Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość fisher20
witam dziewczyny :) mam pytanie dt gadżetów z urzędów miast; w jaki sposób formułujecie maile do urzędów? mógłby mi ktoś zaserwować jakiś wzór? byłbym bardzo wdzięczny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisher20
czytałem>doceniam :D ale chciałem zobaczyc jakis przykład :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo83
No wreszcie coś dostałam: Naklejki ferrari - synuś zadowolony TVN 2 długopisy, 2 smycze 8 naklejek z logo Żnin długopis (polamany) taki znaczek, broszka i książka KOŁO tylko katalogi (myślałam że może jakiąś podkładkę dostanę ;) Kobitki powiedzcie mi czy żeby dostać coś dla dzieci takiego do bawienia się, albo chociaż jak te naklejki ( 2 latka, 3 latka) piszecie np. do sklepów z zabawkami??? Czy lepiej zapomnieć i cieszyć się z długopoisów Bedę wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam i życzę co najmiej 4 paczuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia19
dzo83 a z tvn to odpisali ci na maila ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo83
Tak, TVN odpisał mi na maila, najpierw ze nie mają gadżetow i żebym ponowiła swoją prośbę za jakiś czas, więc po 2 tygodniach napisałam znowu ;) odpisali mi pozytywnie, jakiś tydzień temu- dzisiaj dostałam przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! U mnie dwie przesylki: * magazyn klubowy Winiary \'Kuchnia od kuchni\' i jedna torebeczka zupy Krem z warzyw; * Hurtownia Farmaceutyczna Slawex (\'Zyskaj zdrowie\'): 2. balony, dlugopis, mydelko, szampon w minibuteleczce, kasetka do dawkowania lekow, czasopismo \'Zyskaj zdrowie\' i tabletki do ssania (na zdrowe dziasla) :) Negatyw od Gazety Codziennej Fakt...a myslalam, ze akurat oni cos wysylaja...hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo83
Co trzba zrobić zeby być "czarną"??? Trzeba sie gdzieś zalogować czy trzeba np. napisać odpowiednią ilość postów??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌼 U mnie dzisiaj nagrody z konkursu La Roche-Posay. Ma przyjść jeszcze, ale z drugiej edycji na mnie mamę i siotrę. Pozdrawiam Was i życze skrzynek pękających w szwach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaprobka
wejdź na główną stronę forum, na górze masz "internautko, zarezerwuj swój nick"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌼 U mnie dzisiaj nagrody z konkursu La Roche-Posay. Ma przyjść jeszcze, ale z drugiej edycji na mnie mamę i siotrę. Pozdrawiam Was i życze skrzynek pękających w szwach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌼 U mnie dzisiaj nagrody z konkursu La Roche-Posay. Ma przyjść jeszcze, ale z drugiej edycji na mnie mamę i siotrę. Pozdrawiam Was i życze skrzynek pękających w szwach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowałam się, ale zobaczymy czy dobrze to zrobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ;) U mnie jedynie list z Niemiec od Florena Cosmetic, że nie mogą mi wysłać próbek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie może jak zdobyc autografy gwiazd ?? macie jakies maile ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaprobka
http://www.star-collector.net/studio.htm tam masz maile..w treści wpisujesz adres pocztowy, oczywiście zaznaczasz że jesteś z Polski nie dostajesz oryginalnego autografu tylko zdjęcie gwiazdy z przedrukowanym podpisem, ale zawsze coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki 😘 U mnie dzis znowu puuuustoooo :( Niedobrze Ale wiecie co Wam napisze, że nieźle mi idzie w konkursie majonezu, a to oczywiście takze wasza zasługa oceniania mojego przepisu Jeszcze raz wielkie DZIEKUJE za pomoc i czekam na dalsze ocenki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest opinia numer 15600. Gratuluję serdecznie wszystkim forumowiczkom. Stokrotko-Tobie szczególnie-ty jesteś tutaj najdłużej. 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karolkaaa-------------------> umarł by ci motylek, no ale ja jako dobra koleżanka aktywowałam go :) KATjen25------------------------->płaszczka łąkowa też aktywowana hjena też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iziaaa
Czy rejestracja w infoplus24 jest bezpłatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdapróbka: a jak pisać prośby o autografy po angielksu ?? Mogłabyś podać jakiś przykład ? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iziaaa
thx za info :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.romesnowboards.com/thegnar/dvd/ - chyba płyta DVD oraz naklejki http://www.porsche.com/all/cayenne2005/Register.aspx CD i broszurki PORSCHE (ale trzba kombinować, bo niby tylko do USA) http://www.freekracing.com/join.cfm - tez jakies naklejki- trzeba zakombinować i trzeba sie zarejestrować Brakuje mi stron bo na tych moich starych nic nie dodają :( więc nie mogę się z Wami kobitki podzielić adresami Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×