Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ja niee dostalam takich katalogow, ale proponuje ci napisac prosbe do firm ktore takie suknie szyja :):):) zreszta duzo z nich, ma strony internetowe z aktualnymi kolekcjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ,, HEJ MIŚKI\" no tak..masz rację..już kilka takich emaili powysyłałam i jak narazie mi przyszła odpowiedż, żebym sobie jechała do salonu i tak ,, poolądała\" a ja płóki co nie zamierzam sie żenić tylko chciałabym sobie troszkę pomarzyć ze tak powiem, a nie zawsze mam dostęp do internetu:( No ale bede próbować dalej a pytałam dlatego, że myśałam że któraś z was podostawała już takie katalogi, no ale jeżeli nie no to okk;) Ja już raczej nie bede wchodzic...życzę kolorowych snófff fszystkim:pDo jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki mam nadziejeze Wam sie przydaly moje adresy ktore wczesniej podawalam... chcialm sie dowiedziec co to byal za dziewczyna ktora sie tu tak przechwalala ze od 2 lat zbiera gadzety i ma juz 1000 super rzeczy ze jakktos jej poda adresy na emaila to ona tez poda ze to bedzie taka wymiana! ja jej podalam to co mialam a ona mnie oszukala!! juz tydzien czekam na jej odpowiedz!!! NIE DAJCIE SIE NABIARAC NA TAKIE SEPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKIKI
Macie tu ciekawe foru naprawde.... tez mam co nie co w swoich zbiorach;P Zycze milych polowow:p Jezeli potrzebujecie pieniedzy to piszcie na maila to podam wam dobry sposob na zarobienie kasy w internecie:P Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki \"hej miski\" dzieki wogole za odpowiedz (bo jak do tej pory nikt sie nei pofatygowal) i za pomysl.moze zlapie jakas wene i cos napisze.Na razie miast sama poszukam- wiem co to google i nei bede szla na latwizne, ale jak bede dostawala same negatywy, to sie zglosze po jakis adresik, zreszta dziewczyny podaja na bierzaco skad dostaly przesylki,wiec wiadomo. i dziewczyny- szkoda slow na zbedne komentarze glupoty ludzkiej.idziemy spac, a jutro czekamy na przesylki :) tez mam sporo nauki wiec rozumiem szaloneczke pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lydka15
już chyba wszyscy moi koledzy wsadzali mi do cipki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inq
Ona ---> nie sądzę, żeby któreś firmy wysyłały katalogi z sukniami, bo są one cholernie drogie ;) możesz się o tym przekonać w empiku - dobry katalog kosztuje najmniej 30 zł. aczkolwiek popatrz, czy w twoim mieście nie ma targów ślubnych - tam można dostać mnóóóstwo ulotek, kalendarzy itp od różnych firm. poza tym wydaje mi się, że pracownie sukien ślubnych raczej nie wydają własnych katalogów (wiem, bo jestem związana z jedną pracownią), raczej umieszczają swoje kolekcje właśnie w płatnych katalogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dziewczynki mam nowy adres: http://www.emolienty.pl/index.php?ps=formularz wypełnijcie formularz i jak bedzie wszystko ok to dostaniecie coś a wogóle to patrzcie dostalam taki list: (list do mnie) Szanowni Państwo, Aby otrzymać bezpłatne próbki Orion Pharma oraz stać się stałym Klientem/ stałą Klientką naszej firmy, proponuję wypełnienie ankiety online. http://www.emolienty.pl/index.php?ps=formularz Dla osób, które odpowiedza na pytania zamieszczone w naszej ankiecie przygotowaliśmy zestawy materiałów informacyjnych i próbek. Ankieta musi być całkowicie wypełniona, jest to warunek otrzymania próbek. Ankiety nieczytelne i niepełne nie bedą brane pod uwagę. Próbki wysyłane są jednorazowo. Czas oczekiwania około 2-3 tygodni. Pozdrawiam Konsultantka Orion Pharma Oby wam sie udalo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje że to jakieś emolienty czy cos takiego poczekamy zobaczymy:) a ty jakieś nowe masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast wiem zę to sa dobre próbki i niekiedy przysyłają ich dużo :D a więc juz zamówiłam i czekam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! dzisiaj z Orion Pharma dostałam - katalogi i próbkę emolientów (...podawałam wam adres niedawno, to ten sam który powtórzył/a przed chwilką Bonko) Z Campiny zajebistą smycz do kluczy (...zielona rażąca z logo campiny i bacha) - http://www.bacha.pl/default.asp?selected=campl.apps.contact&l=pl Dostałam tez katalog Ogrody japońskie Ibuki I od firmy Humana ulotki, książeczkę i próbki herbatek dla niemowląt - humana@humana.pl Pozdrowienia dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominajka ale ci fajnie:) ja jeszcze nic nie dostałam od campiny a już dawno wysyłałam a moze dzisiaj dojdzie tak jak i tobie :):) buźkiiii dla przypominajki i dla bonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominajka ja jestem tu od niedawna wiec nie wiem czy podawalaś czy nie ale ten adres znalazłam sama jak by co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTi91
zla wiadomosc...pusto w skrzynce , ajk w was dziewczynki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"x y z \" baaardzo dziekuje za zrozumienie , w tym roku czekaja mnie testy gimnazjalne i jak chce dostac sie do dobrej skzoly to musze dobre ocenki lapac , a kazdy punkt sie liczy :) zycze ci powodzenia i samych sukcesow w nauce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od miesięca dostaje same paczki i był tylko jeden dzień w którym nie dostałam nic. Ciekawe kiedy się to skończy a myślę, że już niedługo bo nie mam teraz czasu na szukanie nowych adresów... Wysłałam już ponad 1000 meili i jeszcze czekam na kilka obiecanych paczek. Bonko nie chodziło mi o to ze mnie skopiowałaś...Chciałam tylko powiedzieć, że warto tam wysyłać bo ja już dostałam próbki. Ps/.. napiszcie mi jak możecie jak się wkleja do tekstu te minki?? Nie raz mam ochotę się do was uśmiechnąć ale niestety nie potrafię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominajko:dobrze bo już myślałam a co do buziek to porostu tak : ) lub : D tylko te znaczki mają być kolo siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×