Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

jeśli tak kochacie katalogi to mogę wam przesłać. Mam mnóstwo katalogów z artukułami boiurowymi i chcę się ich pozbyć. Oczywiście musicie zapłącić za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja tylko zmyślasz i zmyślasz, u mnie kartka zapachowa dunhilla męskiego. lilka o świcie mam chwile prawdy, już się boję :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu mam dla Ciebie świeże info :) :):):) 17-21 stycznia 2008 znowu u nas będzie Danzel więc wtedy załatwię Ci autograf :P bo będę się z nim widziała osobiście... przyjeżdża tym razem z żoną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja już wyobrażam sobie Twoją osobę, drobny chłopaczek, który łasi się na byle koszulkę... :D lat nie wiem ile możesz mieć ale na pewno nie za dużo :) przypuszczam, że starszy ode mnie nie jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapek19
czesc, mam pytanie czy uzywaliscie moze tego szamponiku z zyskaj zdrowie? bo nie wiem ryzykowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapek19
dziekuje za odp., :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam do domku a tu...wielka paka! A w niej super świetna wielka patelnia dla mojej mamy, 42 karty z przepisami oraz duże pudełko na nie...i kartka z pumy z 2 zapachami :) wreszcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniaaaa
cześć dziś andrzejki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjeeee
baja sluchaj .... po 1 kto by chcial 50000000000000 naszywek koszulek dlugopisow i czegos tam jeszcze ... ?? wydaje m sie, ze wystarczy gora 10 dlugopisow i jest ok .. po 2 takie zjdecia tez sobie moge zrobic .. . wezme byle jakie, kupione dlugopisy albo jakies stare pozamazuje firme i tak samo moge zrobic z innymi rzeczami...i mam full gadzetow :/ po 3 ja ci nie zadzroszcze, bo nie mam czego...moze tego, ze masz o tysiac naszywek wiecej niz ja?? a po co mi one??i napewno tobie tyle tch gazdetow wcale nie jest potrzebne...tylko zerujesz na tych firmach :/ po 4 musisz byc jakims malolatem, ktory ma pelno czasu i nie ma robic w domu tylko pisac e-maile do firm...bo skoro tyle dostajesz tyle tych gadzetow ,to musisz przeciez te firmy jeszcze znalezc...po 5 nie pisze se ludzi zadzrosc tylko ludzka zazdrosc :/ MORAŁ:jezeli chcesz abysmy ci wierzyli, ze dostajesz te wszytskie gazdtey to musisz podawac adresy tych firm od ktorych je dostajesz. I to wcale nie chodzi o mnie bo ja mam w d*pie baloniki czy smycze(moge sobie je kupic za grosze w sklepie) ale tu chodzi o innych... jezeli bedziesz tak dalej pisac jak teraz to w koncu nikt ci juz nie uwierzy i bedzie pisac podobne komentarze do moich...ale ty chyba lubisz sie wyklocac :/ no wiec...wybor nalezy do ciebie ...chociaz i tak wiem co wybierzesz, ale mysle, ze wiele probkomaniaczek sie ze mna zgodzi. POZDRAWIAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie bo nie wiem za co
dostaje sie te próbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie bo nie wiem za co
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty nie odpowiadaj na jego zaczepki góralko a ja sie cieszę z wiadomego.:)) poza tym denzel ma zonę? wow ale musialo sie mu u was podobac ze znowu przyjezdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylam ze na tym forum osoby ktore wogole nie podaja adresow najwicej maja do powiedzienia co do innych osob jezeli chodzi o adresy. Wogole nie podaja adresow ale pretensje maja do innych! Śmieszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Kiedyś, bardzo dawno temu.Przebywałam na tym forum.Było całkiem miło-do czasu. Do czasu, kiedy ludzie przestali wierzyć w słowa innych, do czasu kiedy forumowicze zaczęli się kłócić, do czasu kiedy każdy zaczął bez celu kłamać. Teraz najlepiej działać samemu.Nikt nie poda adresu do firmy na tacy- no i dobrze.Jednemu firma X coś przyśle, a drugiego odmówi.Taka jest prawda. Bezsensu jest kłócenie się o to, że ktoś zmyśla pisząc, ze otrzymał koszulkę, kubek czy zegar na ściane. Jedne firmy wysyłają długopisy, inne zegary,koszulki,kubki. Po przeczytaniu kilku stron tego tematu stwierdzam, że teraz panuje tu zazdrość oraz niezdrowa rywalizacja. Nie wiem, nie rozumiem po co tracicie czas na kłótnie.To forum jest po to, aby pomagać sobie niekoniecznie w poszukiwaniu firm. Jeśli ktoś chce napisze skąd dostał to i owo.Jeśli nie-dobrze,jego wybór.Ja jestem za tym, aby nie podawać nazw firm. Pozdrawiam was serdecznie i życzę każdemu uczciwemu i nieucziwemu gadżetomaniakowi super przesyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka155 ja sie zgadzam z Toba, chociaz nie z tym zeby nie podawac adresow. Jezeli wszyscy na forum by podawali adresy to nie było by klotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabl
Płaci sie za wysyłkę próbki z usa ????????????????????????????? plis odp!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba, która pisze, że ja czy Ty Gosiu tylko się przechwalamy, mocno mnie zdziwiła. W takim razie ja nie wiem co piszę...jakoś nie pamiętam, żebym chociaż raz napisała co dostałam i nie podała nazwy firmy. Więc - R.I.P. for you biedne dziecko. Na przyszłość-czytaj ze zrozumieniem :P Gosiu odnośnie Danzela, to przyjeżdża tym razem nie na koncert, a na wesele swojego przyjaciela, który właśnie mieszka w naszej miejscowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggooss
tutaj mozesz wygrać : iLiad czytnik e-książek Dołącz do naszej zabawy i wygraj iLiad, innowacyjny czytnik e-wydań, ufundowany przez sponsora konkursu, firmę E-Media. Całą swoją bibliotekę pomieść w tym jednym, wielofunkcyjnym urządzeniu. Dzięki iLiad:: * Słowo \"dostępność\" zyska zupełnie nowe znaczenie * Będziesz jeszcze bardziej chronić środowisko (nie dość, że nie niszczysz lasów, to jeszcze iLiad jest niezwykle energooszczędny) * Komfort czytania jest o wiele większy niż w przypadku ekranu komputera * Staniesz się jedną z pierwszych osób w Polsce dysponujących tym urządzeniem Jak go zdobyć? Zapisz się na powiadomienie o starcie http://www.nexto.pl/?p=63085 i oczekuj na dalsze informacje. dałam wiecej informacji------------------> http://www.nexto.pl/?p=63085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że baja ostro ingeruje na Kafeterii :D usuwaj usuwaj :P bo prawda w oczy kole. Czekam na przesyłkę z allegro i może jakieś inne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz kto
Misty_sweet on się każdego czepia ,bo nie ma nic do roboty innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
o a ja znalazlam ciekawa zecz... na www.troll.com.pl jez konkurs jak znajdziesz 6 fotem masz 50% znizki ;)) moze dacie mi pare stronek z darmowymu gadzetami prosze was.... jak cos moje gg to 534406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam kupon :) wydrukowałam sobie dwa haha śmieszna ta promocja, powinna być jakaś rejestracja, że 1 kupon na jedną osobę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
niom :) Misty masz jakies dtronki na długoipisy? prosze odpowiedz kasia_kaska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×