Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Cześć dziewczynki ,widzę,że duże zmianki nastąpiły......;-). W sumie przyznam,że na serio szkoda tych kilkuset stron ale faktycznie ,że ten topik był w polecanych właśnie przez ilość stron to wchodzili wszyscy nawet w ogóle niezainteresowani i szopki się działy........................ Nie wiem co napisać na ten temat... Ja dziś nie dostałam próbeczek-tylko zamówioną pakę z Yves Rocher W sumie fajnie;-)/ a miałą może któaś z Was te perfumi eau de amor różowe????????? Chcę sobie kupić nie wiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wasa - długopis,chlebek,nozyk,notes\" kleopatra307 - czy notes mi zajebały babki z poczty :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaś sie zaczyna! nie kłócić sie! :P negatywna odpowiedź z BAJA , chcialam gadżety :( z Interii mi przyszło coś dziwnego, wiec nie ma po co wysyłać, cos dziwnego tzn. jakis dziwny mail, nie po Polsku :( szkoda gadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola.. >>> poszukaj opinii na wizazu, kiedys tez szuakalam bo chcialam sobie kupic ale nie pamietam czemu zrtezygnowalam chyba ze wzgledu na cene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na nowym forum!!:) Ja dostałam dziś kilka przewodników:Egipt,Indonezja,Wrocław,Palestyna Ponadto prześliczny,grubaśny katalog,a właściwie książka z projektami domów-Domy w stylu. Link pochodził od Was,ale go przypomnę: http://www.domywstylu.pl/order_kat.asp?id=8 Warto zamówic jest naprawdę pięknie wydany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natualia , to bylo do mnie? ja sie nie obrazam mi nie oto chodzi zeby sie miec jak najwiecej, moze moglabym i kupic te przewodniki, jeszcze nie wiem czy sie pieniazki znajda, tylko dziewczyna napisala na poprzednim topiku, ze przysylaja i wystarczy napisac ile sie chce, to co jak ja napisze ze potrzebuje 15 to mi az tyle przysla? raczej watpie, dlatego sie pytam, zeby na debila nie wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ile się już stroniczek nowych narobiło na tym forum:D. Ja dzisiaj dostałam paczuszkę z gerbera z samymi ulotkami (ale ważne, że wogóle o mnie pamiętali:)). Dostałam jeszcze 7 emaili z odpowiedziami negatywnymi:(. Ale później jeszcze też popróbuję:). Nice-girl ja jestem tutaj stałą forumowiczką, a o mnie zapomniałaś:(:( Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka
Witajcie Kochane Kobitki! ale fajnie,ze Nasz topik nie umarl:P hehe...bardzo bym Was prosila o podanie jeszcze raz adresu do Wasy,bo piszecie,ze dostalyscie probeczki chlebka i jakies gadzety,ale ja ani razu sie nie natknelam na sdres do Wasy:/ prosze podajcie mi...i jak ktoras bedzie jeszcze taka dobra to niech mi przesle na maila ankiete do Diora..wiem,ze poki co nie jmaja juz probek,ale zatrzymam ankiete na wszelki wypadek i za jakiegos miecha po wakacjach sprobuje do nich wyslac:P a moj e-mail to basiulek0@buziaczek.pl pozdrawiam Was wszystkie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! a ja dziś z TePSy dostałam gadżeta... rachunek do zapłacenia;) dba firma o klienta, dba, co miesiąc coś przysyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o moją pamięć o emila do WASy to info@wasa.pl, a zresztą jest na ich stronce:) www.wasa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T_I_N_K_A>>> prosze podaj te firmy ktore nie wysyłają, i ktore napisaly maila z negatywną odpowiedzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzka_istota - kurna dobre buahahaha lubie taki zart :) pozdrowienia dla Cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc to: grotex, herbapol, canin, hipp, dior, oxalis, serenus.:) To wszystko:). Największego pecha to ja mam do canina i hippa bo mi na nich najbardziej zależało, a poza tym wszysyc od nich dostali:). Pa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki TINKA:) chcialam akurat wysłać do Herbapola, bo czestopije ich herbatki, ale widać nie ma po co... kurcze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA3
Napisz do herbapola tylko na adres warszawski.Ja pisałam i na warszawski i na lublin adres--to z lublina mi odpisali ze nie wysyłają próbek,a z Warszawy mi przysłali 3 długopisy i 4 próbki plus ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że został założony nowy topic, mam nadzieję że przynajmniej teraz będzie miła atmosfera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIA3 >>> zarezerwuj nicka :) napisałam właśnie do tych zakładów w pruszkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka
czesc Laseczki! a mozecie podac ten adres do Herbapolu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny dobry pomysł z tym nowym forum dopiero dziś tu weszłam bo obczaiłam go na starym.Pozdrawiam wszystkie laseczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś otrzymałam 1 przesyłkę- od ATW- niestety tylko katalog, bo po próbki odesłali mnie do punktu w moim mieście. Ale zawsze coś. Kosmetyki do tanich nie należą i jakieś mają niezachęcające opakowania. Chyba nic od nich nie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, przed chwilką listonoszka u mnie była :P Dostałam kartki pocztowe z Niemiec, próbke zaproszenia i katalog Yves Rocher (niestety bez próbek) :) Cieszę się :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysłałam zapytanie do Herbapolu. Ciekawe, co mi odpowiedzą. Napisałam na adres herbapol@herbapol.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×