Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Witaj! Niech znajoma pożyczy ci książkę do przeczytania. Za darmo nie wysyłamy książek. Może znajoma nie zapłaciła za książkę, którą zamówiła? Naklejki wyślemy pocztą i zachęcamy do włączenia się w dzieło Pomocy Powołaniom. Pokój i Dobro! Sergiusz ofm hej ktos nie dawno podal mi adres do tego stowarzyszenia i osoba ta mowiala ze dostala ksiazke za darmo a wiec jak napisalam ze znajoma dostala ksiazke za darmo to tak mi odpisali jak jest powyzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi D
ja dziiaj z K2 dostałam 2 mapy polski oraz ze studio fan mail dostałam fotografie z autografem Nicolasa Cage'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy 1
Tady to je, snad to bude stacit… kto mi powie co to znaczy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ...
Cześć Kobietki. Któraś z Was pisała, ze dostała coś od Winiar. No ja jakiś tydzień temu pisałam tam, i opdowiedzieli mi ze mogę cos takiego otrzymywać jeżeli prześle im ok 30 kodów kreskowych. Wiec domyślam sie że ta osoba już jest w tym klubie wiec dlatego takie cos dostaje, ale oczywiście spróbować można;) I mam pytanoko. Ile czekałyście na próbki Dax Cosmetic i co konkretnie od nich otrzymałyście? Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ONA - ja kilkakrotnie pisałam do Dax\'a i dotąd nie ma odzewu, ani próbek... ;/ Pisałam juz całkiem dawn temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ...
Do Patrycja... No ja właśnie pisałam dosyć dawno, i odpowiedzieli mi że wysyłają. I do tej pory nie doszło wiec chciałam zapytać, ile mniejwiecej czekałyście na przesyłke od nich Nie martw sie Patrycja...niektórym wysyłają, a niektórym nie...do mnie dużo trzeczy nie doszło, choć miałam obiecane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos winiar
m i. ja pisałam, że dostałam od winiar- i faktycznie jestem w tym klubie, bo wysłałam z ankietą te kody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rezygnacja Macieja Giertycha
Maciej Giertych zrezygnował ze startu w wyborach prezydenckich. Zachęca do tego także innych kandydatów mających nikłe poparcie. Cieszący się tylko kilkuprocentowym poparciem w sondażach reprezentant Ligi Polskich Rodzin postanowił nie walczyć dłużej o prezydenturę. Giertych zaapelował też do innych kandydatów na prezydenta, którzy - jak określił - "nie mają szans w wyborach", aby również zrezygnowali, umożliwiając rozstrzygnięcie tych wyborów już w I turze. Maciej Giertych nie powiedział jednak, na kogo powinni oddać głos jego zwolennicy. Również lider LPR Roman Giertych nie wskazał, jak mają głosować sympatycy Ligi. Jak zaznaczył, oni sami wiedzą, kogo poprzeć. - Elektorat LPR jest elektoratem świadomym i dobrze będzie wiedział, co ma zrobić - powiedział Roman Giertych. Zaapelował o udział w wyborach prezydenckich i dodał, że każdy rozstrzygnie we własnym sumieniu, na kogo oddać głos. Wcześniej poseł przedstawił warunki, po spełnieniu których LPR mogłaby poprzeć rząd kandydata PiS na premiera Kazimierza Marcinkiewicza. List, który w tej sprawie wysłała do PiS Liga, Roman Giertych nazwał "gestem dobrej woli" wobec PiS. A, jak dodał, decyzja jego ojca, jest "również gestem dobrej woli". Według Macieja Giertycha, prezydent Aleksander Kwaśniewski wykonał "destrukcyjną pracę", zarządzając pierwsze posiedzenia Sejmu na 19 października, czyli przed spodziewaną II turą wyborów prezydenckich. Poseł argumentował, że podjął decyzję o wycofaniu się z rywalizacji o fotel prezydenta kraju, bo wybory powinny być rozstrzygnięte już w pierwszej turze. Tymczasem jego syn, Roman, zaapelował do szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego i kandydata na premiera tego ugrupowania Kazimierza Marcinkiewicza o rozważenie budowy nowego rządu w oparciu o inne niż PO zaplecze parlamentarne. - Jest możliwa alternatywna koalicja, LPR rozważa jej wsparcie - podkreślił Giertych. LPR skierowała w tej sprawie do Prawa i Sprawiedliwości list. - To jest wyciągnięcie ręki do PiS - powiedział poseł. Zaznaczył, że partia braci Kaczyńskich musi zdecydować, w którą stronę pójść. Giertych powiedział, że LPR jest gotowa poprzeć taki alternatywny rząd, o ile spełnione będą przedstawione przez niego w liście do PiS warunki programowe stawiane przez LPR. Jak dodał, ich spełnienie umożliwi "realne odejście od postkomunizmu". Giertych wykluczył udział w rządzie popartym przez LPR ministrów z Samoobrony. Prawo i Sprawiedliwość dotąd konsekwentnie zaprzeczało, by chciało zawierać koalicję z kimkolwiek poza PO. Po wycofaniu się Macieja Giertycha pozostało 12 kandydatów na urząd prezydenta. Jednak na karcie do głosowania, którą każdy wyborca otrzyma w niedzielę, znajdzie się 14 nazwisk kandydatów. Obok nazwisk osób kandydujących znajdzie się nazwisko Daniela Podrzyckiego, który zginął w wypadku samochodowym, oraz Macieja Girtycha. Ponieważ część kart do głosowania została już wydrukowana, jest za późno na dokonanie zmian. O zmianach będą wyborców informować obwieszczenia PKW. - Prawo i Sprawiedliwość nie jest zainteresowane propozycją Ligi Polskich Rodzin, aby budować nowy rząd w oparciu o inne niż Platforma Obywatelska zaplecze parlamentarne - powiedział szef klubu PiS Ludwik Dorn. - Propozycja Ligi Polskich Rodzin nie pozostaje w obszarze naszego zainteresowania. Naszym partnerem koalicyjnym, ewentualnym partnerem koalicyjnym, jest Platforma Obywatelska - oświadczył Dorn. Dorn dodał, iż cieszy się, że Platforma wskazała swojego kandydata na wicepremiera (Jana Rokitę - red.) i przekazała Marcinkiewiczowi pismo zawierające "koncepcję rządów według Platformy Obywatelskiej". - Teraz można zacząć rozmawiać o zbieżnościach i różnicach (między programami) - zadeklarował. Jak dodał, trudności ze sformowaniem rządu i władz parlamentu wiążą się z niepewnością, kto zostanie prezydentem, Według niego, do rozstrzygnięcia wyborów nie będzie wiadomo, jacy ludzie trafią do Kancelarii Prezydenta, a jacy będą mogli pracować w strukturach rządowych i zasiąść we władzach Sejmu i Senatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
Eh...mam co raz mniej czasu, aby sobie spokojnie siedziec na tym forum. :( Wczoraj dostałam próbki z Yves Rosher i Micer,a dzisiaj same pustki. Mam nadzieję,że to się zmieni! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitera krytykuje Lecha Kaczyńs
Warszawa jest poligonem, na którym można rzeczywiście przeanalizować skuteczność rządzenia Lecha Kaczyńskiego - uważa Julia Pitera, szefowa Transparency International Polska, która dostała się do Sejmu z warszawskiej listy Platformy Obywatelskiej. Mówienie o tym, że Warszawa jest sukcesem i takim sukcesem będą rządy w Polsce, jakim sukcesem jest rządzenie Warszawą, jest trochę ryzykownym stwierdzeniem - oceniła Pitera. Jak dodała Pitera, warszawiacy wiedzą np. ile leży skarg na prezydenta Warszawy o bezczynność. Pitera, skrytykowała prezydenta Warszawy Lecha Kaczyńskiego za opublikowanie strategii rozwoju dla Warszawy prawie trzy lata po objęciu przez niego stanowiska. Według Pitery, różne źródła mówią, że wydanie broszury kosztowało stolicę 80-70 tys. zł. Jest to suma nie mała, jak na wizję rozwoju, prezydenta który kończy swoją kadencję - oświadczyła Pitera. Według niej, Kaczyński - niezależnie od wyniku wyborów prezydenckich - nie będzie już dłużej chciał być prezydentom Warszawy. Dlatego, jak zaznaczyła, wydawanie przez niego strategii rozwoju miasta w tym momencie jest niepoważne. W jej ocenie, w strategii zamieszczono wizję fantastyczną. Ale na ile realną? - pytała. Jak mówiła, jest to "zbiór intencji", który powinien być opublikowany przez Kaczyńskiego zaraz po objęciu stanowiska. (ck)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oto 12. najseksowniejszych Pol
1. Tomasz Lis (39 l.) 2. Piotr Walter (38 l.) 3. Andrzej "Piasek" Piaseczny (34 l.) 4. Dariusz Dudek (30 l.) 5. Jerzy Dudek (32 l.) 6. Krzysztof Ziemiec (38 l.) 7. Paweł Małaszyński (29 l.) 8. Andrzej Chyra (41 l.) 9. Tomasz Kot (28 l.) 10. Robert Kozyra (37 l.) 11. Ryszard Krauze (48 l.) 12. Sebastian Karpiel-Bułecka (29 l.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsexowniejszych buahahah
chyba oszalałaś dziewczyno buahahah wess takie fleje , ZAKOŚCIELNY THE BEST !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagammadelta
Do ---> dziwny list Nie musisz mi się wcale tłumaczyć. Wytłumaczysz się mamusi, dlaczego musi zapłacic 1000 złotych z twoją głupote i bezmyślność. Mi to szczerze mówiąc wisi. Pozdowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
hehe super lista,skąd to wzięłaś lub wziąłeś ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oto 12. najseksowniejszych Pol
z interii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
acha :) ..........dobra ja lece odrabiac lekcje :/ bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alfabeta
Coś Ty taka mądra.Ciekawa jestem jakbys się czuła gdyby Tobie to się przytrafiło.Nikt nie jest nieomylny.Dziewczyna nauczkę dostała i jej wystarczy a Ty nie musisz być taka upierdliwa ze swoimi mądrościami. Życzę Ci byś się nigdy nie pomyliła.Dziewczyna ma problem a Ty nie dość,że nic nie poradzisz to jeszcze ją dołujesz.Fajnie Ci z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
nie lubię jak się kłócicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kula zgadula
do Kuli jezeli chcesz lodowa kulke to mozesz wyslac zgloszenia jest tam na tej stronie oni decyduja do kogo beda wysylac ,a nie do wszystkich . Tak ,ze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej miski
ja kolekcjonowaniem gadzetow zajelam sie po przeczytaniu artykulu w wyborczej :) jak do tej pory dostalam juz naprawde duzo fajnych gadzecikow typu szklanki, koszulki, kosmetyczke, pozytywke, notesy, dlugopisy, smycze, naklejki, breloczki, diody na komorke, reczniczek, apaszki, opaski na reke, magnesy na lodowke, podklaski pod myszki, sliniaczek, lyzeczke i miseczke dla dzieciaka i wiele innych rzeczy + pare kilogramow makulatorki ;) oraz wiele roznych probek i komplt kosmetykow z okazji moich urodzin gdyz w formularzu wpisywalo sie date urodzin a ja akurat wpisalam date aktualna ;;););) i mily list z zyczeniami urodzinowymi ;) mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona ;) aha mam na imie Julia :):):) buziaki miski :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej miski
chetnie bym ci podala lecz nie mam gg a co masz jakas sprawe??? :):):) to pisz tu lub na maila erocencik@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Julio!!! Fajnie będzie jak się zarejestrujesz, Jak ktoś będzie się za ciebie podszywał to przynajmniej będziemy o tym wiedziały... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×