Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość nataliaaaaaaaa
U mnie wreszcie cos jest. Dostałam karme dla kotka z Puriny i długopis i mały notesik. I z Malwy probki herbatek i notesik. ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antuchaa22
znacie jakieś próbki dla dzieci :))? szukam czegoś dla mojej małej 10 miesiecznej córy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nutrici juz 2 razy mi przyslali. Najpierw proki mleka, deserek i sliniak a potem łyzeczke probki mleka kaszek i misiowy ogrodek-marchewka z groszkiiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jeszcze nic tu nie pisalam, ale nareszcie postanowiłam. Już jakis czas temu napisalam pare maili,niestety bez odezwu. Wczoraj siedzialam na tym topiku, i wyslalam maili nieco więcej, i co dzis rano?? Negatyw od gatty:( ( ferax@ferax.com.pl ) Dziś mam zamiar napisać do wielu urzędów miasta.No zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulki z mlekiem - widocznie Gatta miała w ostatnim czasie zbyt dużo próśb. Spróbuj później:) co do pewnych firm wysyłających coś (podkreślam) DLA DZIECKA jest NIVEA albo GERBER - dostałam od nich naklejkę \'baby in auto\' i parę broszur informacyjnych o ich produktach...;P w skrzynce jeszcze nie byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaibiza
hej dziewczyny wczoraj dostałam kremiki od dremiki oraz pelling ,krem brązujący .a ponadto zapraszam mamusie przyszłe i te które mają swoje maluszki na moje nowe forum podzielcie się uwagami dyskusjami i doswiadczeniami http://karola.phorum.pl/index.php pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj: - katalogi mebli Black Red White - katalog domów z płytą \'Archipelag\' - makulatura z Kielc - makulatura z Chorzowa Dostał ktoś coś więcej z tych miast? Koperty były porozwalane, a jadna zaklejona taśmą więc pewnie coś sobie na poczcie zabrali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzu napisalas ze Lcina nie odpisuje na maile a mi odpisali i to pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) Wczoraj dostalam 2. przesylki z Luksemburga / Parlament Europejski. W kopercie znajdowalo sie cale mnostwo kolorowych i ciekawych ksiazek, ksiazeczek, broszur (wszystkie w jezyku polskim); byla tez mapka Europy, zakladka, pocztowka, naklejka, plyta. Druga przesylka to dluuuga tuba - chyba z 70cm ma :D A w niej 3. duuuze plakaty dotyczace Unii Europejskiej. Calkiem ciekawe i po polsku. To tez z Luksemburga. Dzisiaj rowniez 2. przesylki: * EEA (Europejska Agencja Srodowiska) - broszura info, 3. jednakowe przypinki z logo, plyta z gra ekologiczna pt. \'honoloko\' :) ; * Powiat Limanowski - swietny brelok z otwieraczem (kolejne czarne pudeleczko) i foldery turystyczne. A przed chwila byl pan od sokow :D Niedawno zlozylam reklamacje dotyczaca jednego z produktow na ich stronie... No i dostalam kilka buteleczek soku, brelok, dlugopis i naklejki :) A tak, to nie wysylaja gadzetow... :) W e - skrzynce kilka negatywow i jeden pozytyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj: - smycz z Praktikera - 10 próbek z YR - katalog projektów domów - katalog, szlak dziedzictwa kulturowego, mały przewodnik miejski i broszura o Beskidach z UM Bielsko-Biała - jakiś katalog z Londynu - broszura, smycz i długopis z WSUS - gazeta okolicznościowa, torba papierowa, dziennik bałtycki, smycz i długopis z Łeby - broszury z Uczelni Warszawskiej - jakaś gazeta, oferty turystyczne o wakacjach nad Bałtykiem, ulotki, 3 pocztówki, naklejka i kilka wizytówek z Opola - katalog i deklaracja członka klubu faberlic - katalog, naklejka i długopis z Grodziska Maz. - katalog i ulotki o Austrii - dwa magnesy, pocztówka, koło z kaloriami, dwa przepisy, książeczka z bajkami i rebusami dla dzieci, tatuaże, małe puzzle z danonkiem, długopis oraz ulotki z Inter Marche - ulotki i książka o Peru Nie wiem kiedy tyle zamówiłam. Siedzę w ty od dwóch tyg. Mam nadzieję, ze będzie przychodzić coraz mniej. Kończę z tym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aarieleczkaa
U mnie dzisiaj z wellaxu dlugopis i zawieszka zapachowa:) oczywiscie potwierdzenia nie bylo na mail pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antuchaa22
Paula to może wysyłaj tylko na to co ci sie podoba i jest ci potrzebne...warto może ograniczyć poprostu zamiast od razu rezygnować :)) czasem naprawde sie trafi coś fajnego,rzadkość...ale całkiem możliwe :-) Wysyłając tyle aż rzeczy zapychasz sobie skrzynkę a i tak pewnie połowa tego nie będzie ci potrzebna...hehe dzięki za te strony pisałam do Nutricii i dostałam pozytyw :)) mówicie że kaszki i mleczko przysyłają :P? hehe moja mała będzie zadowolona...a propo do Nestle,Gerber albo Hipp coś wysyłają,wiecie może :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem same negatywne odpowiedzi:( Może treści moich listów sa jakies nie tak? ja nie wiem naprawdę:( nawet Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki odmówił, i odpisali,że nic takiego nie wysyłają. A ja tu czytalam,że niektórzy od nich dostali informator, mapę, naklejkę i długopis. :( Jest mi trochę smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chcialąm podziękowac za radę Lollipop_ napewno nie odpuszczę tej Gattcie:) Nutricia oczywiście prawdopodobnie mi nic nie przyśle, kazali mi wypełnić ankietę bla bla bla...ale ja jeszce nie mam dziecka:( więc co ja im napisze niby? Co nie oznacza,ze mnie nie interesuje tematyka żywienia małego dziecka! Dlatego też przed chwilką napisalam do nich odwołanie:) No zobaczymy czy będzie odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pauli 296
Przyszła Ci deklaracja z faberlica, nie?? Masz zamiar zostac konsultantką?? Jak tak to ok, a jak nie to po co naciągasz inne konsultantki. Ja ostatnio 2 takie deklracje z katalogiem wysłałam, bo niby miały dziewczyny konsultantkami zostać (jedna deklaracja z katalogiem 2zł kosztuje) i teraz lipa... nie odzywają się oni nic, zamówien tez nie składają. A dodam, ze wysyłałam jeszcze poleconym żeby gdzies to nie zginęło i ok. 10 zł wydałam na marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie zamawiałam tego katalogu z kosmetykami. A co dopiero miałabym zostawać konsultantką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi z tego Alcina odesłali negatywa.. \"Witam Cieszę się zainteresowaniem naszą firmą. Firma Dr Wolff - niemiecka firma farmaceutyczna fryzjersko-kosmetyczna współpracuje tylko z salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi, więc produkty linii Alcina Balance Kosmetik są dostępne do sprzedaży tylko w tych miejscach. Chętnie wyślę próbki. Jeśli nie prowadzi pani salonu to zapraszam na www.alcina.pl by znaleźć salon w swojej okolicy. Jeśli nie ma to prowadzimy także sprzedaż wysyłkową z naszej akademii szkoleniowej na Damrota 6 w Katowicach. Zapraszam też do zapoznania się z ofertą dla panów na www.alpecin.pl i nowa linia dla pań przeciw wypadaniu włosów na www.plantur39.pl - już wkrótce także po polsku. Zajmujemy się także przedłużaniem włosów firmy GreatLengths. www.greatlengths.pl Pozdrawiam Viola Preuss\" Niby jest tam \"wyślę próbki\", ale to chyba mowa o płatnych? Sama nie wiem jak tego maila rozumieć.. Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam maila od 4 pór roku Witam ! Próbki kosmetyków dołączamy tylko do zamówionych produktów kosmetycznych . Jeżeli chodzi o nasze kosmetyki to dysponujemy pęłną ich gamą do każdego rodzaju skóry i wieku . Są to kosmetyki produkowane na bazie naturalnych wyciągów . Chętnie natomiast pomożemy Pani wybrać odpowiedni kosmetyk . Pozdrawiam , życzę miłego dnia Brygida Janowska no wiec nie przyslą...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antuchaa22
kulki z mlekiem to po co ci paczka z Nutricii jak nie masz dziecka? Nie mów nawet,że dla samej siebie...bo normalnie nie wytrzymam. exemate a Gerber ci coś wysłał kiedyś :))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
Nioi tonie wiemja jak wysylamam otrzymalam probki a nie odpowiedz;(. NIe wiecie czy farmona przysyla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniawozn111
Witam, jestem tu nowa :) Mam nadzieję że mnie przyjmiecie :) Moje zbiory: -katalogi: Nissan, 2x Roca, Bon prix, SCHAFER, -płyty: Mamba, Nissan, Domy w stylu -gadżety: Z wyższej szkoły(chyba każdy wie co :) ) z parku wodnego na razie tyle czekam na resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulki z mlekiem nie ma sprawy, jak wiem, to odpowiem:) paula296 odraziło Cię pewnie to, że większość tego, co dostałaś to katalogi...;P a u mnie dzisiaj ulotki z Humany. Siostra poczytała bo się bobaska spodziewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antuchaa22
moniawozn11 nie wyślą ci tych tabletek bo to jest tylko do USA. pO 1 : Nie ma miejsca do wpisania kraju. Po 2 : Ramka "State" co oznacza stan,a stany są w USA. Po 3 : Z boku pisze "US only" (United States) Co oznacza Tylko Stany Zjednoczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam na myśli Twoich dotychczasowych przesyłek, a tylko dzisiejsze. Nie zrozumiałyśmy się...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopernik 13
Kilkaj i zbieraj cent do centa.Prosta rejestracja, dużo linkow. Nie przegap szansy! http://bux.to/?r=afranko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×