Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

czesc dziewczyny mam dobre zamiary i widze ile tu osob pisze niepotrzebne rzeczy wiec zalozylam topik na innym forum mozemy tam sie przeniesc a osoby ktore beda pisaly niepotrzebne rzeczy beda odrazu wywalone i usuwame niepotrzebne posty, do tego forum kazdy bedzie mial prawo dostepu i co wy na to?czekam na szczere komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOLERA JASNA TERAZ JA NIE UMIEM ROBIC TYCH KWIATKOW!!!!!!!!! BUUUUUUUU BUUUUUUUU BUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO SZALONECZKI WYDAJE MI SIE ZE NIE DA SIE STWORZYC TAKIEGO TOPIKU NA KTORYM BYLY BY SAME ARDESY CZY WYPOWIEDZI O PROBKA MOIM ZDANIEM JEST TO RACZEJ NIE MOZLIWE BO PRZECIEZ OPROCZ NASZEJ CUDOWNEJ PASJI LACZA NAS TEZ INNE RZECZY NP. SPRAWDZIAN CZY ZLE SAMOPOCZUCIE CZY NIE WIEM JESZCZE CO... NUIE ZROZUM MNIE ZLE ALE CHYBA DOBRZE CZASEM PARE SLOW OD KAZDEJ Z ANS A I TAK BEDZIEMY MIALY NA UWADZE PROBKI I GADZETY JAK KTORAS ZNAJDZIE COS CIEKAWEGO TO WYDAJE MI SIE ZE SIE Z NAMI PODZIELI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to dobry pomysł z tym założeniem nowego forum.Ja właściwie chciałabym zobaczyć jak tam będzie. Najwyżej potem wrócę tutaj ...bo jednak sentyment pozostaje ;) hehehe 👄 Daysy: Aby zrobić kwiatka musisz zrobić tak : [ kwiatek ] Bo ty do tej pory pisałas kwiat, a to jest kwiatek :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Daysy85 czesc, ale mi chodzilo o usuwanie postow takich jak np. niektore malolaty pisza o sexie. Wiesz na tym forum mozna zalozyc podforum o nazwie nasze sprawy a na innym same adresiki bedzie to wygodniejsze jesli ktos by szukal :) albo mozna wszystko w jednym umiescic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dracena nie chce aby osoby z tego forum pomyslaly sobie ze tylko sepie a nic nie daje i ze chce zalozyc nowe forum, na tamte forum kazdy dostanie adresik , a na tym forum polowa rzeczy to pisza malolaty wyzywajac innych albo o sexie.Chce z tym zwalczyc :) ale liczy sie dla mnie wasze zdanie. Kazdy bedzie tam milo przyjety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha...dobra.Ja myślę, że można spróbować. Teraz odrabiam lekcje, ale nadal tutaj bedę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro tylko na 4 lekcje ide bo jade do lekarza, a dzis zglosilam nieprzygotowanie z niemca bo nie umialam za bardzo bo uczylam sie w nocy, ale dzis musze sie doluczyc i sobie jeszcze dopisalam mysle ze ogolem dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj miałam luźny dzień w szkole.Nikt nie pytał, nie było sprawdzianów.Od razu chce się chodzic do szkoły ;) Dobra uciekam,bo nie moge się skupić nad lekcjami. Papapapa wszystkim. 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IINNTTEERRIIA
dostalyscie cos z interi juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO SZALONECZKI MASZ RACJE TO JA CIE ZLE ZROZUMIALAM SĄ TAKIE PORABANE MALOLATY NP. CHYHBA ZE 2 STRONY DALEJ \"CIPKA MNIE SFENDZI\" NO MOGLA BY TROCHE ORTOGRAFII SIE POUCZYC ZAMIAST MYSLEC O SEKSIE!!! JUZ TERAZ WIEM O CZYM JEST MOWA TAKIE GLUPIE POMARANCZOWE NICKI TRZEBA WYWALAC!!! WYDAJE MI SIE ZE WSZYSTKIE POMARANCZKI POWINNY SIE ZALOGOWAC!!!!!! WTEDY NIE BYLO BY PROBLEMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropikalna
Od jakiegos czasu czytam to forum i wreszcie postanowilam napisac co np dostalam dzisiaj:) probke kremu w malej tubeczce Hydrativ , aby go dostac trzeba zapisac sie do klubu na stronie www.torf.pl poradnik "kobiece dni bez bolu" http://www.kobiecedni.pl/ poradnik zywienia malego dziecka firmy NUTRICIA + probke kaszki i mleczka dla niemowlat od 5mc katalog firan www.wisan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! ja przyszłam na chwilke ale ide bo nie mam ochoty dzisiaj pisać bo strasznie mnie głowa boli :( pozdrawiam i życze jutro pełnych skrzynek, bo mi dzisiaj nic nie przyszło:( pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie do firmy która produkuje bobovitę (chyba gerber) dostałam od nich sliniaczek dla dziecka :D miasta już nic nie wysyłają bo skończyły im się gadżety dlatego proponuję atakować od stycznie, kiedy będzie dostawa nie kłócić mi się tu bo to nie po Bożemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy pisalas do Gerbera? ja jakis miesiac temu i dostalam tylko ulotki :(( Napisali mi ze nic innego nie posiadaja :( a u mnie pustkiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjaśnienie
Bobovitę produkuje firma Nutricia .Gerber to zupełnie inna firma. Ale o tym będziecie wiedziały gdy będziecie miały bobasa w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
a ja dzisiaj dostałam koszulkę od polsatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×