Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

już myslałam że dzisiaj nici ale jednak nie przesyłka z UG Człopa foldery informatory i 2 dlugopisy(jeden potluczony:( ) i jeszcze przyszło mi z ty i twój dom razem z płytą liptona i informatorem o cifie do stali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariwanna o hiszpanie to ja pytałam, pół roku temu około wrzesnia miałam wysłane maile do nich i nic, teraz w marcu ponownie i dalej nic. Ale Szwecja odpisala po pól roku i to jeszcze w nawiązaniu do mojego maila odnosnie Karlskrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej sorki mam propozucje.chdzocie do naszego forum tzn przeniescie się. tu kazdy patrzy i kopiuje linki i nic od siebie nie daje. u nas takiego czego nie ma.Funkcjonujemy na zasadzie korzyscie dla obu stron :) Profesjonalne osoby zapraszamy do nas http://vipsteam.ok1.pl/index.php http://vipsteam.ok1.pl/index.php http://vipsteam.ok1.pl/index.php http://vipsteam.ok1.pl/index.php Sry ludzie za spam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis paczka z um szczyrk(długopis,przewodnik,mapa itp) i pozytyw z Atrybutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke mnie tu nie było, niestety nie miałam czasu :( Wczoraj dostałam podkładke pod myszke z NFOŚiGW, link ktoś podał na forum :) i płytke z beko. I to bedzie tyle, moze dzis coś przyjdzie fajnego :) A co do linku do majonezu, i tak miałam za mało pkt :( Miłego dzionka kobietki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVVVVVer
Chciałbyś dostać bezpłatne gadżety, darmowe próbki, katalogi i wiele innych darmowych gratisów? Ta strona jest właśnie dla Ciebie - wystarczy się zarejestrować. Znajdziesz tutaj m. in. adresy www i e-mail na których możesz zamówić t-shirt-y, karty telefoniczne, podkładki pod myszkę, pocztówki, długopisy, naklejki, breloczki, drobiazgi dla dziecka, dokumentację turystyczną wielu miast i państw oraz wiele innych bezpłatnych rzeczy. http://free.amciu.com/news.php :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikolajki@golebiewski.pl dzisiaj dostalam teczkę i duzo ulotek na temat hotelu w Mikołjakach ;) kiedys podawałam linka, ale teraz nie pamietam ksiąkę o Las Vegas i 2-3 broszurki - ksiąeczka (same adresy ) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym wam jeszcze dodać że na vipsteam.ok1.pl pasozyty i dzieci neo nie mają dostepu:) Forum vipsteam.ok1.pl jest lojalnym forum, z myslą o korzysciach dla obydwu stron :-) Na forum zapraszam tylko osoby które są lojalne i zajmują się \"zawodowo\" próbkomactwem i gadzetomactwem:) Wystarczy się zajerestrować, potwierdzić regulamin, przywitać się i dodać od 10 linków. Na naszym forum nie ma katalogów - uzyaliśmy że to jest bezuzyteczne i zbedne. Nic na to nie poradze ale taki rygor musi być aby mogł uchronić nas od pasozytów i dzieci neo. Napisze to jeszcze raz, Ja wam podaje rękę i mam wobec was dobre zamiary :-) Vipsteam.ok1.pl zapraszamy profesjonalistów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki??? :( Dzisiaj listonosz nie miał zbyt wiele dla mnie, tylko przesyłka z Delekty - balonik, długopis, jakaś ankieta i podkładka pod kubeczek.Lepsze to niż nic. I tak sie dziwie,że coś do mnie przychodzi, bo od dawna nie pisze maili, bo nie mam na to czasu - niestety :( Pozdrowionka dla stałych bywalczyn 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj o dziwo susza :( nawet śladu po głąbie nie było Dzięki za motyla klikniętego, też dzisiaj ich doładowałam ale zadnego negatywa w poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probki.vdd.pl
Nie chce reklamować forum ;) Ale jak ktoś chce to niech zajrzy tylko najpierw trzeba się zarejestrować ;) I nie będe się podlizywał się i zachwalał forum bo i po co?! Forum jak każde forum. www.probki.vdd.pl z góry mówie że jeśli ktoś chce to zapraszam forum jest o próbkach i gadżetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! U mnie, wczoraj, przesylka z UM Poznan: przewodnik kieszonkowy Pascala \'Poznan i Wielkopolska\', mapki oraz foldery dotyczace miasta. Ponadto pozytyw od firmy Fitomed i mail odmowny od Streetcomu (chodzilo o produkty do stylizacji wlosow). Podaje link do programu Rosnij zdrowo. Mozna zalapac sie na paczuszke dla czworonoga; https://www.mh-uni-ssl.pl/mf/WebForm1.aspx# Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wysłałam zgłoszenie po paczuszke, od jakiegoś czasu raz na jakiś czas przysyłają mi z wiskasa - a najlepsze jest to, że ja nie mam kota -ale babcia sie cieszy bo ona ma kilka :D a tak poza tym u mnie dzis pustki - niestety. Może coś jutro przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi12
Heycia! jestem tu nowa i mam do was pytanko może znacie jakąś stronkę, na której można otrzymać bezpłatną próbeczkę ozdobnych kamyczków albo jakichś małych świeczuszek.Bardzo proszę o odpowiedź...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was prośbe, zarejestrowałaby sie któraś z Was na str hainekena z mojego zaproszenia? Pytam bo nie chce Wam zaśmiecac skrzynek :) Jeśli tak to napiszcie na maila, lub tutaj. Bede wdzieczna i też sie Wam gdzieś zarejestruje jak bedzie trzeba :) Z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi12
Nooo właśnie jestem ciekawa czy coś takiego jak takie świeczki i inne dekoracje są dostępne jako próbki:) jak coś znajdziecie to bardzo proszę dajcie mi znać :* Ja też będę szukała i obiecuję, że jak znajdę to podzielę się z wami adresikiem:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dawno mnie nie było W tym czasie: Województwo lubuskie (teczka, ulotki) Oraz: Krynica Morska, Białe Bory i wiele, wiele innych. Jak znajdę czas to napiszę. Do tej całej foczkaasia:jakbyś mogła to mi nie zaśmiecaj skrzynki zawirusowanymi mailami z obrazkami dla niedouczonych idiotów. Będę wdzięczna. Dla stałych bywalczyń-🌼 Samantho, ja proszę zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliss potrzebuje pomocy dla motylków Hjena i airg .a nie zdążę wrócic do domu . wieczorem wam odkikam help me :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjena------> mówisz i masz, doładowane :) Może ty przyjmiesz moje zaproszenie z heinekena? Jak tak to daj znac, bede wdzieczna, bo jeszcze 4 osóbki potrzebuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylko poklikane wszystkim - chyba o nikim nie zapomniałam :) Karolkaaa----> a twojemu tez juz dużo nie brakowało do zginiecia, ale juz naładowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×