Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

hehe to jakw szyscy maja nr gg do blanusi buhehe nie no niema to jak sie chamic ale coz kobity takie zycie. nie wiem kto tu z kim zaczyna, ale pozostakje isc do biedronki polozyc glowe na wadze i wcisnac przycisk z napisem \"burak\" tyle dla chamów sępów i tych innych ktorzy są bŁeeeeeeeeee a zauwazylam ze jest was tu troche :/ brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanusia1 - a feee....
Kręcisz, kłamiesz, mieszasz... Dziewczyno spadaj stąd! Nie potrzebujemy tu takich syfów jak ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeicez nic nie dostalam od Gerbera, Coca coli, itp. :P tO BYLA SCIEMA SPECJALNIE DLA SEPOW Z KONKURSU.WSIECI.WS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka do Lukpiwa
A o co właściwie chodzi w tej rozmowie Twojej z Blanką nie wiadomo,że Ty jej nie podałeś wynika........a ona CI tak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oTO, co mi napisal *** :(prawie nic njie chcial zdradzic hihi) 95957 (20:45) cze 95957 (20:45) wymieniasz 95957 (20:45) sie 95957 (20:45) ? 95957 (20:45) gadzety 95957 (20:45) co dostalas ciekawgo 95957 (20:46) 3 95957 (20:46) na 3 95957 (20:46) ge money bank ,zott , 95957 (20:47) pzu 95957 (20:47) milenium bank 95957 (20:47) z pzu 95957 (20:48) nic 95957 (20:48) tego ci nie powiem niestety 95957 (20:49) eee recznikow 95957 (20:49) juz 6 dostalem 95957 (20:49) i to za jednym zamachem 95957 (20:53) z jakiejs firmy 95957 (20:53) angielskie 95957 (20:53) nie 95957 (20:54) podalem ci takie firmy jakie ty mi podalas 95957 (20:54) polowe mam 95957 (20:54) ja z zagranicy okolo 95957 (20:54) 80 95957 (20:54) polska 95957 (20:54) 30 95957 (20:56) wez mi nie podawaj bo ci juz cos wyzej napisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem, mielismy podawac firmy z których coś dostałyśmy a robią sie tu niepotrzebne akcje, wiadomo ze sa osoby które tylko żerują i nawet słowem sie tu nie odezwą, trzeba by założyć jakieś prywatne forum do którego każda z nas miała by haslo wtedy nie było by sepów, to chyba jedyne rozwiązanie, wiec po co te kłótnie?? takiegto forum nie ma a jak sie wkurze to je zrobie i bedzie wtedy spokój bo nikomu nie chce sie słuchać obraźliwych uwag, najpierw na izke potem na mnie teraz na jakąś blankę, tak bedzie zawsze wiec dziewczyny (i chłopaki )szkoda nerwów, tyle ode mnie na dziś Buziaki dla.. wiadomo kogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu, ale zadyma... przedszkole się robi... oj laski, laski...;) po co te kłótnie? po co te swary? i tak wiadomo, ze wszyscy wszystkiego nie dostaną.. trzeba próbowac, kombinować... po co przechodzic na gadulce? po to jest forum, żeby się wymieniać... a jak ktos nie chce/ ni elubi/ nie może- to trudno... Tylko mnie nie oskalpujcie za poglądy;) A teraz coś z zupełnie innej beczki: a ja dziś wygrałam na zetce zaproszenie do Multikina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa, to nie wina lasek! to facet zadymę robi- przepraszam za niedoczytanie! słuchajcie, omijajmy łukiem pomarańczowych i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryz
ludzka_isototo my robimy zadyme a wy co??? skoro masz problem do nas to co sadzisz o blanusi ktora robi nam perfidne walki??? to jest zachowanie ktore pochwalasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukPiw właśnie obrabia nam dupy n konkursach .Ale ty jestes qrwa niskipoziomowo ,podajesz qrwa adresy nieprawdziwe sam,założe się,że te 19 przesyłek dziennie to jest ZMYŚLENIE JAK NIC buahahaha wypie@@@@@@ stąd lukpiw qrw...........................a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Blanusia
No to jesteś spalona na Konkursach w sieci-ZAKAZ WSTĘPU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwalcie się od Izki
Przyczepcie do tych innych 500 osób,które tylko biorą od Was adresy,wysyłają i śmieją się z tego,że sobie łby tu urywacie! Trzeba mieć kogoś pod ręką do bicia bo jakże by tak bez wymieniania nicka kogos bluzgać? Tak ogólnie na INNYCH -to nie przynosi efektu!Wiec trzeba sobie znaleźć kogoś z krwi i kości by się na nim wyżywać.Spożytkujcie swoją energię na szukanie linków.Na pewno przyniesie wam to większe zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm obserwuję i widzę
że to konkursowicze z sieci Izka 22 lukpiw no itp stamtąd próbują nas skłócić. NIEDDAJMY SIĘĘĘĘĘĘĘĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a straszne jestescie, ide na miasto albo gdzies w osiedle bo jada do mnie znajomi, zagladne tu jutro jak bedzie spokojnie doobranoc i pozdrowki 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów tu jestem. Widzę, że forum się kręci. Dwie godziny czytąłam zaległości!!! A dziś listonosz przyniósł mi próbki kremów vitasun, tampony o.b i kalendarzyk, mapę i pilniczki do paznokci ( biedackie). Kurczę, chciałabym jakieś gadżety, ale ciągle mi wysyłają e-maile, że nie mają. Już sama nie wiem jak ich bajerować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ank a
jak to jak,że kochasz ich produkty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam od mojego myszaka wiec mam chwile na forum:) INKWIZYCJA- no baa pewnie ze ich opieprze ale zrobie to osobiscie i bardzoooo glosno, moze sie wreszcie naucza!!:[ dziewuchy juz spokoj!!, jejku co czytalam to same kłotnie, jedna najezdza na druga i po co? co to zmieni ze sa klientki ktore tylko biora a nic nie daja?? to sie raczej niezmieni wiec szkoda nerwow:) no juz dziewuszki spokoj bo zaczniemy sobie zamawiac kremy na zmarszczki:)pozdrawiam was i juz cihoooooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
nikt mnie nawet porzadnie nie przywital :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie było mnie pare dzionków a tu juz 190 pare stronek :) no spoko dziewczynki czytam co tam naprodukowane i wracam do pracy. jak wróce do domku to podam wam nazwe firmy farmaceutycznej z której dostałam ok. 6 próbek :] ale to dopiero jak wroce bo tu nie mam :) bo teraz jestem na wakacyjkach z chłopakiem. Pozdrawiam z czestochowy :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. ale sobie zycie zrójnowałam :-0mój chłopak (?) okazal sie najgorszym draniem i oszustem. nienawidzę go od teraz chociaz nadal go kocham:( jak się uwolnić od tej toksycznej miłości??????? ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
hej jestem nowa. ale kocham zwierzatka i podalam juz kilka linkow chyba zasluzylam sobie na male powitanie co? :) :) :) znalzlam jeszcze cos dla pieska lub kotka: http://www.anifit.de/anifit_testessen.html http://ilead.itrack.it/clients/Dinner_for_Dogs/c2267/popup.asp?campaignid=2267&websiteid=4684&scriptid=16607&zanpid=2126580C1219704481 jeszcze jeden mam nadzieje ze tego jeszcze nie bylo:) Z mezczyznami tak to juz bywa. Bywaja nieznosni ale nie potrafimy przestac ich kochac. Moj pojechal z kumplami na weekend a ja przed komputerem. Nie wiem co takiego ten twoj nabroil.. ale pewnie i tak mu wybaczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obie skrzynki puste.....ja nie mmoge ale szajs......już nie mam pomysłów gdzie pisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześ dziewczynki , ja nowa jestem , co tam u was macie jakies nowe adresiki ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klemenia--------------------------do ziaji, avonu, nivei, um warszawy,łodzi, katowic, zielonej góry, parku wodnego, tv, algida, onet, polsat, i wiele wiele innych ale jakbyś mogła podać jakieś linki najlepiej do polskie firm ale zagraniczne też mogą być polisss aha i maz adres email do redds ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guten Tag Besten Dank für Ihre Gratsi T-Shirt bestellung! mfg Carina, Support PS: Bitte beachten Sie auch unser Produkt Bodyguard Pfefferspray. Für einer bekanntgabe unserer Seite an Ihre Freunde und Bekannten bedanken wir uns im vorraus. Powie mi ktoś o co tu mniej więcej chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiara
Guten Tag- Dzień dobry Besten Dank für Ihre Gratsi T-Shirt bestellung!-Dziekujemy bardzo za Pani zamówienie gratisowego podkoszulka mfg Carina, Support PS: Bitte beachten Sie auch unser Produkt Bodyguard Pfefferspray.Prosze wziac pod uwage rowniez produkt Bodyguard.... Für einer bekanntgabe unserer Seite an Ihre Freunde und Bekannten bedanken wir uns im vorraus.- za powiadomienie o naszej stronie Pani przyjaciół i znajomych dziekujemy z góry an Ihre Freunde und Bekannten bedanken wir uns im vorraus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×