Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

No u mnie same nudy - gadżetów zero :] Co do Blanusi to uważam że jest spoko i chyba znamy się z forum 13 :D Kojarzysz Nelę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, czołem i rosołem. ale sie nie wyspałam, zasnelam o 5 rano a wstalam o 9 :-0 ide do apteki po syropek nasenny. zapytam od razu czy mają jakieś próbeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helouu 🌼 u mnie dzis chdozil listmen aloe niestety nic dla mnie ehh no trudno taki jusz moj los hehe 🌼 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sevinia ----------ja też jestem z forum 13---------mój nick -to------olixer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam od razu prostuje- nikogo nie popieram, nikogo nie potepiam- każdy robi, co uważa za słuszne... tylko po co te kłótnie? trochę tolerancji jednych do drugich i drugich do jednych i już;) próbek zero... próbował ktos do producentów bielizny pisać? albo do firm odziezowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ludzka_istota Pisalam do producentów odziezy ale zero odezwu, jeszcze poprobuje, moze trafie na jakis konkret. a u mnie chyba dzisiaj listek nie chodzi, wiec trzeba czekac do poniedziaalku pozdrawoam 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
noi widzice sami sie kompromitujecie , aco do blanusi to mze wam poda jak dostac ten recznik z coca -coli , takich typkow jak ona trzeba tepic z konkursy. w sieci.To tyle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty Znowu zaczynasz. uspokuj
sie ,nie przesadzaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEh...widzę ze sporo was tu z forum 13 :D Mój nick tam do Nela : ) Kojarzy mnie ktoś? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny nie wiecie skad moge zamowic bezplatne katalogi i przewodniki po Francji .. ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
widze ze spodobal sie wam link na darmowa koszulke, ale dlaczego nikt mnie jeszcze nie przywital w waszym gronie. jestem niewidoczna :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalogi o Francji
z tego linku co podała Cornelia, nie przychodzą :( próbowałam juz 2 razy i nic z tego Przeszukaj sobie stare forum, tam izka podawała dużo linków, były też do francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
nie nie jestem z forum 13. nick powstal po obejrzeniu Sin City :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
a mi przyszly. zawsze mozna sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalogi o Francji
pewnie że można ;) ja próbowałam 2 razy i nic z tego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cornelia ale ja pisalam że jestem z forum13 i mój nick to cornelia13 sevina no jasne że cie kojarze:))):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Cornelio
:-)Dzięki za linki🌻 Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
o jak mi milo :) :) :) pozdrawiam rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mi to przetłumaczy ??????? :):)):):):):): Hi. This is the qmail-send program at civ.pl. I\'m afraid I wasn\'t able to deliver your message to the following addresses. This is a permanent error; I\'ve given up. Sorry it didn\'t work out. : Unable to switch to /home/kosmetyka/domains/kosmetyka.com.pl: file does not exist. (#4.3.0) I\'m not going to try again; this message has been in the queue too long.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tłumacz ci przetłumaczy
np. internetowy jakich w necie pełno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
w skrocie to pisze ze wiadomosc nie zostala wyslana nastapil jakis error. wyslij jeszcze raz najlepiej na inny adres tej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
do Caro0: po katalogi nalepiej pytac w kosulacie. Napisz ze Francja zawsze bala twoja pasja i ze bardzo bys sie ucieszyla. A moze jestes studentka filologii romanskiej.. to zaznacz to koniecznie. Podaj adres. Napisz tez ze jezli oni nie moga ci pomoc to prosisz o adres gdzioe mozesz skierowac twoja prosbe. napisz jednego mejla - wzor (po polsku) - i wyslij na te adresy: info@ambassade.pologne.net kgrpp@free.fr presse@ambafrance-pl.org info@ambassade.pologne-org.net culturel@ambafrance-pl.org to wszystko sa adresy ambasad albo konsulatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie po wakacjach:] Pragnę zatem napisać, co dostałam przez ten tydzień mojej nieobecności:) : -tampony OB, kalendarzyk, książeczka x 2 -2 pocztówki z urzędu miasta Redy -katalog bram garażowych -katalog jakiś różnych rzeczy chyba z Austrii -Katalog firan -dwie próbki zaproszeń - piękne i cudowne, śliczniutkie, piękniutkie!;] I to chyba wszytsko :) Pozdro 🌼 😘 dla stałych i fajnych! A teraz zabieram sie za czytanie poprzednich stron, nadrabiam zaległości:] A potem będę pisała do miast:] LoooLLL:] 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×