Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Pilar jak nie masz co z nimi robić to wystaw na allegro. to jest towar chodliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osa1990
jaki jest e-mail do samoobrony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla
samoobrona@samoobrona.org.pl -do samoobrony,przypomne to co juz ktos wspomnial wczesniej mi-GOOGLE NIE GRYZA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla
samoobrona@samoobrona.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w e-mailu do chiquity napisałam swoją opinię na temat reklamy, strony internetowej, a potem dopiero prośbę. Pisałam oczywiście to, co naprawdę o tej firmie myślę...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrzuciłam w zestawie około 20 sztuk róznych próbek głównie takich które nie są dla mnie bo ja jeszcze nie zmarszczkuje i nie dptyczny np. 35+ dałam na aukcję na kilka zlotych posżlo od reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja puścilam głównie te malutkie próbeczki bo zazwyczaj takie dostawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
hej !czy ktoras z was dostala probki od Vichy??a jesli tak to czy mozeci mi podac do nich adres na maila??prosze:)ja tez moge podac pare adresow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
hej !czy ktoras z was dostala probki od Vichy??a jesli tak to czy mozeci mi podac do nich adres na maila??prosze:)ja tez moge podac pare adresow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) dawno mnie tu nie było. w tym trygodniu nic z gadzetów :( ale za to suuper nagrody wpadły :D 2 filmy dvd ,zestaw dove prawdziwe piekno i Olay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzu - vichy nawet nie raczy odp, a co dopiero wysłać próbki... ;/ heh znowu czekanie do poniedziałku... xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
lollipop_dzieki za odpowiedz:) Kasia19 gdize wygralas takie swietne nagrody??moze mi tez szczescie dopisze;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzu ----> jeden film \"serce nie sługa\" z gadugadu,drugi \"testosteron\" z zetki, zestaw dove(t-shirt,apaszka,smycz,bransoletka) z www.prawdziwepiekno.pl , i zestaw Olay z konku zdjeciowego,aaaa i jeszcze zestaw kolastyny za pozdrowienia które znalazły sie w 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
Dzieki kasia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
papla a co samoobrona przysyła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Probki z Vichy mozna zamowic pod vichy.de . Trzeba kilknac w Kontakt, a potem zaznaczyc w formularzu opcje Probenanforderung. Adres wpsuje sie zamiast wiadomosci do nich(w to duze okno). Acha: jest maly problem przy zmianie nazwy panstwa z Deutschland na jakies inne, bo strona ma maly blad i czasami nie chce wspolpracowac, ale zapewniam, ze mozna zmienic na Polen. Co prawda ja tez jeszcze nic nie dostalam, ale jak maja w formularzu kontaktowym taka opcje, to pewnie cos przysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie bawie w próbki i gadzety - własnie trafiłam na wasze forum i sie dolączam :) jak narazie tylko długopisy i kupa makulatury ale zawsze coś takka mała prosba mozecie kliknąc w link -wystarczy tylko klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Alez przyjemnie sie tydzien zaczal :) Dzisiaj 6. przesylek: * Paczuszka dla maluszka Pedigree - opakowanie suchej karmy Pedigree Junior 500g, cztery saszetki mokrej karmy Pedigree Junior 100g, Pedigree DentaStix, książeczka "Wszystko, co powinieneś wiedzieć o swoim piesku", sznurkowa kosc :) * GWSH -smycz, dlugopis, broszury info; * Purmo - katalogi i cenniki (tylko); * Nepentes / Emolium - 11. sporych probek i broszury info dotyczace pielegnacji skory suchej i wrazliwej; * pewne wydawnictwo (ktore juz nie wysyla) - dlugopis, 2. notesiki, 2. zakladki, ksiazka i przemily list :) * Warbud - folder info dotyczcy firmy i kalendarz 2007 w skorzanej oprawie. No i czekam na dzien jutrzejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto one: http://www.colour-expressions.pantene.de/probe.php http://www.lorealparis.de/minisites/studio/indestructible/ http://www.physiogel.de/kostenlose_produktprobe.php Niestety nie znam języka niemieckiego ale będę wdzięczna jeśli któraś z was znająca ten język napisze na forum czy faktycznie możliwe jest zamównienie darmowych próbek do Polski. Pozdrawiam serdecznie! Moje zdobycze na razie są dość skromne. Interesują mnie głównie próbki i gadżety, a nie sterty makulatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osa1990
ja zaczęłam wysyłac maile w środe i jeszcze nic nie przyszło:( jak długo trzeba czekać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam o smyczy od tego wydawnictwa i torebce prezentowej od Warbudu :) Oceanie, przysylaja probki z Niemiec - ja dostalam z dwoch firm; pozniej napisze nazwy i adresy :) osa1990, zalezy do kogo piszesz i w jaki sposob :) Bywa, ze czekasz na przesylke 3. dni, a zdarza sie, ze 3. miesiace :) Nie ma reguly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumisiaq
Witam. Ja buszowałam trochę po innym forum, a teraz znalazłam się tutaj. Mam jednak pytanie nie związane zbytnio z tematem - jak się tutaj zarejestrować, bo nigdzie nie widzę takiej opcji??? Z góry dziękiu za odpowiedź! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
U mnie niestety dziś pustki ale może jutro coś przyjdzie. Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla
a u mnie dzisiaj listonosz byl ale przyniosl tylko darmowy starter z Orange :( ale za to dostalam pozytywna odp od Miraculum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ;) A u mnie dzisiaj: 8 próbek z Yves Rocher (ale nic ciekawego) 4 próbki kremu z Saponarii 6 próbek z Bielendy babtystyczna bransoletka z USA (ma dziwny zapach...) i list z ulotkami od Dermiki (rzekomo miały być próbki) ale próbek nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×