Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość kalorina83
nie przeszkadza mi to za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta ciążąto przeciez zwyczajna podpucha. nie trzeba reagowac. ktos pytal o prizee- ja tam wszystkiego o tym nie wiem, ale czy sa minusy- w zasadzie nei ma. tylko czasem denerwujace jest to, ze mozesz grac tylko raz dziennie-to chyba najwiekszy minus tej gry,choc z drugiej strony jest to logicze-ludzie siedzieliby 25h/na dobe jakby mogli :) no i minusem jest to ze straaasznie dlugo zbiera sie pieniazki na nagrode.zwlaszcza ze mi sie podobaja takie na ktore bede musiala grac jeszcze kolejne 2 miesiace :) wiecie cos moze o tych czekach? czy banki honoruja te czeki?bo nie chcialabym kiedys znajezc sie w takiej sytuacji ze ktos mi powie ze sobie narysowalam ten czek, czy ze jest podrobiony. jak ktos chce grac-link jest ponizej pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość */*/*/
Witam Dla tych co umieja pisac po angielsku ponizej podam linka do firmy włoskiej od ktrej ostatnio dostałam pokazna paczuszke www.raxyline.com Firma nie odpowiedziała na maila tylko od razu wysłała paczke.jak cos dostaniecie to dajcie znac co Wam przysłali Pozdrawiam Gosia P.S Jutro podam Waqm jeszcze kilka linkow / nazw firm z ktorych dostałam paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym jak kupilam klapki...hehe nie pytaj malutko :/ na dodatek klapki o rozmiar za duze hahahahha a Ty ile maszz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepeche no nie!!!!!!!! wez wyluzyj,ile tych radyyjek juz masz?barerii ci starczylo jak tak nic innego nie robisz tylko chodzisz i sluchasz? i jeszczes ie za moderatora podaje!!! trzeba to zglosic do kafeterii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny..o co chodzi z tymi grami? Zalogowałam sie tam..wybrałam gre i nic mi nie chce dalej ruszyć. Jak coś to pojawaim mi sie jakiś ,, MaxPas Code i nie wiem co wpisac..pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam
CONGRATULATIONS! YOU WON $300! Yahoo! Lottery gives members random cash prizes. Today, your account is randomly selected as the one of 12 top winners accounts who will get cash prizes from us. Please click the link below and follow instructions on our web site. Your money will be paid directly to your e-gold, PayPal, StormPay or MoneyBookers account. Click here to get your prize: dostalem takiego meila co wy na to tylko proszę szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, no jak- normalnie.logujesz sie i tam gdzie przy obrazku masz zielona kuleczke (czyli niewykorzystana gre) klikasz.uruchamia sie gra (klikasz gdzie trzeba zeby uruchomoc i masz jedna, albo trzy proby-zaleznie od gry- jak jest czerwona kulka - to znaczy ze swoja gre na dzis wykorzystalas i mozesz zagrac jeszcze raz dopiero jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej ktora mnie zawsze wkurzala, czyli tych \"rikoszetach\" w tej grze co sie puszcza kaczki - mialam 10 \"kaczek\" az nie moglam uwierzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...wiesz ze ja 9? normalnie po tym co ty napisałaś zagrałam w to i Wygrałam superrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz no ja dzis wygrałam 0, 32 euro... hehe a mam pytanie. Tu są gry codziennie takie same czy nowe dobtanoccc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy
pelna paczka od bst polska z poznania dlugopisy miarki. szklo powiekszajace nozyczki otwieracz kopert. maxymalny wypas i przypominam www.alarmserwis.pl warto bo to moja pierwsza koszulka jak dostal w ramach gadgetomaniactwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy
adres bts to www.benetex.pl zycze udanych lowow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześśćć! Zapisujcie sięę... Nic nie tracicie! Aby się zapisać klikajcie!!!! http://www.prizee.com/?refer=idzka Najlepiej zmiencie jezyk strony na angielski na samej górze (flaga). Potem wcisnijcie Register now!!!!!! Później uzupełnijcie!! - Choose your User Name: nick (swój) - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you\'ve discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name:idzka A tak wogóle jest ktośś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej. Ja jestem ale nie wiem na czym niektór gry polegają..np o zającu//co tak sobie chodzi w lesie...i jakiś ludzi spotyka...albo o tym człowieczku, co sie bąby podkłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peizzeeeeee
moze zmiencie temat forum na prize bo widze ze juz o probkach nie piszecie ...... totalny kicz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropikalna
Wiecie moze o co chodzi z tym kodem MaxPack?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×