Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość PeTi91
Dzi?kuj? za wasze zainteresowanie w *DuWop*. My byliby?my byliby?my szcz??liwe posy?a? wasze niektóre wzorce. daj? ameryka?ski wasz sko?czony adres z krajem. Phoebe S. DuWop Cosmetics Thank you for your request. We are happy to send you some samples. Please email us your complete address with country. Phoebe S. DuWop -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTi91
o co chodzi ? ma im dac swoj adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka19
czesc dziewczyny,nareszcie udalo mi sie tu wejsc.ja tez zbioeram gadzety. ale ostatnio dostaje same ulotki i gazety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taką dostałam odp.
Nie posiadamy żadnych gadżetów reklamowych. biuro handlowe (ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w dupe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! A ja jak zwykle mam farta... biuro@corso.bydgoszcz.pl – autoryzowany punkt sprzedaży produktów firmy Epson (dostałam kubek, mnóstwo papierów i ulotek i 8 kalendarzyków) marketing@coemi.pl – agencja handlowa Alle-x (katalog bielizny) biuro@bazart.com.pl – producent obrazów piaskowych Bazart (dostałam śliczny piaskowy obrazek, żółtego kolorku) Pozdrowionka!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka19
wiecie co to wszystko jest bez sensu.Oni juz nigdzie nie mają zadnych gadzetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTi91
chyba tak bo pisze free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTi91
nie piszcie do adresów podanych przez "TOPTI OK"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTi91
atlasyeuropy@o2.pl no to dziwne ze tak dobra firma ktora rozdaje kupki nie ma swojego maila tylko zkłada na jakis darmowych portalach www.o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTi91
zaraz przyjdzie do mnie osoba ktora sprawia mi wiele radosci tzw. listonorz , jak cos dostane napewno napisze. 🌻 trzymajcie sie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olopolo
Ta druzyna bardzo się cieszy kiedy otrzyma list z zagranicy. Chetnie Ci pomoga w pozyskaniu gadżetów ktore rozprowadzaja poprzez firmę (podany link) Wejdź na ta stronę wybierz online shop i kup sobie gadżety. Jesli będziesz miał jeszcze jakies pytania to pisz, nie krempuj sie na wszystkie odpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY DZIEWCZYNKI !!!!!! CO TU SIĘ DZIEJE ????? PRZESTAŃCIE W KONCU SIE KŁÓCIĆ I PISZCIE NA TEMAT PLISSSSSS POZDRAWIAM CIEPLUTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem obobą strasznie cierpliwą - ale nawet i moja cierpliwosć kiedyś się kończy. Mam już dosć tego syfu. Podaje po to adresy zeby inni mogli z nich skorzystać a nie po to by jakieś zryte berety zasłaniali je głupimi komentarzami. Nie będe się więcej wypowiadała w tym temacie. Będę wpadała czasem zobaczyć czy coś sie zmieniło - jak nie to poprostu nic nie napiszę. Ileż się można produkować!!! :( Jak ktoś będzie chciał się ze mną skontaktowac w jakieś sprawie to podaje meila: panterax@tlen.pl Pozdrówka dla wszystkich normalnych forumowiczek🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnajko masz racje to jest bez sensu :/ ktos tu zakladal te forum czy mozesz podac adres? a pomaranczowi niech sobie sami tu zostana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że macie problemy. I właśnie dlatego w takich momentach przydaje się prywatne forum. Tam jest cisza, żadnych debili, łatwo utrzymać porządek, no ale zdaje się, że niektóre z Was miały i pewnie w dalszym ciągu mają odmienne zdanie na ten temat. No cóż dla tych wszystkich, które tak nas nienawidzą. Kiście się dalej w tej jakże przyjaznej atmosferze, a te , którym zależy na miłej atmosferze zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...no to może jednak dobry pomysł był z tym prywatnym....przynajmniej pewnie osoby by nie ,, zaśmiecały\" tamtego beznadziejnymi i bzdurnymi wypowiedziami no i w końcu zapanował by spokuj.....:) Co Wy na to..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joker no zapraszasz ale gdzie adres tego forum? nie oplaca sie robic forum tam gdzie nie ma moderatora ....widzicie co sie dzieje i tak bylo od poczatku ja dziwie sie wam ze wytrzymalyscie tak dlugo :) mi nawet teraz nie chce tu sie zamieszczac adresikow bo szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ..
oj..sorki za błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jok3r ja kiedyś próbowałam się załapać do waszego prywatnego formu, ale mi sie nie udało. Pisałam do was meile i miałam czekać na odpowiedź a dokładnie czy da sie coś zrobić żebym z wami była. To było na początku kiedy zaczełam się tu udzielać. Nie dostałam już ani zaproszenia ani odmownego meila. Nie dziw się też że teraz niektórzy podejrzewają, że to może ktoś od was robi takie głupie komentarze bo zawsze jak cos się bocznego dzieje na kafeterii to któraś z was wskakuje do nas i mówi jak tam u was jest fajnie. Teraz była akcja z wielkimi i durnymi wypowiedziami na dwie strony i po chwili ty się znalazłas... To troche dziwne. Bo przeciez wy już podobno macie kafeterie w nosie (...co wychodzi z waszych wypowiedzi ostatnich) a wciąż tu jestescie :) Ja ogólnie mam to wszystko w ........ Nie muszę siedziec na zadnym forum i się wypowiadać. Mam 22 lata i nie będe się przejmowała głupim zachowaniem niektórych małolat. Do póki byłam pomocna to miałam po co tu siedzieć ,,a teraz - szkoda gadac!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kubas nie musisz mi wcale ufać ja Tobie też za grosz nie ufam, bo należysz do osób, które lubią mieszać co właśnie robisz, pozatym jakoś nie przypominam sobie, żebyś tu często zaglądał, wiec takie uwagi w Twoim przypadku są śmieszne. Jesteś pomarańczowy, a to jak można stwierdzić po tym co się tu ostatnio dzieje nie jest wskazane, więc równie dobrze Ty mogłeś tu mieszać. Nie mam teraz czasu na prowadzenie tej miłej rozmowy, więc wybacz, ale mam ważniejsze zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×