Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

DO DAISY: A MASZ MOZE TA STRONKE OD TYCH ROZANCÓW Z AMERYKI BO MOJA MAMA JE CHCIALA JAKBYS MOGLA PODAC BEDE WDZIECZNA BO NA TYM TOPIKU NIC NIE MOGE ZNALEZC BO SAME KŁOTNIE :):d DO PRZYPOMINAJKA: GDZIE NA TEJ STRONIE BLACKPOINTA JEST MAIL BO TAM GO NIE MA PRZESZPERALAM CALA JAK MASZ I MOGLABYS NAPISAVC BEDE BAAAAAAAAAAARDZO WDZIECZNA POZDROWIONKA BABKI I DO JUTERKA APAPAPAPA BUŹKA DLA WSZYSTKICH I DZIEKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindsay
hej:) dzisiaj dostalam książeczkę CETALERGIN i jeszcze zaje.bisty przewodnik po UNIVERSITY OF CAMBRIDGE !!!!! jestem taka happpy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
a skąd można dostać jakieś otwieracze np do piwka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że najprawdopodobniej z jakiś browarów albo firm, hurtowni zaopatrujących sklepy w napoje alkoholowe i piwo. Sama nie pisałam jeszcze do takich firm więc nie wiem dokładnie. Ale myślę, że czasem wysyłają jakieś otwieracze. W domu mam kilka firmowych otwieraczy. Moja siorka pracuje w knajpce i czasem znosi do domku. Wszystkie mają firmowe loga więc takie przedsiębiorstwa muszą produkować otwieracze. Tylko czy wysyłają musisz się sam/a przekonać. Życzę powodzonka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzi etam znalazlas tego maila do blackpointa? ja dostalam wczoraj od campiny dlugopis "smakija" - polamany!!!! piiii ..poczta!na co mi odlamki? i 2 magnesiki z jabluszkiem i ananasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
wiecie co mi jedna firma napisała! zamiasta odpowiedzieć na pytanie Skąd ma pani nasz adres......no bez przesady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko :) u mnie wczoraj byly pustki w skrzynce a dzisiaj jeszcze nie wiem , mam nadzieje ze cos tam znajde :) co do forum - to jak cos to podaj adresik :) zbieracie gadzety sportowe? jak tak oto kilka adresikow:) a maile sami sobie poszukajcie :) www.probasket.pl www.aeroklubpolski.pl www.zuzel.maxi.pl www.wrc.pl www.tenisportal.com www.siatkowka.pl www.rolki.ibq.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane kobietki, śledzę to forum od jakiegoś czasu. Chciałabym poinformować, że podany przez jedną z osób mail: atlasyeuropyfree@o2.pl jest adresem prywatnym. A oto treść którą otrzymałam od odbiorcy maila: DZIEN DOBRY BARDZO SIE ZDZIWILEM KIEDY NA MOJEJ SKRZYNCE POJAWILA SIE PANI PROSBA,PO NITCE DO KLEBKA DOSZEDLEM DO SEDNA OTOZ JEDEN Z MOICH NIEZAMADRYCH ZNAJOMYCH WSTAWIL TEN ADRES MOJEJ POCZTY NA JAKIES FORUM. BARDZO PRZEPRASZAM ZA OBIETNICE,KTORYCH NIE MOGE SPELNIC.PANI DANE OSOBISTE OCZYWISCIE BEZPOWROTNIE SKASUJE ZE SKRZYNKI WIEC PROSZE SIE MARTWIC.KOLEDZE JUZ ZMYLEM GLOWE ZA GLUPIE ZARTY.PRZEPRASZAM JESZCZE RAZ. PS ADRES SKRZYNKI RZECZYWISCIE MOZE BYC MYLĄCY.ALE TO KWESTIA MOJEGO HOBBY A NIE DZIALALNOSCI. POZDRAWIAM Także, tam nie wysyłajcie :-) pozdrawiam Was serdecznie wszystkie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnei czekaja nalepki od trzech towarzyszy w domu.. jak narazie nic wiecej ... musze sie wziasc za szukanie nowych adresow...ale brak czasu... czekam jeszcze caly czas na probki z kolastyny i ziaji oraz na jedna firme turystyczna ktora obiecała i nic:( czekam juz chyba za tymi kosmetykami z 4 tygodnie:( a za ta firma 3:( wiec chyba juz nie wysla:( tylko znajde troszke wolnego czasu to poszukam nowych adresików pa:* na zadne prywatne formum sie nie rpzenosze bo one i tak umieraja po krotkim czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, niestety nie posiadamy bezpłatnych gadżetów, jest możliwość dostania jednej sztuki ale odpłatnie. no bez przesady płatne też coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
firma DARAPOL to chamy ino problemu szukają!!!!jak tak można na maile pisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co
właśnie się kapłam, że niektóre firmy wcale nie odpowiadają na maile. czyste hamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerka jasna
właśnie wysłałam maila do innej firmy niż był on skierowany-tak z rozpędu skopiowałam i wysłałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszeliscie o takim czyms?? Szanowna Pani, w nawiązaniu do zapytania mailowego, zmuszony jestem z przykrością poinformować Panią, że polityka Banku dotycząca gadżetów mówi, że rozdawane są jedynie naszym Klientom podczas akcji promocyjnych. Niestety - nie możemy ich sprzedawać, ani rozdawać kolekcjonerom. Z poważaniem - -- Artur Turemka Raiffeisen Bank Polska S.A. Departament Marketingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z FIRMY VITALAS OTZRYMAŁAM NASTĘPUJĄCĄ ODPOWIEDŹ: Szanowny Kliencie, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Serdecznie zapraszam do promocyjnych zakupów w naszym sklepie internetowym. W ten sposób można zdobyć wiele gadżetów firmy Vitalas. Na wskazany adres możemy przesłać bezpłatny katalog produktowy, w którym opisujemy działanie preparatów. Zachęcam do zapisania się na prenumeratę naszego Newslettera. Informuje on o aktualnych promocjach w naszym sklepie internetowym. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
a co dziś dostałyście bo ja nic hmm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal_22
hej dziewczyny :*:*:* nazywam sie michal i chcialbym dolaczyc do waszego wspanialego swiata gratisow, jestem poczatkujacy, wiec moze znalazlby sie ktos chetny i objasnil mi wasze "sposoby" na zdobywanie gratisow ;) maila podalem wyzej, tylko nie kierujcie sie jego nazwa, gdyz jest on mojej mlodszej siostry, ja zaloze sobie poczte wieczorem dopiero ;););) pozdrawiam wszystkie wspaniale kobietki z tego forum :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś dostałam tylko próbki włóczki z Niteczki i próbki tamponów ob wraz z ulotkami i kalendarzykiem miesiączkowym... http://www.niteczka.pl/probki.php http://eu.itsmybody.com/phppages/parser.php?path=%2Fnf_index.html&country_id=48 Co do podkładek pod myszki to dostałam jedną z www.leczsiezdrowo.pl za wypełnienie ankiety (...z tego co wiem to teraz wysyłają tylko kolorowanki i naklejki na samochód) i 3 jednakowe podkładki od firmy informartcznej Znet (to adresik... znet@zastal.pl) 🌻🌻 pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal_22
Witaj przypominajka :) A dostalas moze jakies dlugopisy??? bo mnie bardzo interesuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do osobek ktore wciaz zadaja pytanka - gdzie dostane dlugopisiki, podkladki pod mysz itp ...wystarczy 3 , 4, 5 itd strony wczesniej przejrzec forum poco wkolko zadawac te same pytanka? o dlugopisach bylo niedawno :) , troche pracy w to wlozcie a nie na gotowe czekacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc jestem tu nowy chciałbym spytać czy wiecie może skąd można otrzymać przewodniki po Indiach, Australii, Egipcie i mapę USA. Interesują mnie też inne próbki i gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Michal_22: Nasze hobby polega na pozyskiwaniu od firm ich materiałów reklamowych jak również darmowych próbek np. jakiś nowych reklamowanych kosmetyków lub perfum. Ja jestem już na tym forum od niecałych dwóch miesięcy. Zebrałam juz około 100 paczek od firm. Podostawałam podkładki pod myszki, płyty cd, breloczki, smycze do kluczy, kubeczek i wiele innych gadżetów. Musisz ułożyć sobie najlepiej jednego meila z taką prośba do firm i zapisać go sobie gdzieś na komputerze w notatniku. Żebys za każdym razem nie musiał pisać na nowo. Napisz np. że chciałbyś dostać od firmy ich materiały reklamowe i jeżeli to możliwe jakiś gadżet, że zbierasz różne przedmioty itp. itp. W prośbie załącz swój adres i pozdrowienia dla frmy (tak wypada). Ułóż prośbę sam żeby była oryginalna, nie warto korzystac z tej samej co inne osoby bo firmy potem nie wierzą i myślą ze to jakaś podpucha. Adresów szukaj też sam (...nie tylko wysyłaj na te podawane na forum - bo na te rzuca sie za duzo osób) wchodź na firmy sportowe, różne hurtownie i inne firmy które coś produkują i wysyłaj im tego gotowego meila. Jak dostaniesz jedną paczuszkę to juz załapiesz jak to działa... Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy wpisac w google co was interesuje :) a jak wam sie nie chce to prosze przejrzec forum wstecz tam bylo pelno adresow roznych ambasad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka!❤️ Dzisiaj dostałam 3 przesyłki i jestem w siódmym niebie :D A te przesyłki to: 🌼 - 2 małe szaszetki kawy Prima -2 małe magnesy na lodówkę oraz długopis od Campiny❤️ -bardzo dużo naklejek i materiałów informacyjnych od firmy Sangraf Ponad to Danone odpisał pozytywnie na mojego maila🌼 Z niecierpliwościa czekam na przesyłkę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×