Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

a do jakich przedsiebiorstw np piszesz misie tu pokazuja same komunalne,budowlane itp czy warto do takich pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do każdej firmy warto napisać!! Dużo firm budowlanych wysyła różnego typu gadżety (...najczęściej notesy i długopisy) Wiem bo sama mam już tego troche. W przeciągu ostatniego miesiąca zebrałam juz koło 50 paczek a nie wysyłam meili po katalogi ani bezpłatne próbki, no chyba że mnie cos zainteresuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynella
obciagam po qle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
Do----> dziwny list Nie mart się nic nie będziesz musiała płacisz właśnie dałam to kuzynce do przetłumaczenia która zna 6 języków i bądź spokojna nic nie będziesz płacić ini tylko napisali cene jakiegoś egzęplarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
przypominajka jesteś wpros cudowna:) dziękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otrzymałam dzis
Taki oto mejl otrzymałam dziś rano: W dniu dzisiejszym został przesłany do Pani na adres domowy - zestaw gadżetów firmowych za zaliczeniem pocztowym. Koszt przesyłki wynosi 148 zł/brutto. Pozdrawiamy Zespół Studia Reklamy ACUS Szczęka mi opadła ale nie spanikowałam.Odpisałam ,że to chyba pomyłka bo ja kolekcjonuję gadżety i nie stać mnie na przesyłkę za taką kwotę.A dodatkowo to nawet nie wiem co się w niej znajduje. Jeżeli rzeczywiście wysłali to po prostu nie odbiorę bo mam takie prawo.Pisze się tylko,że odmawia się przyjęcia przesyłki i tyle. A do tej co otrzymała ksiązki Z Niemiec. Nic z tym nie rób.Zawsze możesz stwierdzić,że nie odebrałaś lub nie otrzymałaś żadnej przesyłki. Na wszelki wypadek poproś kogoś kto zna niemiecki by sprawdził.Ci co pisze na tej stronce gdzie zamówiłaś. A do innych prośba.Jeżeli podajecie jakieś adresy to sprawdźcie co pisze na stronce bo narażacie na nieprzyjemności inne osoby.Nie o to chodzi by podać byle co.Widzicie ile kłopotu można komuś narobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagammadelta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otrzymałam dzis
Ten adres www.acus pl był podany 28 września przez IIIIIIIIIIIIIIIII Ciekawa jestem czy ktoś również dostał tak zachęcającą ofertę? A może po prostu się wściekli bo wszyscy napisaliśmy jednocześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagammadelta
Do tej, co dostała książki z Niemiec -----> Możesz mi powiedzieć, po jaką cholerę zamawiałaś książki z Niemiec, skoro nie znasz niemieckiego ni w ząb??????? Sama zbieram próbki kosmetyków, ale nie pojmuję, po co zamawiać, co popadnie.... Zwłaszcza, że głównie są to po prostu ulotki reklamowe, które powiększają tylko stertę makulatury rosnącą u was w domu... Oczywiście życzę ci, żebyś nie musiała tego płacić, bo jest to naprawdę bajońska suma, ale niech to będzie przestrogą dla wszystkich gadżtomaniaczek. Najpierw myślcie i zastanówcie się, czy te gadżety są wam w ogóle potrzebne, a dopiero potem wysyłajcie maile i wypełniajcie formularze, zwłaszcza na stronach zagranicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhheeeeh
ale jazdy macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamala
Słuchajcie, maja mama bardzo dobrze zna niemiecki i korzysta z niemieckich serwisow, czesto płaci za usługi. Kiedys zamówiła jakąś giełdową usługe w ramach testu i okazało sie że czegoś nie doczytała, przez nieuwage tylko. Musiała zapłacic ponad 100 euro. Oczywiście zapłaciła bo zamawiała to joko firma ale była zdziwiona . Nie było innej możliwości , mogła zresygnowac tylko z subskrybcji na cały rok ale za kwartał musiała zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PB
podsumujmy dzisiejsza przesylke komitet wyborczyy kalinowskiego-gazety,kalendarzyki,nakle jki sdpl- plytka z piosenka mezo,na reke czerwona"gumka" pamietam o wykluczonych kancelaria senatu przypinka,foldery,histori a shell naklejki www.shell.com/motorsport urzad miejski w łapach technika basenowa katalogi ksiązek ogólnie nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łapy
Co przysłali z Urzędu Miasta ŁApy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PB
takie folderki co warto zwiedzic w Lapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PB
Tady to je, snad to bude stacit… kto mi powie co to znaczy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny list
Trutka odezwalam Ci sie na tlenie , jezeli bys mogla mnie autoryzowac ( dodac do listy ) bylabym wdzieczna .. Otrzymalam dzis... wlasnie caly czas mysle zeby sie nie przyznac bo ta kwota mnie dobila na maxa :( alfabetagammadelta .. nie bede Ci sie tlumaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfabetagammadelta ma racje!jak ktos nei zna jezyka, to po co zamawia ksiażki?dla naciagniecia firmy?to teraz firma naciagnie kogos. niemilo prawda? ja dzis dostalam smycz,2 ksiazeczki z przepisami , torebke fixu z klubu winiar :) milo bylo.czekalam- baardzo dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipuszka
mam rozdętą i spuchniętą cipuchę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też dostałam
z winiar. smycz i paczkę dania :pomysł na..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysiątko
Jestem od niedawana i dostałam już: mapę z k2 pachnące kartki z lacoste próbki ziaja, kolastyna, bielenda, mincer, iwostin, floslek, if notesiki i długopis z jakiejś firmy z Lublina entermix@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyitwojdom
jak myslicie,kiedy bedzie gazetka Ty i Twoj dom ? bardzo ją lubie,no i te prezenty tez ;) chyba niedlugo powinna byc,jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×