Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość do blanusia1
Izka 22 jest na tamtym forum, wypisuje codziennie co dostaje a jest to okoł 10 przesyłek z gadżetami.....a tu.....nie pisze adresów tylko korzysta z naszych bo wciąż tu jest korzysta z naszych adresów, a i czasem wpisze linka do jakiego głupawego katalogu bo co jej szkodzi? A gadzety od nas mejle zabiera a sama nie podaje nic SĘP......!!!!!!!!!!!!!!!! bo gdyby się tam przeiosła a tu już nie to po co co raz by się odzywała? sępi nasze adresy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blanusia1
a czy Ty uważasz, że izka 22 jest ok wobec tego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank a
to świnia rzeczywiście z tej izki22 . Żeruje na nasze adresy a sama chytrzy chamka...Gdyby była ok to choć raz na jakiś czas podałaby 1 linka a tu tylko się żeruje na naszych a swoje WYMIENIA Z KONKURSOWICZAMI W SIECI ZA COŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blanusia1
Zapewniam Cie że tutaj nie ma na czym żerowac, bo to co wy dostajecie, to resztki tego co firmy czy miasta wysyłały wsześniej. Przykład: do Warszawy pisałm maila jeszcze na poczetku lipca i co dostałam? Koszulkę, 2 smycze, 6 foldreów, mapy, 2 długopisy, wizytownik i notes. A Wam co wysyłali? smycz i długopis i folderek.... A to dlatego, .że ktos podał nazwę firmy tu i dostanie wtedy może 2-3 osoby albo nikt! Chcesz więcej przykładów???? Prosze bardzo! kiedyś przysyłały: Puma, Coco Chanel, Dior, Coca-cola, Algida, Whirlpool. Ktoś podał nazwy na tym forum, rzuciły się sępy i nie dostanie już nikt!!!!!! Więc nie mów że ktos żeruje, bo w wiekszości to sępy z Kafeterii żerują na konkursach, a potem podają linki stamtąd, że niby same znalazły... i to jest dopiero świństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
uciekam stad bo robi sie niemilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tej OSOBY co wyżej pisała
Chodziło m o to,że jednak nie wszystko jest odkryte i np czasem ktoś tu rzuci nazwę jakiejś mieściny z fajnymi gad żetami i osoby z konkursów skorzystają też a same nic nie podają. A przecież nawet jeśli chodzi o Warszawę to sporo osoób dostało dzięki naprawdę FAJNEJ osóbce któa podała namiar ,że wawa śle.....gdyby nikt nie podał to może po wielkim pudle gadżetów dostałyby osoby - 3 z konkursów od Was. A tak kilkadziesiąt osób miało chwilę radości.Ja nie rozumiem takiej chytrości...mi wszystko reszcie nic.....tu chodzi nam na kafeterii by naszą radością się dzielić a nie chytrzyć.......a jeśli dana firma nie pośle już....znajdziemy inną.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
aha jeszcez tym chcialam sie podzieclic. znalazlam strone wysylaja bezplaten koszulki i naklejki. trzeba do nich mejla napisac. Po niemiecku najlepiej i spytac czy wysylaja do Polski tez. moze akurat. http://www.bodyguard.li/goods_germ.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
no wlasnie ma racje osoba nade mna. tak to by nikt nic nie dostal. a tak to ktos cos ma. nie tak duzo jak ta pierwsza osoba ale tez jakis upominek i to jest mile... wiecie co ja sie tylko tak czasem zastanwaim co te zagraniczne firmy o nas mysla i o naszym kraju. jak myslicie? pewnie same zle rzeczy:( a przecez my tez chcemy tylko wyproboac a jezlei nasz kraj nam tego nie umozliwia to wtedy zwracamy sie do nich. Naprzyklad ten dystrybutor w Dior czy w Chanel co oni o nas mysla... chyba lepiej sie nie zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
ja tez sie chce z wami podzielic tym co znalazlam. I odrazu zaznaczam ze wysle to tez do tych osob z konkursow w sieci. bo niby ldaczego wszycy nie mamy skorzystac. To sa darmowe rzeczy nie ma sie co klocic. jak chocby jedna osoba skorzysta to juz bedzie fajnie, no nie?.. bo tak to nikt by nie skorzystal :) katalog o chicago: http://www.bodyguard.li/goods_germ.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanusia1 - a feee....
Oto co napisała Wasza Blaniusia1 na Konkursach: "Acha, ja dostalam m.in z Algidy,Reddsa ,Bolsa , Gerbera i... no wlasnie.. piszie na mojego maila-pieknaseterka@op.pl ja wam wysle wiecej + 5 firm kosmetycznych!!! " "Ja napisalm do algidy, bardzo mily, dlugi list !!Odpisali mi ze zrobia wyjatek i my wyslali Piuszcie listy z firmami pieknaseterka@op.pl !!! " I kto tru jest sępem? Czy podała wam któryś z tych adresów wcześniej z których dostała takie zajebstw gadżety? Nigdy! A najeżdża na osoby z Konkursów. Tam się chce wymieniać, a wam nie poda. Ja się wymieniałem z wszystkimi, ale teraz juz tego nie zrobie, bo nie chcę takich chytrych sąpów jak Blanusia którze obrażają innych! A feee... blanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądze wogole dziewczyny że nie powinnyśmy czytac wypowiedzi osób któe maja pomarańczowe nicki :/ zwykłe chamy i tyle. każdy może sie podszyć pod każdego. Cfaniaki zarezerwujecis sobie nicki i wtedy pogadamy :/ a apropos dzisiaj dostałam paczuszke dla niemowlaczka heh sliniaczek i taka bajerancka rameczka na fotke i jakas ulotka jeszcze :) nuticia mi to dostarczyla :d pozdrowki dla stalych i czarnych i wogole 😘🌼 pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziec Wam prawde? JA TAK SPECJALNIE PISALAM NA KONKURSY.WSIECI ZEBY COS OD NICH WYSEPIC !!hAHA A WAM NIE PODALAM, BO JA POPROSTU KLAMALAM !! CHCIALAM ICH NACIAGNAC A WAM MOWILAM zawsze PRAWDE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
lol , mi to i tak przypomina klub wzajemniej adoracji ,ale tak jak wyzej napisalem , to jest ludzie bezsens podawac adresy bo oni pozniej maja skrzynki zawalone i jakie jest prawdopodobiensto ze wysla - prawie zero.A znalesc w necie mozna bardzo duzo firm , miast.a sadzac o wypowiedzi najlepiej dac gotowe i jeszcze maila wyslac - zenada ,zenada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanusia1 - a feee....
Tak, teraz tak piszesz bo nie miasz innego wyjścia! jesteś zwykłym sępem i naciągczką... brzydzę się taki ludźmi ja ty Blanka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
A ja napisałam do browarów warszawskich pisał do nich ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
a z blanusia pislaem na gg i moge przytoczyc rozmowe - to jest sep , specjalnie podawala mi adresy zebym jej podawal! .Rozmowa : 20:45:15 lukp1w wymieniasz 20:45:17 lukp1w sie 20:45:17 lukp1w ? 20:45:27 -->_*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*_? 20:47:26 lukp1w milenium bank 20:47:30 lukp1w z pzu 20:47:37 -->_*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*__*^Blanka^*_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa tylko ze na ja Kafeterii udzielam sie jeszcze od maja wiesz?!I jakos nigdy nikt nie nazwl mnie naciagaczka !1wiec ty sie odpier** ode mnie i idz najlepiej spac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
klemenia pomoge ci tyle na ile potrafie: Voornaam Imie Achternaam nazwisko Geslacht Mevrouw To chyba kobieta (chodzi o plec) Leeftijd wiek Adres ulica i numer Woonplaats miejscowosc Postcode kod pocztowy Land kraj E-mail adres :) Hoeveel honden heeft u? to chyba o psach Heeft u ook puppies? Ja Nee Heeft u ook katten? bo to napewno o kotach Heeft u ook kittens pozniej wybierz sobie nicka podaj haslo powtroz haslo a pozniej to pytanie o newsletter i od jakich firm chcesz go dostawac pomoglam? .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbkomaniaczkaa
nie skomentuje tego osobnika - lukpiw .... :/ ojej... ale masz podniete z tego że za każdym razem, w każdych postach piszesz o tym, ze sam sobie szukasz firmy i masz z tego podniete :/ zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riley
Blanusia posłałam CI mejla mam nadzieję ,że mnie nie wydasz z adresami przed sępami!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do LukPiw
Brawo! Pokazałeś nagą prawdę o Blanusii!!!!!!!!! Dostała ręczniki i koszulki a tu nigdy nie napisała o tym! Faktycznie sęp! Brawo LUkpiw. wstydz się blanka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem po co niektóre dziewczyny rzucaja sie dosłownie na wszystko co dają za darmo, np próbki węzy ogrodowych. osobiście to piszę tylko po te rzeczy które mnie interesują a nie po takie które odrazu po otwarciu przesyłki wywalę do kosza na śmieci. Przez takie osoby te firmy traca niepotrzebnie pieniądze na przesyłki i potem nie chca wysyłać. zanim coś zamówicie zastanówcie się czy wam się to przyda do czegos, tak jak np. róznego rodzaju katalogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riley
To dobrze Blanusia1. ;-),wiedziałam,że jesteś spoko! bo widzę,że się tu robi okropna amosferka. Jeju same oskarżenia itp...........Ja wolę zgodę. Ludzie po co komu kłotnie? gadżeciki najważniejsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie ta stronka z rozmowa noe otwiera!!A to byla sciem z ymi Gercer Algida Coca cola i Bols !!A wiecie co>?Jak ja to NIBY dostalam wczesniej, to czemu wam mialamm nie powiedziec?Pomyslce logicznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×