Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

A kiedy pisałyście e-maile od neti? Bo może oni mysla ze my jestesmy w jakiejs wzmowie i jak sie tak wszystkie \"zuciłyśmy\" to nam nie wyslą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu narzeczonemu z którym jestem 6 lat kupiłam kiedyś bokserki z pozycjami erotycznymi ale są też inne fajne do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umer
pisalam do netii we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znacie moze adres e-maila lub strone www do vogue i irys(papierosy)???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dasza: wpisz sobie w wyszukiwarke to co chcesz i ci znajdzie, a na stronie wejdz na kontakt i piszesz na podany e-mail wiadomocs =D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neostrada_plus
No siemeczka dziewuszki, ja też dłuugo nic nie dostaje, dostałam tilko z andrychowa...pisałam do tylu firm,ale nic i nic....=(.....A takie przesylki poprawiłyby mi humor-niedługo szkoła ...ale nie ejst źle...czekam na listonoszke jutro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
jaki jest email do ReEDSA??????????????? w google nie ma :( napiszcie !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neostrada_plus
ee..ja się chyba poddaje-albo za mało wysyłam,albo nie mam szczęścia...albo nie wiem co =).....może trzeba pomyśleć nad innymi firmami,co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
ja dzisiaj znowu wyslalam okolo 50 emalili ale malo kto odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Szanowna Pani, Dziękujemy za kontakt z Infonetią. W odpowiedzi na Pani prośbę uprzejmie informujemy, że gadżety zostały wysłane za pośrednictwem poczty na wskazany przez Panią adres. Z poważaniem Elżbieta Łukasik Specjalista ds. Reklamacji i Korespondencji 0-801 802 803 Tak mi odpisali jak już mówiłam. Myśle że to jst losowo a nie od treści, ja pisałam do kilku firm z których wy dostałyście a ja nie dostałam. Z eris też jednym wysyłają a innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
narzekacie ze nic nie dostajecie i w sumie same sobie jestescie winne .Pomyscie ze macie materialy reklamowe do rozdania i pisze do was naraz 50-100 osob ,tresc listu podobny.Wasze odpowiedzi beda negatywne .Obserwuje to forum i widze ze nie ma sensu podawac firm i maili a wziasc sie za szukanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
czesc jest tu ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
jestem nowa ale moze tez uda mi ise cos znalezc szczegolnie jezeli chodzi o jedzonko dla pieska lub kotka sa jacys zainteresowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
Siemka!!! Na jakie forum jeszcze wchodzicie..tylko na takie jak ten :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Jezeli ktos czytal forum konkursy.wsieci.ws to wie, ze oni pisza duuuzio do zagranicznych firm.Tez bym tak chciala.ale mam pytanie:Jak oni znajduja te firmy, co NIBY dostaja od nich tyle gadzetow?Jezeli wiecie, odpowiedzcie mi, ok.?Dokladniej chodzi mo o to, co oni wpisuja w googlach:p P.s Czy Izka_22 przenoisla sie \"tam\"? Odpowiedzcie mi, proosze Pozdrowionka dla wszystkich stalych?🌼\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacao
Ja wchodze tylko na te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
A z kąt można dostać jedzenie dla zwierzaka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Aga-4 na tym forum gdzieś pisze wystarczy poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
blanusia1: ja jestem z tego forum , dostaje dziennie od 10 do 24 paczek , pisze tylko to zagranicznych firm .Znalesc je mozna bardzo prosto , wyslalem juz ponad 3000 maili to i tak malo .Firmy mozna znalesc barzo latwo ale ci nie powiem jak to robie ze wzgledu na to ze wiekszosc osob wykazuje niski poziom i podaje je na forum przez co cala zabawa traci sens bo pozniej oni nie chca nic wysylac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
cornelia- a niebylo po polsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
lukpis -a jak piszesz do zagranicznych firm to piszesz po polsku ? czy po...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
znalazlam tez cos dla mam. co prawda to tylko katalogi ale moze sa ciekawe i zawieraja jakies ciekawe informacje typu porady i zabawy . wysylaja do wielu krajow co prawda Polski nie ma na liscie ale mysle ze zaintersowane osoby sobie poradza ;) katalog jest niestety po niemiecku: http://www.kidnet.de/katalog_neu.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
Aga_4 niestety nie. ale moge ci pomoc. Tam sama wpisujesz adres lacznie z kraje wiec nie ma problemu. nie umiesz rozszyfrowac ankiety pytaj. z przyjemnoscia pomoge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko =] Qrce. Chciała bym wysłac email i zeby mi wysłali zarełko dla moich chomicków =] Niewiecie gdzie mozna dostac probeczki zarełka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
klemenia jezeli twoj chomik zadowoli sie tym co jedza pieski i kotki to sa trzylinki powyzej :) ale to chyba nic dla niego. Dziewczyny ja k nie znacie niemieckiego to ja wam pomoge wypelnic ankiety. tylko pytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×