Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

samantha wielkie dzieki za instrukcje 😘 w motylki poklikalam :) ale jesli jest to mozliwe,mozecie dla mnie napisać nazwy tych motylkow,bo nie mam zbytnio czasy na przegladanie forum :) z góry dzięki i przepraszam za kłopocik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylki: moj--------> bastus karolki------> karolkaaa katjen25----->płaszczka łąkowa hjena---------> hjena i airg (motylek męża hjeny) I to bedzie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Samantha za dopisanie nas do listy :) U mnie listonosz nic ciekawego nie doniósł poza nową ofertą Yves rochera Pozytywa dostałam z Kobylnicy koło Słupska i negatywa z Gorzowa Wlkp. i Górzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
pustki i pustki :( a listonosz to tylko umie rachunki przynosic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena24nt
Witam kochane dziewczynki! Dodałam energii motylecckom: - bastus -karolkaaa -płaszczka łąkowa -hjena -airg Oczywiście moge doładowywać codziennie, ale mam jedną prośbę- błagam Mój motylek to Milena24nt, a ja w święta wyjeżdzam i jak nie pomożecie, to on umrze- błagam, czy ktoś go poratuje w sobote, niedziele i poniedziałak- błagam. Odwdzięcze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena---->jak tylko znajde chwile to aktywuje:)Bo tez chyba wyjezdzam ale to nie jest pewne:) A sama dziekuje za aktywacje mojego:*Ostatnio jakos czasu brakuje wczoraj caly dzin przed ksiazkami,dzis sprzatanie:/ Ale dzis u mnie autograf Agaty Młynarskiej:)Z dedykacja:)Ale sie ciesze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, spoko kobitki,ja w święta bede w domu, wiec bede aktywowac matylki, chyba że bede miała problemy z wejściem na str - tak jak wczoraj :( No ale miejmy nadzieję, że nie. U mnie w skrzynce jeszcze nie wiem czy coś jest, bo standardowo nie chce mi sie zejsc zobaczyc. Jak już zejde to napisze czy coś tam było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! ja wreszcie dostałam pierscionek, i pojemnik do miarki proszku Wielkiej Brytani (jak znajde to wkleję linka - bo na razie nie mogę znaleść) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
Hej :) Znacie strone www.look4win.pl ? wiecie - fundacja, losowanie nagród co noc... Niezłe nawet :P Polecam PS. Możecie przy osobie polecającej keira wpisać ;) Bo wy nic nie stracicie, a ja moge troszku zyskać. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis dwie paczki :) z um duszniki zdrój i um Orneta :) a wczoraj fajna paczka z um kołobrzeg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
też doładuje wam motylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rondua***
Hej:) natrafiłam na wasze forum. Bardzo mi się podoba. Można się przyłączyć? Postaram się być aktywna ale szczerze mówiąc nie wiem jak znajdować adresy:) Przyjmiecie mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to dostałam z zagranicy 2 bransoletki (linki pare str wczesniej) a czy coś jeszcze? Hmmm.... nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) witajcie bo długiej nie obecności :( nie miałam internetu i to dlatego :( A więc przez ten czas dostałam :) kartki świateczne :-) Gazewtke ty i twój domek;] rachunki i próbeczki z Flolsek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisher20: z zagranicy, z gadżetów dostałam: bransoletki, pierścionki, miarke do proszku, książke kucharską, pomadkę, kartki zapachowe ..no było troche tego. Wiadomo, nie ze wszystkich stron wysyłają .. no ale trzeba próbować :) A u mnie dzisiaj pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rondua***
http://www.opoczno.com/zamow.php - katalog Opoczno http://www.ef.pl/Brochure2.aspx?ProductsChecked=ILS&prod=ILS http://www.smycze-reklamowe.pl/-na dole strony jest link zamów próbki http://www.grejs.com.pl/index.php?main_page=probka - darmowa pielucha http://www.lipinscy.pl/news.xml?newsid=20404&page=1 darmowy katalog Nie wiem czy takie adresy już były. Szczerze mówiąc nie jestem w stanie przejrzeć 525 stron:) może nie od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju przez pomyłkę
weszłam na wasze forum i muszę powiedzieć że jesteście wszystkie beznadziejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena24nt
Widziałam, że ktoś dodał energii mojemu motylkowi- Dziękuje bardzo- Pamiętajcie o nim w święta !!! Ide doładować Wasze motylki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja je poklikałam :) Dzisiaj tylko gazetk delektynki z kawą anatol (bleee)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
This pair of iPods is reserved for: aga-lodyga@o2.pl Congratulations! To qualify for your pair of iPods, start by fully completing any 2 of the Silver offers listed below! It\'s fast and easy! How can we offer this pair of iPods at no cost to you? - Our sponsors cover the costs of the pair of iPods along with the shipping and handling charges. To claim your pair of iPods simply complete the offers as instructed. Once you fulfill the participation requirements, we will ship the incentive gift to you with free shipping. Prior to us shipping the pair of iPods, you will have the opportunity to re-confirm your shipping address to ensure speedy delivery. Proszę o przetłumaczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naucz się angielskiego
tępoto!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano dziewczynko
wygrałaś i proszą o potwierdzenie adresu do wysłania przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TA STRONKA
TO PIC NA WODĘ FOTOMONTAŻ, ZAUFAJ MI, JEST WPISANA NA LISTĘ "DANGEROUS WEB SITE", TZN ŻE MOŻE ZAWIRAĆ NIEBEZPIECZNE ELEMENTY, ALBO NACIĄGAĆ LUDZI, WIĘC LEPIEJ UWAŻAJ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×