcie sobie juz spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty naucz
się pisać, nie osóby tylko osoby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjj troche mnie tu nie bylo ale widze ze sie temat niezle rozkreca.Nie no co za ludzie wchodza na to forum?! Przepraszam ale jakim prawem (juz nie pamieta kto to napisal)mozesz oceniac mnie stoktotke zlosnice i totinke?!Bo jestesmy aktywne na forum?!No ty sobie chyba jaja robisz nie ja zaraz padne.Nie znasz nikogo z nas a oceniasz.Nie ladnie:(Po za tym ty chyba wchodzac na to forum weszlas w poszukiwaniu adresow(zaprzeczysz?)a terazmasz wielkie halo .Jak cos nie pasi to idz na inne forum i tam rob smietnik.Nie toleruje takich ludziii No mniejsza z tym nie bede zwracac na to wiekszej uwagi a wracajac do tematu to u mnie dzis jednynie przesylka z Humany(4 probki herbatki i ulotki:)Jak ktos chce adresik to google sluza pomoca:)A jesli cos to piszcie na meila.Wole nie podawac tu adresikow bok kreci sie tu ostatnio kilka pasozytow obrazajacych normalne osoby, a malo tego moge sie zalozyc ze korzystaja z adresow ktore podajemy:))To na tyle.Ale sie opisalam:)Mam nadzieje ze warto😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
ty też spadaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
kto dostała kieliszki bo ktos pisał w czesniej jaka to stronka lub e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i następne awanturnice które nie znają innych słow jak \"buuuuuuu\" żałosne, naprawdę, żałosne... jakieś baby ze wsi wchodzą i obrażają porządnych, normalnych ludzi, którzy są kulturalni, a nie wypuszczą taką z rezerwatu i myśli że jest niewiadomo kim :o dzięki za tłumaczenia, niestety właśnie dostałąm negatyw z JOKO :( więc nie reguła że wysyłają ale dostałam pozytyw z oliwy z oliwek (to to po włosku) i jakis próbek GSK. Pozdrawiam totinke, mala zlosnice lady stokrotke i inne PORZADNE forumowiczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie dzisiaj dwa notesy (jeden mniejszy, drugi większy) i broszurka z hotelu MAGELLAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) ale tu wrzawo ;P znow mmmy nieproszonych gosci ha ha. Z jednego wariatkowa w drugie ;/ Witam \"stałe-czarne\" bywalczynie u mnie dzis jedynie 4 katalogi lazienkowe --> www.kolo.com.pl A z JOKO odpisali,ze NIE PRODUKUJA probek a co dopiero wysylaja:/ no coż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś u mnie paczuszka z Sopotu, a w niej: przewodnik po Sopocie, książeczka z hotelami, restauracjami, itp. w Sopocie, mapa, kalendarzyk i wizytówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tak samo odpisali z Joko-- ze nie produkują; kazali po sklepach połazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
U mnie dziś pustki ale to pewnie dlatego, że dopiero niedawno zaczęlam wysyłać meile! ;) Pozdrawiam i ide szukać nowych adresów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **hehe**
....ale z was żebraczki,nie macie co robić tylko żebrać do firm o jakieś małe próbki,czy są wam potrzebne czy nie...i berzecie wszystko jak leci...a podniecacie sie przy tym jak ..murzyn blaszką.Czytałam i nie moge sie nadziwić jakie z was prostaki,przynosicie wstyd Polsce ,pisząc błagalne meile do zagranicznych firm o byle co.Idźcie do sklepu jedna z drugą i sobie kupcie krem czy szampon,czy pampersa/chociaż nie macie dziecka/Powinni zlikwidować ten topik i temu podobne ogłupiające przede wszystkim was same.Nie chcę nikogo obrazić,ale taka jest prawda,nie oczekuję odpowiedzi,bo już tu nie zaglądne.A najgłupsza wydaje mi sie stokrotka /śmiech na sali/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej lalunia piszesz,ze my przynosimy w styd Polsce a co mamy powiedziec o osobie, ktora po polsku nie umie sie wysłowic? Wracaj do szkoły, bo widze, ze na lekcji ortografii nie uważalaś od kiedy to sie pisze do kobiet \" z was prostaki \" albo \" już tu nie zaglądne\" czasy sie kłaniaja :P najpierw naucz sie \"polska mowa\"ha ha a potem bluzgaj na forum a teraz spadaj i nie kalecz polskiego wiesniaro!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*hehe*: to ty jesteś żałosna. Wchodzisz na forum, obrażasz wszystkich, a jak się domyślam pewnie sama teraz siedzisz i piszesz do różnych firm. no comment... :-/ złośnica: mi też tak odpisali z JOKO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem Sandro , póki co Stokrotka jest niezla szczęściara, ktorej Joko odpowiedziało pozytywne no coż juz 4 osobom odpowiedzieli tak samo zatem chyba JOKO sie nie pdoobały nasze meile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów obrażanie mnie :( Nie rozumiem tego w ogóle. Czy to jest moja wina, że dostałam odpowiedź pozytywną z JOKO ??? Dziewczyny dajcie już spokój !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×