Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

A jednak ciekawośc zwyciężyła i wybrałam sie do tej skrzynki, była cała zapchana - nie wiem jak listonosz to wszystko tam zmiescił? No więc dpstałam: bransolekte i jakieś listy na ręke ze strony www.shineinthedark.org fajniutka kartke zapachową z pumy www.puma-fragrances.com śliczne zapachy z Kańczugi - taka miejscowośc, bardzo sie postaraili... aż pocztówkę... z lactima stronka www.lactima.pl 3 długopisy,smycz,stojący kalendarz i 2 reklamówki i z zakładów wodociągów w Łodzi 2 notesiki, długopis i jakieś imformatotry Ale jestem happy - jednak opłacało sie zajrzec do skrzyneczki :) A u was jak skrzyneczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sIEMANKO JA ROWNIEZ DOSTALAM BRANZOLETKE SMIESZNA NA REKE ze strony www.shineinthedark.org ;) DO POTEM LECE NA AEROBIK,OSTATNIO NIE MAM CZASU NA NIC NAWET NA WYSLANIE MEILA O PROBKI:p ach te piekne slonko....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boze ale jestem haaappppy!!!!!Szokkkk!Udalo mi sie to ulozyc:)Jak wygram to poinformuja mnie meilem:(Ale ulozylam to .Zawasze to jakas satysfakcja:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki 🌼 Dawno mnie nie było, bo jakby nie patrzeć już zaczęły mi się studia :P Oczywiście tak jak przewidziałam, wśród moich kolegów zostałam \"zmieszana z błotem\" za niestrzelenie tego karnego do pustej bramki, ale co tam :D U mnie dzisiaj całkiem nieźle: - gmina Miastko (długopis, bryloczek, koszulka, folder, mapy, widokówki) - ViperPrint (chyba to co wszyscy :P) - WSH we Wrocławiu (kalendarz, ulotki) - Poznań (kuuupa folderów i ulotek) - Kórnik (długopis, bajerancki magnes, ulotki, folder) - Dębica (naklejki, bryloczek do wózków) No to chyba wszystko :) Oczywiście Allegro o mnie jak zwykle nie zapomniało i dostałam 4 paczki :D No to życzę miłego dnia lasczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo83
Własnie przed chwilunią UPS przywiozło mi 6 próbek po 26g. mleka modifikowanego EMFATIL (czy cos takiego), szkoda tylko ze moje szkraby z tego nie skorzystaja, ale oddałam- dobrze ze mam komu Ale chyba nie zamawialam nic takiego nawet ze str. angielkich bo juz ponad rok mleka nie używam ;) Moze jutro dostanę coś przydatniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze!!Ale sie wkurzylam....Dostalam wlasnie meila od babki z Zamkora i ona napisala ze wlasnie dzis doszly do nich te materialy ze ja je niby zwrocilam!!Zwariuje ma oczy ich nie widzialam napisalam jej ze nie doszly do mnie a ona na to ze drugi raz nie wysla juz chyba ze ja pokryje koszty.....Trudno sie mowi daruje sobie.Tyle zylam bbez tych glupich ksiazek i teraz se poradze:)) ❤️😘🌼😘❤️🌼❤️😘🌼😘❤️🌼❤️😘🌼😘❤️🌼❤️😘🌼😘❤️🌼❤️😘🌼😘❤️🌼❤️😘🌼😘❤️🌼 Zecze pelniutkich skrzyneczek😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwe, Dziewczeta ! Dziekuje za dpladowania dla mojej Plaszczki...tak sie zlozylo, ze przez ponad dobe nie mialam dostepu do netu. No i to dzieki Waszej opiece moj motylloducha nie wyzional :) Dzisiaj dwie przesylki: * Floslek - 6. probek i mnostwo ulotek; * DR. GRANDEL - 5. probek, ulotki i list po angielsku; co najciekawsze - wiadomosc wysylalam z formularza (po angielsku) ze strony: http://www.grandel.de/ W piatek albo w sobote... Dzisiaj poniedzialek i juz dostalam te testerki... A czy wspominalam, ze to przyszlo z Niemiec ? :) To chyba rekord. O tej marce wspominala dzo83 kilka stron wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponadto przepraszam za bledy i lterowki... :) Zmeczenie materialu... Aaa, doladowalam Wasze stworzenia skrzydlate, rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz wiem, dlaczego ta przesylka doszla tak ekspresowo... Teraz na kopercie doczytalam... To \'Luftpost\' - poczta lotnicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iziaaa
a jaki jest mail do Kórnika? wiecie moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE UMIESZ SOBIE WPISAC W GOOGLACH KÓRNIK? ZAMIAST ZADAWAC TANDETNE PYTANIE??????? WEZ RUSZ GLOWA ZANIM COS NAPISZESZ :i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za aktywowanie mojego motylka :) Wiecie kobietki co by mi sie przydało... taki kalendarz przywieszany na ściane, ale nie mam pojecia gdzie mogę dostac taki za free...czy ktoś może dostał coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok motylki aktywowane wiec można iśc spac :) please ocencie moje przepisy bo mam mało pkt :( I Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 Motylki kliknęłam i życzę wam powodzenia :) W skrzynce dziś: - Wałbrzych (kuuuuupa makulatury) - Opoczno (kuuuupa makulatury) - Żywiec Zdrój (koszulka i bardzo miły list) Laseczki trzymajcie jutro za mnie kciuki - idę na rozmowę kwalifikacyjną :D Mam nadzieję, że się uda !!! :) Pozdrówka i życzę pełniutkich skrzyneczek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam witam :) KATjen25 dziekuje za cynka z kalendarzem, już wysłałam mam nadzieje ze przyślą Lady_Stokrotka21 będzie dobrze, napewno cie zatrudnią :) Listonosza chyba jeszcze nie było, no ale na wszelki wypadek zaraz zejde i sprawdze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom trzeba wypełnić mi się jakoś po raz drugi nie chce wypełnić tego formularza :( Pisze ,że taki e-mail już jest:( Skoro wygrałam to powinno być dobrze ten formularz :( a nie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waikiki
dziewczyny jak wy to robicie, że tyle różności dostajecie????????????? Poproszę o pare wskazówek na rozpęd!! ;-) tez bym chciała coś dostać i jakby mi się udało, to na pewno by mnie zacheciło do tego co Wy robicie... Myslę że to ciekawe i wciągające pewnego rodzaju hobby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki --> przeczytaj forum :) zarówno ja jak i inne dziewczyny wiele razy pisałyśmy dokładnie JAK trzeba pisać meile do firm, aby coś od nich dostać :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a u mnie nic!!!Szkoda:(Nawet dzis listonosz nie chodzil:((Moze to jakos przezyje niedlugo jade z kumpelka na rowery to sobie humorek poprawie:pTaka piekna pogoda...Zyc nie umierac:))🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×