Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość pomaranczowaafewt
Natic- "odwarzna" już nie mam nic do dodania,a reszta zajmie sie odpowiedni moderator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudlee
dziekuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co tu się dzieje???? Ludzie z tym 3Dwhite i innymi debilnymi linkami! WWWWYYYYPPPAAADDD stąd!!!!!!! MODERATORZE DO cho***ry jasnej gdzie jesteś????? Myślałam, że jestem na forum-próbkomaniaczki a nie KLIKACZKI!!!!!!!!!!!!!!! mardud szkoda, że nas zostawiasz, ale z drugiej strony dziwny ten list ;) Pozdrowienia dla WAS---->nie dla pomarańczowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHAMY SKOńCZONE..........BRAK SLóW!!!! WYPAD . Nie klikajcie na to bo te pomarańczowe to oszustki !!!! ja się chyba stąd wypisuje, tak jak mardud bo to robi się niesamowicie wq************************************!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velda
o jacie, jak ludzie potrafią naciągać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa i czu da się normalnie pisać? :// A tak poza tym szkoda mardud, że odchodzisz na prawde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy wygrałaś ?? może przyjdzie niedługo bo ja chwilę czekałam, ale dostałam. Co do tych NACIĄGACZEK to musi być na nie jakiś sposób. A z resztą powinno być tak, że trzeba zarejestrować nick!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda jej ale dziewczyny ona nie umarła więc nie rozpaczajcie tak :) ja myślę, że zatęskni za nami i wróci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudlee
to wyżej to oszustwo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mardud bardzo przykro, że odchodzisz, bo dużo wniosłaś na to forum jednak mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się odezwiesz...:) sama nie wiem, co bym zrobiła po otrzymaniu takiego maila. Być może zachowałabym się podobnie. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mejbis pokombinuj, to naprawdę proste... poszukaj ikonki z pierścionkiem, kliknij na nią i wypełnij formularz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbis
dzięki już mam ;** macie może jakieś fajne str. np z free smyczmi, długopisami itp,? jeszcze raz thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa a ja poprosze o kubki, dlugopisy, maskotki, smycze, t-shirty... wezcie trochce dupe ruszcie... trzeba przyznac forum podupada, wiec dziewczynki trzeba wziąść sie w garsc i ratujemy nasz topik :) nio a jutro pon wiec pełnych skrzyneczek zycze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam, mam pytanie odnosnie tych pierscionkow-czy te kobietki ktore 2 dostaly to 2 rozne? fajne jakies czy badziewie? ja sie dzis skusilam i weszlam na ta stronke...buzka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda szkoda Maruda ale coz zrobic.Ja ostatnio wyslalam chyba ze 100 maili do firm ktore produkuja kalendarze,zobaczymy czy ktos odpisze wogole,jak bedzie jakis pozytyw to dam znac:)A tak to oby do jutra i oby byle pelne skrzyneczki:)U mnie listonorka sie wycwanila zostawia awiza w skrzynce i musze chodzic na poczte.pozdrowionka i milego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×