Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Wiatm wszystkich!x y z-->dzięki za miłe przyjęcie;)U mnie w soboty listonosz nie chodzi,a szkoda;(,no ale cóż do poniedziłaku nie daleko!Acha,zapomniałam wcoraj Wam polecić firmy \"Whirlpool\",przesyłają duże deski z \"chropowatego\"szkła-naprawde polecam!!!I przepraszam jesli podawałam firmy,których adresy były już podawane na forum!!!Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzony facet
nie wiecie czemu allegro nie działa?u mnie przynajmniej nie chce się połączyć z serwisem!!!!HELP!!!!!!!!!!!!!!!!! [ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzony facet
🌼jak zwykle nie wychodzi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do faceta_---->moze masz coś z netem;) A teraz do wszytskich. Możecie mi dokładniej powiedzieć, o co chodzi na tej ,, prizze\" bo tutaj dużo osób sie chwali, a napewno są jakieś minusy tej gry/strony wiec chciałabym sie dowiedzieć jak naprawdę jest i czy znalazła by sie jajaś wspaniała duszyczka, która objaśniła by mi wszystko po kolejii (jak sie tam zapisać itp bo nie znam zadobrze angielskiego)?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka1991
wiem że to nie na temat, ale może zechcecie mi odpowiedzieć na jedno pytanie: trochę się boję i nie wiem kogo zapytać więc pytam Was: czy jak mi się spóźnia okres o 7 dni (zawsze miałam regularny-ew. z 1-2 dni poślizgu) to znaczy że jestem w ciąży? strasznie się tego obawiam, ale to możliwe bo byłam jakiś czas temu z klasą na obozie integracyjnym. i może wtedy :-( proszę odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalorina83
nie masz sie co przemowac spokojnie czeka na okres no chyba ze robilas to bez zadnego zabezpieczenia to raczej byloby dosc logiczne ze mozesz byc w ciazy i kup sobie lepiej test ciazowy...to rozwieje Twoje obawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..do Marzenka... No 7 dni to jeszcze nic nie znaczy. Mnie sie spóźnia czasami nawet 2 m-ce no ale to już kilka razy tak mi sie zdarzyło. Powinnaś jeszcze poczekac z 1,2 tygodnie i dopiero wtedy udac sie do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka1991
no robiłam to bez zabezpieczenia i to w dodatku z 4 chłopakami, bo byłam troszkę pijana. ale jak 7 dni to jeszcze nic takiego to się już nie boję. dzięki za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzony facet
do Ona - z netem raczej ok,bo chodzi wszystko raczej normalnie...sprawdzcie czy u was śmiga allegro...please!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka1991
u mnie allegro ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzony facet
hm,to juz nie wiem co się dzieje....napewno to nie wirusy,bo jestem bardzo dobrze zabezpieczony...moze ich serwer jest przepełniony......ale dzięx za sprawdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalorina83
z czterema facetami:)no to niezla z Ciebie wariatka lepiej przebadaj sie czy nie masz zadnego smfa bo to najgorsze chyba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka daj troche show na tym forum opowiedz jak bylo:):)hehea tak pozatym jest tu ktos???:):):(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka1991
nie bo dobrze się czuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhheeeeh
co za kurwy na tym forum siedza ja nie moge w koncu to polskie forum czyli wiekszosc to kurwy i szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalorina83
trzeba umiec pic dziwi mnie fakt ze robilas to z czterema po pijaku czy jakos tak i nie masz wyrzutow sumienia?ja bym tak nie umaila,ale ok kazdy zyje po swojemu:)zycze zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhheeeeh-spadaj z tąd tu nie jest miejsce dla ludzi z kompleksa ami malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzej
nie widzisz glupisa blondynko ze to kolejna prowokacja blonadynki sie dobraly heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka1991
no aż taka pijana nie byłam, ale nie miałam siły się opierać, a zresztą dobrze się bawiłam, bo w pokoju jeszcze moja koleżanka. sama to bym się chyba wstydziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popierwsze nie jestem blondynką a po drugie won z tąd gdyż to forum dla ludzi normalnych a ty raczej nie jesteś a wogóle to nie gadam z syfami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka 1991
a tak wogole to jestem kurwa milo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOK3R, a na moje wiadomości w ogóle nie odpisujesz. :( :( :( Nie odzywasz się ani na forum, ani nie odpisałaś na e-maila. :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka1991
sama jesteś kurwą. to nie ja pisałam, że jestem kurwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalorina83
marzeniu dziecko troszke sie zamotalas w tym wszystki prosze zastanow sie co piszesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalorina83
dziwne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalorina83
już rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalorina83
niezla zabawa podszywanie sie za kogos prawda??.............duzo Ci to sprawia przyjemnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×