Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

trutko najpierw sobie posprawdzaj te różne włóczki i zapisz sobie trzy te które ci sie najbardziej podobają gdzieś z boku na kartce, później wpisz te nazwy z numerem tam gdzie jest zamówienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Umer_-----> No kilka dni temu ja pytałam o te katalogi slubne. bardzo dziekuję Ci za ta stronkę. A mozesz mi jeszcze powiedzieć..czy ten katalog jest napewno bezpłatny? bo tu nie pisze nic o FREE lub czymś takim bo to stronka..chyba francuska:/. Dziekuje A u mnie dzis pustki:(..a..i jeszcze z parku wodnego dostałam odpowiedź, ze mogą mi przysł;ać plan lekcji..:/, no spodziewałam sie troszke czegoś innego:( A Ty Przypominajko co dostałaś z parku wodnego w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mam wpisać kolor to jak: niebieski, brązowy jasny, brązowy cioemny?? bo tam są różne kolory brązu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1). wejdź np. na akryl 100% 2). wybierz teraz rodzaj włóczki np. Sonia 2 3). jak ci się podoba to w miejsce w formularzu wpisujesz: w pole nazwa: Sonia 2 w pole numer koloru: np.016 jezeli podoba ci sie ten granatowy (jak chcesz biały to wpisujesz 001 itd.) 4) tak robisz z trzema wybranymi włóczkami Poradzisz sobie :) Ja zamówiłam: Camilla - 001 Snehurka 2 - 005 Basak - 005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka
do fenix - napisz do tych ambasad to może ci przyślą. ja pisałam do kilku i dostałam przewodniki po chorwacji, danii i niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
wogóle to skąd można dostać jakieś kubki, zapalniczki?? czytam stale to forum ale mało jest na ten temat??Pozatym nasze browary tj warka, tyskie wcale nic nie przysyłają hm tyle już maili wysłałam i nic....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umer: ja dostałam od nich pod koniec tamtego tygodnia. Spróbuj napisać za jakis czas. Może teraz znów mają nowe gadżety i wysyłają :) Nie wiem dlaczego wszyscy mają takie znudzone miny i wciąż czekają na jakieś długopisy i inne gadżety... Ja pisze po kilkanaście meili dziennie, czasem nawet kilkaset :D i mam niezłe rezultaty. Wciąż coś dostaje - no tylko że ja sie troche wysilam zeby to mieć. Nie liczcie na to że jak wyślecie meile tylko do firm które są podane na forum to cos do was przyjdzie. Trzeba się troche zmobilizować i poszukać samemu... To do tych pomarańczowych ników które się wypowiadają tylko raz na rok :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umer - to jak czytalas to wiesz ze malo jest takich firm i jezeli nikt nie napisal nic na ten temat to znaczy ze nic sie nie zmienilo ja nic do ciebie nie mam ale zauwaz ze wiekszosc osob co pisze ze przeczytalo cale forum, lub ciagle tu siedza zawsze zadaja te same pytania co do gadzetow a na forum naprawde wszystko pisze co kto dostal i od kogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTi91
Przed chwila przyjechal samochud poczty polskiej ja juz nie moglam wytrzymac ,lukałam co on dla mnie ma okazalo sie ze ta przesyłaka jest dla mojej sasiadki..............;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
browary nie wysylaja dlatego ze sa promocje np przy kupnie czteropaka piwka jakiegos dolaczaja szklanki, otwieracze , bryloczki itp a podkladki tylko w barach dostaniesz :/ troche to tragiczne dla abstynentow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś jednak coś przyszło! ;) - znowu z Mavala! ;) heh ;D faaaajnie ciesze się ;D bo wczoraj też mi przysłali juupi ;) - książeczka o alergii... a ciekawe czy coś jutro będzie? oby... bo jak nie too.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka
mam pytanie. WYSYŁACIE MAILE DO ZAGRANICZNYCH firm? wysłali komuś coś??? nie chce maili czy adresów, tylko pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dostalam dzis taka odpowiedz Witam, mam pytanie -jak trafiłaś na nasz adres? jesteś z ... ? Z jakiego osiedla? pozdrawiam co wy na to?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh minęły już 3 tygodnie od wysłania mojego pierwszego maila z zapytaniem o próbki :D ..............👄 Jak ten czas szybko leci 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaaaaaAaaaaaaA
Potrzebujesz pieniedzy? Zarobienie ich w ciagu godziny to nic prostszego! Nawet 100zł miesięcznie a przy dobrym szczesciu nawet wiecej! Sprobuj- nic nie tracisz! Jezeli chcesz sie dowiedziec o sposobie zarobienia takiej kasy pisz-mlekoslaw@tlen.pl! Wszystko za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleśka__123
czesc wszystkim. Mam pytanko. Jestem nowa i bardzo mnie wciągnęły próbki ;D:D ale.... i tu jest problem. Polskie stronki ok!! wypełniam ale jesli chodzi o zagraniczne to nie mam zielonego pojecia co mam wpisywać w te pola ponieważ nie znam angielskiego a o niemieckim i francuzkim to już nie wspomnę :(:(:( Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuje oleśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×