Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

hej sztolwerka! :) czy mogła byś sztolwerko podać do samsunga adres, albo ktoś bo szukam i szukam i nie moge znaleźć :( i na te pilniczki też jeśli możecie. Z góry dziękuje :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no nieźle.... nie znam angielskiego i musze poczekać aż do mnie kuzynka przyjedzie i powie mi jak się wypisać z tych stron. Z polskich firm jak się zamawia newsteler to przychodzą góra 2 wiadomości na tydzień a z zagranicznych 2 na godzinę :D Dobrze, że przynajmniej istnieją obcje blokowania spamu w programach pocztowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie piszę do zagranicznych firm. :) \"Pokochałam\" gadżetomanię oraz próbkomanię.Dziennie wysyłam po kilka lub kilkanaście maili z nadzieją,że następnego dnia dostanę pozytywną odpowiedź. Uzależniłam się od tego forum.Każdego dnia myślę tylko co nowego napisałyście,czy znacie może nowe adresy, czy się kłócicie itp.. Każdy człowiek powinien mieć swoja pasję ... Od razu chce się żyć ! I to jest piękne :) Ps: Proszę,powiedźcie mi jak się robi te niebieskie kwiatki,serduszka i usta????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trytka22
dracena ja to samo mam wpadłam w nałóg próbkomaniactwa i gadżetomaniactwa i to samo co ty mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu błąd. przepraszam ze byłam przez chwile pomarańczowa ale zamiast \"u\" napisałam \"y\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też wpadłam jak siadam na komputer to otwieram od razu google.pl i szukam w nic innego nie gram tylko google.pl kafeterie.pl i inną strone włącze aha i pocztae:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D :) Teraz przez to wszystko nie mogę się uczyć ;) Hymm......gdzie by tu wysłać maile? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalonaaneczka przeczytalam i to wczoraj :P:P:P ale niee potrafie tworzyc stron www ;) pozatym tam mysle ze wszystko ladnie sie pouklada i bedzie milo ;) tylko trzeba zebrac \"zaloge\" :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przypominajki: Wiem czytałam to co było wcześniej,ale ja umiem robić minki. Chodzi mi o takie gify jakby taki niebieski kwiatek i takie różowe serce i usta :) Takie obrazki sa chyba na str. 200 zobacz jak tam kolorowo :) Też tak bym chciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej miski ale ja umiem , znam sie duzo na informatyce a tworzenie forum to bedzie dla mnie nowe doznanie , znam sie na kodach html a forum sie troszke inaczej robi trza sciagnac program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to jak chcesz to rob, jesli masz czas i checi :P:P:P ja wlasnie szukam probeczek i adresikow :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze
Wiec jednak szalonaaneczko masz czas na siedzenie na forum i tworzenie innego. Z ciebie to taka mala naciagara jest. Nie dosc,ze przybieglas tu chyba juz na drugi dzien po wywaleniu z forum,naplakalas sie,ze taka zajeta jestes i wogole nikt cie nie rozumie,a teraz nagle masz czas na wszystko. Prosze,prosze. Nie ladnie robic z ludzi debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przestancie wypominac kazdemu cos!! niech wkoncu zapanuje pokoj :D pewnie kazdy tu wraca i przesiaduje bo pelno tu adresikow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki spisalam to co mam - pisze tylko o tych firmach ktore cos przeslaly ( wiecej gadzetow mam z konkursikow lub gdzies z targow) miasta Szczytno - dlugopis, kartki, mapka Szczytna taka do powieszenia na sciane Zary - dlugopis, kartki Olsztyn - dlugopis, kartki, koszulka reszta cos cicho siedzi :/ aha no i z kazdego miasta informatory - bardzo ciekawe \"Trzej Towarzysze\" - 2naklejki Gerber - bardzo fajny notes , naklejka na samochod \"baby in Auto\" no i poradniki bellvit - naklejka - taka sobie yamaha- motor - plakat, 3 naszywki, 2 naklejki, przypinka ( pisalam do jakiegos oddzialu w polsce) probki emolienty - 1 probka ale za to jaka :) Iwostyn - 5 probek bielenda - kilka probek ( juz nie pamietam) Lambre - perfumy eris to wszystko z wysylki na reszte jeszcze czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"aga_aga\" do stron www nie jest potrzebny zaden program , ale do stworzenia swojego forum jest potrzebne takie oprogramowanie , a ta osoba co jest na pomaranczowo ukrywa sie , bo sie boi , jesli chcecie to nie musi mnie tu wcale byc!!pozatym ten tydzien mam troszke nudny i dawno listonosza u mnie nie bylo i znow wrocilo mi maniactwo i ciagnie mnie znow do tego!wczesniej juz mi przeszlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys byl potrzebny tylko program teraz jest pelno w necie serwerow co oferuje za darmo forum wszystkie ustawienia administracyjne masz tam wiec programu nie potrzeba - np. www.fora.pl, www.forumer.pl ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam pytanko do pomaranczowej osoby,ktora boi sie ujawnic : skad wiesz ze po dniu jak mnei tak wywalili tu wrocilam?sama nie wiem kiedy mnie wywalili a ty wiesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójde śladem wskazań aga_aga i zakładam własne forum na które wszystkie osoby które są zarejestrowane na kafeteri mają specjalne zaproszenie zaraz podam adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys byl potrzebny tylko program teraz jest pelno w necie serwerow co oferuje za darmo forum wszystkie ustawienia administracyjne masz tam wiec programu nie potrzeba - np. www.fora.pl, www.forumer.pl ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×