Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

witam wszystkich po weekendzie! Właśnie byłam odebrac paczki. Dostałam tylko trzy dzisiaj. Od sztaby Kalinowskiego - gazetka, ulotki, 8 kalendarzyków na 2006 rok i 5 naklejek. Dostałam 3 różne pieluszki od firmy Huggies - redakcja@huggies.com.pl (moja siostra jest w 4 miesiącu i powoli trzeba zbierać coś dla bobaska) Od firmy Cartalia - próbki zaproszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaPróbkomaniaczka
a ja dzis dostalam 2 długopisy + notesik + smyczke z gazety wyborczej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka
ta smycz??/jakie ma napisy? jaki notes? ile ta gazeta kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
Hej laseczki! co tam słychać w waszych skrzyneczkach?? Ja własnie przyszłam ze szkółki i teraz zabieram się za wysyłanie do wielu, wielu firm do których juz pisałam i też nie i zabaczymy rezultaty :) Jest tu jakaś dziewczynka?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo ja jestem:) czekam dzis na listonosza (tak jakby to nazwac) jezeli cos dostane to dopiero o 21 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
hej capucino! dlaczego akurat dostaniesz dopiero coś o 21? tak późno poczta przychodzi?? :d odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
oki ja mykam sobie raz zagrać i ide przespać się po skzole bo na 16 trening i nie wiem czy na niego pójde:/ papa do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo listonosz zostawia wszystko mojej mamie ktora pracuje na poczcie ale ona nie ma nic do tego czy cos kradna bo ja tez dostaje podarte koperty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny list
dziewczyny dzisaj dostalam list od wydawnictwa Wirtschafts Woche , przysylali mi jakies ksiazki za darmo .. a w dzisiejszym liscie napisano mi.. wir freuen daB Sie die Wirtschafswoche lasen.Immer mehr Leser nutzen den einzigen Wirtschaftsspezialisten unter den aktuallen Wochenmagazinen.Der Rechnungsbetrag setzt sich wie folgt zusammen a pod spodem 225,29 Euro Zahlbar innerhalb von 14 Tagen ohne Abzug.. Probowalam to przetlumaczyc ale nie tlumaczy ci wszytskich slow , ze ciesza sie ze korzystam i czytam ich magazyn ..nie za duzo z tego zrozumialam poniewaz nigdy nie mialam niemieckiego , czy krtoras z was dostala tez taki list?? mam mieszane uczucie i nadzieje ze to nie jest kwota jaka musze zaplacic , prosze was o pomoc niech ktos rozwieje moje watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie
bez odwołania masz do zapłacenia 224 EUR w ciagu 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny list
to wychodzi ponad 1000zl :( czy ktoras z was tez dostala taka list???? Dziewczyny co ja mam teraz zrobic ?? odeslac im to?? prosze o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie
podaj link albo stronę gdzie to zamawiałas. Prawdopodobnie był termin w jakim nalezało sie zdecydować, zamawiasz czy nie. Termin minął , nie złozyłas rezygnacji tzn. zamówiłaś. Ewenetualnie, dopiero po wniesieniu zapłaty zamówienie bedzie aktywne, ale to trzeba przeczytac na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie
bezpłatnie to tam mozna się zarejestrować a TY zamówiłas pewnie pakiet. Czy ten rachunek przysłali ci do domu? Jest napisane RECHNUNG Nr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny list
tak jest napisane.. Rechnung-NR... ale to mi nie przyszlo ani poleconym ani priorytetem zwykly list a szukalam w domu tych ksiazek i mam az 5 ich :( a tam na stronie jest ...Jetzt die WirtschaftsWoche 10 x im Miniabo für nur 19,50 Euro testen. tego musialo mi przyjsc 10 ale takze nie priorytetowym listem ani poleconym , moze im napisze ze do mnie nic nie doszlo itp.. ja juz nie wiem co mam zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynella
hej!jestem tu nowa.bardzo was podziwam.juz wczesniej zamawialam ale o forum dowiedzialam sie niedawno.dzis dostalam: 2 mapy polski (nie wiem dlaczego) 2 koperty z bielendy projekty domow z mtmstyl probki z erisa(meskie poniewaz podalam imie swego meza) z minceru 7 probek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynella
hej!jestem tu nowa.bardzo was podziwam.juz wczesniej zamawialam ale o forum dowiedzialam sie niedawno.dzis dostalam: 2 mapy polski (nie wiem dlaczego) 2 koperty z bielendy projekty domow z mtmstyl probki z erisa(meskie poniewaz podalam imie swego meza) z minceru 7 probek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynella
sory ze nie jestem zarejestrowana ale wkrotce to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynella
sory ze nie jestem zarejestrowana ale wkrotce to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie
jesli napiszesz, ze nic nie doszło to przysla jeszcze raz. Przyszło tylko 5 ksiazek bo resztę otrzymasz niebawem. Nie jest dobrze. Muszisz tam zadzwonic ale i tak nie obejdzie sie bez kosztów. Sam koszt przelewu do Niemiec to 100 zł a 17 EUR bedziesz musiała zapłacic jak uda Ci sie wywinąc z całego pakietu. Uważaj na odsetki, załatw ta sprawe bo koszty rosną i uważaj na takie stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny list
dziekuje Ci za pomoc , musze sie zastanowic nad tym wszytskim co robic :( rodzice mnie zabija przeciez to nie sa sprawy groszowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynella
jesli chodzi o gadzety to kolekcjonuje je juz ponad rok czasu.w chwili obecnej posiadam: torbe termoizolacyjna z warki kubek z elity(producenta kawy) kubek tchibo dlugopisy campiny oraz magnesy(teraz chyba tez wysylaja) smycz faktu duzo notesow(przewaznie jak robie zakupy w aptece to o nie prosze) puszka na kawe z tchibo i z wedla(ale to chyba na cukierki) reszte nie pamietam na biezaca beda was informowala jak cos mi przylezie a moze ktos z was wie kto wysyla dlugopisy i jakies smycze??????????????????prosze was powiedzcie mi bardzo mi na tym zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynella
a moze ktos z was wie kto wysyla dlugopisy i jakies smycze??????????????????prosze was powiedzcie mi bardzo mi na tym zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynella
a moze ktos z was wie kto wysyla dlugopisy i jakies smycze??????????????????prosze was powiedzcie mi bardzo mi na tym zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem :/ ja twez wlasnie chialabym dostac jakas smycz,dlugopis, cokolwiek a co pisalas do tych firm ze ci tyle przyslali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Martynella! Jeżeli naprawdę bardzo ci zależy to musisz przejżeć wszystkie 295 stron po kolei. Jest mnóstwo podawanych firm które wysyłają tego typu gadżety. Zanim zaczełam sie udzielac na tym forum i prosić o cokolwiek - najpierw przeczytałam wszystkie stronki. W ten sposób poznałam troche pozostałe osóbki i wiem teraz co juz było podawane i co się powtarza. To serio pomaga i pozwala uniknąć zbędnych komentarzy tego typu. Wkońcu wszystkim nam chodzi o darmowe gadżety... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jest tylko jedno wyjście. Do tych firm które tobie już nic nie wysłały spróbuj napisać za kilka tygodni. A przede wszystkim szukaj nowych firm. Ja ciagle sama szukam i efekty są niesamowite. Niektóre adresy podaje na tym forum a niektóre mam tylko dla siebie poniewaz firmy będą mi wysyłać gadzety czesciej. Jak bym je podała to juz by mi nie wysyłali. W sobotę np. dostałam od pewnej firmy 2 srebrne długopisy, gruby wyrywany notes i oryginalny firmowy breloczek (warty min. 15 zł bo widziałam takie w sklepach) Wpisz sobie w google \\\"przedsiębiorstwo\\\" i znajdziesz mnóstwo firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×