Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

oj :( to ja malo sie chyba znam na kompurterach ,a z Ciebie bardzo zdolna bestia, no to chyba zrezygnuje z pojscia do skzoly informatycznej a tak wogoel to mozna wiedziec ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze
Wiem:) Widzisz jestem lepiej poinformowana od Ciebie,chociaz nie wierze,ze nie dostalas maila,bo inne laski dostaly z tego co wiem. Jesli chodzi o to,ze brak ci czasu to jakos dziwnie masz czas na wlazenie tutaj i nagle masz nudny tydzien,No niesamowite.W szkole zrobili sobie wolne.Do tej pory nie mialas chwilki,a teraz nagle masz nudny tydzien. I sie za robienie strony bierzesz.Gratulki sciemniactwa i przestan powtarzac po innych tekst o obawie przed ujawnieniem nika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze poprostu przestalo jej sie tam podobac i wrocila tutaj :) zostawcie juz ten temat :/ mam ponad 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ WIDZEZE NIEZLE ROZWILAŁ SIE TEMAT ZE SPAMEM to jest naprawde nieznosnie!!! jak teraz otworzylam poczte chyba z 10 raz dzis to znowu 36 wiadomosci!!! ale wiecie co ja to wogole tego nie czytam tylko od razu wywalam!! no trudno najwyzej zaplace potem za jakąś przesylke... I JESZCZE MAŁE PYTANKO????? CZY TE PARKI NARODOWE TO PRZYSYLAJĄ COS...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_aga juz raz dziewczyny zalozyly forum na forumer, ale nie dalo sie na nim nic robic ;/ przynajmniej mnie caly czas sie psulo i wyskakiwaly mi bledy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomnialam dodac, czesto tu pytacie o dlugopisy i notesiki - polecam wam pisanie do miast :) jak widzicie u mnie za kazdym razem dostaje dlugopis :) co do zagranicznych firm to uwaga ale niektorzy patrza ze to daleko - iiii za przesylke placicie :/ moja kolezanka tak wlasnie sie wrobila chociaz ze na stronie nic o tym nie pisalo dlatego tez ja tam nie wysylam bo i po co :) tam nic ciekawego nie ma a zobaczcie ile macie firm w polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory nie nudny tylko luzny, i nikogo nie oklamuje!!pozatym w srode jade do lekarza a piatek mam wolny wiec jest mniej nauki.Nie chce sie klocic!wiesz kobieta zmienna jest wiec ogarnela mnie mania zajelam sie nauka i opuscila a znow powrocila.Jesli nei chcecie mnie na tym forum , prosze 5 osob aby to poparly i odejde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak tam jest , ja uczeszczam na forum z fora , ale mozesz poszukac jeszcze innych wpisz w google darmowe forum lub cos w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tylko jedna :P ale to nie jest miejsce by pisac o tym :) lepiej poszukajmy adresikow ;) i jak chcesz to tu siedz bo nikt stad cie nie moze wygonic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze
Dla mnie to ty sobie mozesz siedziec gdzie chcesz tylko nie gadaj,ze wylecialas nie wiedzac za co i nie wciskaj,ze wtedy nie mialas czasu,a teraz go nagle masz.Trezbabylo od razu sie przyznac,ze wolisz siedziec tutaj i byloby po sprawie,a tak namacilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja naprawde zadnego emaila nie dostalam , wtedy nie wchodzilam na zadne forum bo jakos mi to minelo a znow wrocilo , dobra nie ufaj mi jestem falszywa zadowolona/y ??nic nie macilam i nie mam zwyczaju nikomu obrabiac dupy jak to powiedziales/as

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalonaaneczka to zostanmy moze narazie na pomysle blogaska, ja proponuje ci skoro masz troszke czasu, zebys zmienila szablon ( ten jest oblesny :P) i moze zalozyla licznik, no chyba ze masz jakis inny pomysl, bo bardziej sie na tym znasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na blogu probki? jak wy to sobie wyobrazacie? ;) ale mniejsza oto :) przed chwila nivea odpisala ze nie posiadaja probek :( szkoda bo chcialam jakis kremik nowszy wyprobowac bo ostatnio co mialam byl do bani i oddalam go kolezance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrcze dajcie spokój
Szaloneczka nikt nie ma prawa "wyrzucać" Cie z forum ani nikt nie ma wpływu na to czy bedziesz chciała dalej pisac. Dziewczyny więcej luzu to ma byc zabawa i przyjemność a nie zaciekłość na smierć i zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dzisiaj mam czas zeby sobie z wami posiedzieć i podyskutować a tu same bzdury wypisujecie. Nie umiecie poprostu olać komentarzy innych jak wam sie nie podobają. Jeszcze niedawno pisałyśmy też o głupotach ale było miło... Wkurza mnie to że nie można wymazać z tego forum większosci komentarzy. Jak ktoś nowy do nas przychodzi to ma problem z wyszukaniem adresów. Większość komentarzy to same obelgi albo chore teksty. Jak zaczełam sie udzielac na tym forum to wymyśliłam sobie ksywke przypominajka. Dlatego bo jak przeglądałam po kolei wszystkie 200 stron (bo tyle wtedy tego było) to kopiowałam wszystkie darmówki i w pierwszym poście je wkleiłam jako przypomnienie. Teraz jakbym miała przeglądać wszystkie stronki od początku to bym dostała do głowy przez te komentarze. Zmiencie lepiej płyte i poszukajmy nowych adresów albo poklikajmy o czymś przyjemniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle jakies klotnie :( weszlam tu moze z 5 razy ale ciagle widze albo zboczenscow niewyrzytych ;/ albo klotnie :( to prawda ze kobiety nie moga sie dogadac :( Nivea mi tez odpisala ze nie wysylaja probek szkoda ale co zrobic, u mnie pustki moze to dlatego ze wyslalam w sumie moze z 5 maili. a co z ta interia wie ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika gda
Czy dostajecie próbki zza granicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze miski ale jutro bo ja juz zmeczona jestem spalam 6h i jeszcze musze sie nauczyc na niemiecki opowiadac :( ale mam lenia nie chce mi sie :(pozatym moja krutka pamiec :( , jutro zmienie dobrze?bede miala wiecej czasu bo w srode zwalniam sie z 3 lekcji bo jade do lekarza to jutro nie bede miala nauki tylko naucze sie z polaka bo w czwartek spr :( w weekend bede duzej ale nie az tak bo w pon mam spr z wosu ,we wtorek z historii i matmy a w piatek fizyka :( wiec juz z gory cie przepraszam aga nie smutaj sie , nie opuscimy Cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a jednak ktos jest...:D :D tylko czemu nikt sie do mnie nie odzywa??? bede plakala!!! i zaleje lzami cale to forum i jak ono wyschnie to i tak nie ebdzie dzialaloooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie
chyba głównie o to tutaj chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie liczcie na interię
przeciez to była ewidentna PODPUCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki dla poprawienia humorku i dla tych którzy dopiero zaczynają wypisze wszystkie adresy które mam zapisane. (częsc z nich już podawałam) Może przynajmniej na chwile skończą się głupie docinki :) Herbaty i kawy: zas-pol@zas-herbaty.com.pl – herbaty firmy Zas paweł.winiarski@oxalis.pl – herbaty firmy Oxalis biuro@domherbaty.com.pl – dom herbaty Aromat mokate@mokate.com.pl – firma Mokate kiper@bio-active.pl – herbaty Bio-Active Przyprawy: carum@carum.pl – przyprawy Carum biuro@grotex.com.pl – przyprawy Grotex kamis@kamis.pl – przyprawy Kamis info@kotanyi.com – przyprawy Kotanyi biuro@ziolowit.pl – producent przypraw i mieszanek ziołowych Ziołowit info@mrcook.pl – producent przypraw Mr Cook biuro@danpex.com.pl – producent przypraw Danpex przyprawa@wegierska.com – przyprawy firmy Marina biuro@interjarek.pl – przyprawy Intern Jarek Sery mleko: kluczbork@mlekovita-chrzanow.pl – spółdzielnia mleczarska Mlekovita opinie@hochland.com – producent serów Hochland idziaszek@osm-jarocin.pl – spółdzielnia mleczarska Jarocin gomi@gomi.pl spółdzielnia mleczarska w Grodkowie Gomi marketing@sertop.com.pl – producent serów topionych Sertop handel@spomlek.pl – spółdzielnia mleczarska Spomlek produkcja@sobik.com.pl – producent serów i tłuszczy Sobik marketing@sonko.com.pl – producent marki Sonko Ryby: solfish@solfish.com.pl – producent przetworów rybnych Solfish marketing@mispol.pl – producent konserw Mispol info@dos.com.pl – przetwórstwo rybne Dos bmc@bmc.com.pl – producent konserw rybnych BMC lososustka@lososustka.com.pl – producent konserw Łosoś Ustka biuro@graal.pl – producent konserw rybnych Graal Produkty wegetariańskie: polgrunt@polgrunt.pl – producent produktów sojowych Polgrunt Wyroby cukiernicze: dukat@cukierpuder.pl – producent cukru pudru Dukat roksanacom@poczta.onet.pl – cukiernicza spółdzielnia Roksana karmel@karmel.win.pl – producent wyrobów cukierniczych Karmel Mięso wędliny: igloomeat@sokolow.pl – wytwórnia salami Igloomeat - Sokołów rjeziorny@profi.net.pl – wielkopolska wytwórnia żywności Profi poczta@kania-zory.pl – producent wędlin Kania biuro@ham.com.pl – zakłady uboju i przetwórstwa mięsa Ham Inne: biuro@apa-alfafood.com.pl – producent ogórków konserwowych Apa biuro@almar.agro.pl – producent przetworów warzywnych Almar instant@instant.pl – producent dodatków do żywności Instant sekretariat@benus.pl – producent pieczywa i musli Benus Napoje: klient.kontakt@hortex.com.pl – producent soków Hortex fructar@fructar.com.pl – producent win i soków Fructar paola@paola.pl – producent soków i syrpów Paola elba@salnet.pl – producent win Elba appol@appol.pl – producent koncentratów owocowych Appol biuro@debowavodka.com.pl – dębowa wódka firmy Spoiw perry@perry.pl – producent wody i napojów Perry hermes@hermes-amita.com.pl – producent wody i napojów Hermes aquamarek@poczta.onet.pl – producent wód leczniczych Aqua Pol biuro@kentpol.com.pl – producent napojów Kentpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie siedze szukam i nic nowego nie ma / mowie o polskich stronkach zagraniczne wole omijac :) interia nie wysyla gadzetow :) tak samo jak onet , google i wp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapki, szaliki, apaszki: agatka@agatka.com.pl – producent czapek Agatka jamiks@post.pl – producent czapek dziecięcych Jamiks pl@odysey.pl – producent czapek Odysey biuro@marika.pl – producent czapek Marika pawonex@pawonex.pl – producent czapek Pawonex agbo@agbo.com.pl – producent czapek Agbo biuro@adams.pl – producent czapek Adams info@dmintex.com.pl – producent czapek Intex handel@loman.com.pl – producent czapek Loman toms@toms.com.pl – producent czapek i szali Toms galo@galo.pl – producent czapek dziecięcych Galo info@juman.com.pl – producent czapek Juman sabina@sabina.pl – szaliki i czapki Sabina Odzież skórzana: info@tessa.pl – producent odzieży skórzanej Bessa biuro@luks.pl – galanteria skórzana Luks Odzież młodzieżowa: k.waller@semax.com.pl – markowa odzież młodzieżowa Semax kontakt@letsgo.pl – odzież młodzieżowa Lets Go Sklepy i hurtownie: info@camdentown.pl – sklep z odzieżą Camden Town artur.szenfeld@promo-clothing.pl – hurtowa odzież produkcji duńskiej Promo info@bronx.pl – hurtownia odzieży 2 gatunku Bronx sklep@nollie.pl – skateshop Nollie biuro@lagos.pl – hurtownia odzieży Lagos Producenci odzieży: bhp@uniform.pl – producent odzieży roboczej Uniform anjar@anjar.pl – producent odzieży Ajnar dobron@galla.pl – producent odzieży damskiej Galla Inne: k.irzyniec@epus.pl – zakład pasmanterii Epus info@promostyle.pl – odzież reklamowa Promostyle kamilawiecek@hotmail.com – markowa odzież i akcesoria do jazdy figurowej na lodzie Ice Style asia@fiberyaprint.com – odzież reklamowa Fiberyapront info@bebefield.pl – odzież ciążowa Babefield biuro@swetry.biz – zakład dziewiarski Ren Skarpety: biuro@skarpety.lowicz.pl – producent skarpet Pawłowski biuro@laycrex.pl – producent skarpet i rajstop Laycrex marketing@rewon.pl – producent skarpet dla niemowląt Rewon al-sepi@al-sepi.com.pl – producent skarpet Sepi info@styl.biz.pl - producent skarpet Styl biuro@bratex.low.pl – producent skarpet i rękawic Bratex biuro@steven.pl – producent skarpet Steven biuro@jjw.pl – producent skarpet JJW biuro@wartex.low.pl – producent skarpet Wartex biuro@relmax.pl – producent skarpet Relmax konfexbis@o2.pl – producent skarpet KonfexBis wikro@wikro.com.pl – producent skarpet Wikro Koszulki: jarmi@jarmi.pl – producent koszulek z nadrukiem Jarmi 2skin@2skin.pl – producent koszulek 2Skin biuro@koszulkimilitarne.pl – koszulki militarne Buty: gripsc@revenger.pl – producent glanów ze skóry Revenger kontakt@embis.pl – producent obuwia damskiego Embis raxbut@raxbut.pl – producent obuwia damskiego i młodzieżowego Raxbut biuro@zbozien.pl – producent obuwia Zbozien romek@buty-wera.info – producent obuwia Wera laser@laser-buty.pl – producent obuwia Laser marcin.oltuszyk@newbalance.pl – producent obuwia New Balance adanex@adanex.pl – producent komfortowego obuwia Adanex info@a-a.pl – producent obuwia A&A solo@solo.radom.pl – producent obuwia Solo biuro@pphuagnes.pl – producent obuwia damskiego PPH Agnes info@am-excellent.pl – producent obuwia damskiego Am-Excellent andybuty@wp.pl – producent obuwia damskiego Andy anies@anies.pl – sieć sklepów obuwniczych Anies anis@anis.bigduo.pl – producent obuwia damskiego Anis biuro@anspol.com.pl – zakład produkcji obuwia Anspol Arashoes@aralegero.pl – producent obuwia Ara atut@cze.pl – producent obuwia damskiego Atut artex@artex.net.pl – producent obuwia damskiego Artex avanti@cze.pl – producent obuwia damskiego Avanti axelkosela@wp.pl – producent obuwia damskiego Axel biuro@baldessano.pl – producent obuwia damskiego Baldessano gripsc@revenger.pl – producent glanów ze skóry Revenger kontakt@embis.pl – producent obuwia damskiego Embis raxbut@raxbut.pl – producent obuwia damskiego i młodzieżowego Raxbut biuro@zbozien.pl – producent obuwia Zbozien romek@buty-wera.info – producent obuwia Wera laser@laser-buty.pl – producent obuwia Laser marcin.oltuszyk@newbalance.pl – producent obuwia New Balance adanex@adanex.pl – producent komfortowego obuwia Adanex info@a-a.pl – producent obuwia A&A solo@solo.radom.pl – producent obuwia Solo bernardi@bernardi.com.pl – producent obuwia damskiego Bernardi info@bolucci.pl – producent obuwia damskiego Bolucci info@brado.pl – producent obuwia damskiego Brado butland@butland.pl – producent obuwia But Land carmen@carmen.net.pl – producent obuwia Carmen carinii@carinii.pl – fabryka obuwia Carinii dudis@dudis.pl – dystrybutor obuwia Dudis emis@emis.pl – producent obuwia Emis hamar@hamar-obuwie.pl – producent obuwia damskiego Hamar biuro@cieslik.pl – zakład produkcji obuwia Cieślik jw@cze.pl – producent obuwia JW jp-baltic@wp.pl – producent obuwia JP Balic kasbut@kas-but.com.pl – producent obuwia Kas But koan@ajpi.com – producent obuwia damskiego Koan biuro@korzeniowski.com.pl – zakład produkcji obuwia Korzeniowski lamarka@wirtualnyotwock.com.pl – firma obuwnicza Lamarka info@julex.pl – kolekcja obuwia dla kobiet Lilu pph.lux@neostrada.pl – producent obuwia damskiego Lux lukasz.szumny@lukasz.pl – producent obuwia damskiego Łukasz marco-obuwie@marco-obuwie.com.pl – producent obuwia damskiego Marco mast@mast.pl – producent obuwia damskiego Mast Torebki, plecaki: biuro@seka.czest.pl – producent torebek Seka biuro@torebki-kurox.pl – producent torebek Kurox karen@karen.net.pl – producent torebek Karen biuro@zora.pl – sklep internetowy Zora andrea@andrea.com.pl – producent torebek skórzanych Andrea biuro@marbo.pl – producent plecaków Marbo tezycki@o2.pl – producent plecaków Diana Portfele: info@peterson.com.pl – producent portfeli skórzanych Peterson lederstyl@lederstyl.pl – producent portfeli Leder Styl Swetry: satis@satis.com.pl – producent swetrów Satis mila@mila.lodz.pl - producent swetrów Mila Łódź paco@neostrada.pl – producent swetrów Paco giewont2@giewont2.com.pl – producent swetrów Giewont reksor@reksor.com.pl – producent swetrów Reksor orbudtextil@orbud.pl – producent swetrów Orbud vimi@vimi.pl – producent swetrów Vimi biuro@tex-prim.pl – producent swetrów Tex-Prim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×