Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Witam wszystkich! Do mnie listonosz przyniósł dziś list Gerbera - same ulotki oraz paczuszkę od gatty - 2 długopisy,notes i śliczny breloczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie adres e-mail do firmy która wysyła katalog urań rozpoczyna się na Q dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od Jok3r: Patrycja. Nie jestem w stanie zgadywać kto chce być na tamtym forum, a na ślepo nie wysyłam zaproszeń. Zresztą swoją ostatnią wypowiedzią skierowaną do mnie ,raczej nie zaskarbiłaś sobie mojej sympatii. Skoro chciałaś do nas dołączyć to mogłaś o tym napisać. Nie jesteś żadnym wyjątkiem, żeby liczyć, że sama się do Ciebie zgłoszę, no wybacz. Zamiast na mnie gadać mogłaś zapytać czy możesz do nas dołączyć. Po prostu. Do jok3r Przepraszam bardzo! Ale jak ty kiedyś tam zapraszałaś na sowje prywatne forum to ja ci podawałam e-mail! I prosiłam cię o przyjęcie! Wtedy chciałam. Ale zrozumiałam że ty mnie nie chcesz, więc poczułam niechęć do ciebie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od Jok3r: Patrycja. Nie jestem w stanie zgadywać kto chce być na tamtym forum, a na ślepo nie wysyłam zaproszeń. Zresztą swoją ostatnią wypowiedzią skierowaną do mnie ,raczej nie zaskarbiłaś sobie mojej sympatii. Skoro chciałaś do nas dołączyć to mogłaś o tym napisać. Nie jesteś żadnym wyjątkiem, żeby liczyć, że sama się do Ciebie zgłoszę, no wybacz. Zamiast na mnie gadać mogłaś zapytać czy możesz do nas dołączyć. Po prostu. Do jok3r Przepraszam bardzo! Ale jak ty kiedyś tam zapraszałaś na sowje prywatne forum to ja ci podawałam e-mail! I prosiłam cię o przyjęcie! Wtedy chciałam. Ale zrozumiałam że ty mnie nie chcesz, więc poczułam niechęć do ciebie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Przestancie sie już zadręczać głupimi docinkami albo robieniem coraz to nowszych for....!! Jest weekend :) Jas osobiście jade za 15 minutek na imprezke i wybijam sobie z głowy forum, paczuszki, gadzety i całą resztę. Mam zamiar się dobrze bawić🌻🌻 Życzę wszystkim fajnego weekendu i dużo uśmieszków na buźkach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos dostal cos juz od prizee??? bo nie wiem jak tam sie zamawia a chcialabym sobie torbe zamowic :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula.18
Witam!Jestem na tym formu nowa i mam wielką nadzieję,że mnie tu przyjmiecie!Od dawna zbieram gadżety i próbki,szukam także "na własną rękę".Polecam firmy HAIER(dostałam od nich koszulkę z różowym kołnierzem;),jest to producent urządzeń AGD)oraz fabrykę mebli BALMA,od której dostałam kubek,5 bryloków do kluczy,8 notesów,5 długopisów chyba z 6 długopisów i ze 3 ołówki,podkładke pod mysz,firmę ARMATURA od której otrzymałam 2 długopisy,notes,zapalniczkę,"stojak na kartki".Niestety mam świadomoć,że często nie będe mogła bywać na forum,gdyż w tym roku piszę maturkę i chyba to zrozumiałe,że muszę troszeczkę się pouczyć!Ale w miarę moich sił będe pisać!Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paulinki
ja też jestem chętna. mój mail biblio26@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... szkoda,że nikt do mnie nic nie napisze,a wachałam się już pisać do Was od dawna,choć nie wiem czemu.Nierozumei jeszczejednej rzeczy na tym forum....po co jakieś niepoważne osoby piszą tak bzdurne rzeczy???Ale to jest mentalność tylko i wyłącznie tych osób......A jeśli moge dostać się na tamto forum:to mój e-mail:paula.18@poczta.onet.pl.Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy paulinko na naszym forum :) 🌻 ktos pytal o prizee- pisalam chyba strone wczesniej ze ja dostalam klapki :) tyle ze wygralam aukcje,ale normalnie tez mozna cos \"kupic\" w sklepie masz przy wybranym produkcie opcje \"choose this gift\" reszta to chyba juz masz instrukcje, pozniej sprawdzaja czy podalas poprawny adres i.. pozostaje tylko cierpliwie poczekac :) razem z klapeczkami dostalam od nich naklejke żabki :) :) dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry jesli troszke dłużej nie bede pisała ale rozumicie szkola.ale w soboty i niedziele bede nadrabiać pozdrawiam was koleżanki i koledzy dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokerrrrrrrrrrrrrrrrr
wielka szefowa haha ubaw myslisz ze bedziemy sie ciebie prosic o zaproszenie ZAPOMNIJ! A jezeli juz masz SWOJE FORUM to po jaka cholere wchodzisz tu i kopiujesz adresy tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktos sie chce zapisac na www.prizee.pl to wielki plis podajcie moj nick DAYDY85 w ostatnie rubryczce register now!!! byly juz takie wypowiedzi ze jezeli ktos poda polecenie to cos traci!!! TO ZUPELNA BZDURA POLECENIE JEST PO TO ZE JAK UGRASZ 1EURO MNIE JAKO OSOBIE KTORA POLECASZ PRZYPADA 0.25 EURO I TY TEGO NIE TRACISZ TO PREZENT OD PRIZZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaa
Heyy :] Ja wczoraj próbki z Eris dostałam tylko ;p Przejrzałam wszystko do strony 200 (od konca) i mnie juz oczy bolą.. Tyle tych adresów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×